Alba Fehérvár
2026. 11. 06 | 18:00
93 - 74
DEAC
2026. 11. 06. | 18:00
8. forduló
(23-10, 23-23, 19-23, 28-18)
Helyszín: Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért , Nagy Viktor , Nyilas István
Ellenőr: Bognár Tibor
Alba Fehérvár |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Közeli | Középtávoli | Távoli | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | Fejlett statisztika | |||||||||||||||||||||
| # | Játékos | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | O.RTG | D.RTG | TS% | ES% | ||
| 7 |
|
* | 21 | 25 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 5 | 6 | 83.3 | 7 | 2 | 9 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 33 | 146.8 | 92.1 | 87.5 | 88.9 |
| 2 |
|
* | 16 | 25 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 6 | 6 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 8 | 7 | 0 | 0 | 29 | 176.7 | 95.5 | 72.7 | 62.5 |
| 99 |
|
* | 6 | 25 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 7 | 92.3 | 97.8 | 33.3 | 33.3 |
| 13 |
|
* | 3 | 21 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 52.2 | 95.3 | 30 | 25 |
| 33 |
|
* | 14 | 20 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 14 | 94.1 | 85 | 63.6 | 55.6 |
| 21 |
|
11 | 17 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 2 | 7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 19 | 125.1 | 84.9 | 68.8 | 71.4 | |
| 0 |
|
3 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42.2 | 72.4 | 21.4 | 21.4 | |
| 11 |
|
0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 95.5 | 0 | 0 | |
| 3 |
|
13 | 15 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 1 | 4 | 25 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 | 18 | 159.7 | 55.6 | 72.2 | 85.7 | |
| 24 |
|
0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 84.7 | 0 | 0 | |
| 16 |
|
6 | 8 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 136.3 | 87.5 | 75 | 83.3 | |
| 66 |
|
0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | |
| 93 | 200 | 25 | 40 | 62.5 | 0 | 1 | 0 | 8 | 25 | 32 | 19 | 26 | 73.1 | 25 | 6 | 31 | 7 | 6 | 25 | 23 | 22 | 1 | 4 | 131 | 129.2 | 98.7 | 60.0 | 56.1 | |||
DEAC |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Közeli | Középtávoli | Távoli | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | Fejlett statisztika | |||||||||||||||||||||
| # | Játékos | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | O.RTG | D.RTG | TS% | ES% | ||
| 20 |
|
* | 13 | 31 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 28.6 | 3 | 4 | 75 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 13 | 80.3 | 111.2 | 50 | 45.5 |
| 11 |
|
* | 15 | 29 | 3 | 9 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 1 | 4 | 25 | 4 | 4 | 100 | 6 | 2 | 8 | 0 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 18 | 84.6 | 109.5 | 46.9 | 39.3 |
| 1 |
|
* | 10 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 4 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 | 14 | 134.9 | 123 | 100 | 100 |
| 57 |
|
* | 6 | 21 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10 | 126.3 | 116.4 | 60 | 50 |
| 24 |
|
* | 2 | 19 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 32.5 | 121.6 | 20 | 20 |
| 33 |
|
13 | 22 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 6 | 14 | 42.9 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 | 15 | 90.7 | 100.6 | 54.2 | 70 | |
| 12 |
|
0 | 19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 21.6 | 115.6 | 0 | 0 | |
| 88 |
|
11 | 17 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 1 | 4 | 25 | 4 | 5 | 80 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 11 | 113.5 | 127.9 | 61.1 | 50 | |
| 2 |
|
3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 151.7 | 108.3 | 50 | 50 | |
| 10 |
|
1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 166.7 | 128.6 | 50 | 0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | |
| 56 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 74 | 200 | 11 | 24 | 45.8 | 2 | 3 | 66.7 | 8 | 28 | 28.6 | 24 | 35 | 68.6 | 19 | 10 | 29 | 2 | 16 | 23 | 25 | 17 | 4 | 1 | 90 | 98.7 | 129.2 | 52.6 | 45.5 | |||
Alba Fehérvár
DEAC
Alba Fehérvár
DEAC
| Legnagyobb vezetés | 26 | 0 |
|---|---|---|
| Legtöbb egymás után szerzett pont | 9 | 7 |
| Vezetés váltás | 0 | |
| Egyenlő eredmények száma | 0 | |
| Csapat vezetési ideje | 39:22 | 00:00 |