Mérkőzések - 2021. 11. 24.
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 19:15 94 - 73 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Káré Gergő
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 17:15 80 - 66 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 15:15 82 - 67 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Sallai István József, Tömöri Péter András (Zalai Ákos István)
2021. november 24. 17:30 90 - 52 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 13:00 49 - 75 DVTK Aréna
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 14:00 68 - 63 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 17:00 52 - 91 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Horányi András , Siska-Sándor Ivett (Molnár Péter Zoltán)
2021. november 24. 17:00 87 - 53 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
Játékvezetők: Bálind Attila, Nagy Viktor (Kovács Gyula Attila)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 19:00 62 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Borsos Balázs
2021. november 24. 19:30 77 - 89 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Liktor Viktor
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 16:00 62 - 61 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. november 24. 17:00 83 - 82 Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2021. november 24. 17:30 103 - 28 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina
2021. november 24. 18:00 104 - 20 Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Deák Zsuzsanna
2021. november 24. 18:15 50 - 61 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kiss Bálint
2021. november 24. 18:15 89 - 41 Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bencs Vivien
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 16:45 101 - 52 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Horváth Dorina
2021. november 24. 17:00 42 - 82 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta
2021. november 24. 17:20 50 - 57 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Steiner Máté, Korompai Zsolt László
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 17:30 90 - 6 DE Klinika Campus Tornaterem
Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 19:15 36 - 79 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 18:50 37 - 71 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Dorka
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 19:10 47 - 79 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2021. november 24. 20:45 56 - 52 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 20:45 48 - 72 VMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 19:15 56 - 71 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor
Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 20:10 63 - 72 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 20:15 62 - 60 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Kokas Sándor Zsolt
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 19:30 49 - 47 Szent István Gimnázium
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Krisztina
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 24. 16:15 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Szappanos Máté
2021. november 24. 17:15 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Szappanos Máté

Megyei szövetségek