| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 2.3 | 9.3 | 1 | 1.3 | 75 | 0 | 0.5 | 0 | 0.3 | 1.2 | 28.5 | 0.5 | 0.3 | 0.8 | 0.5 | 1 | 2 | 0.8 | 1.2 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 14 | 56 | 6 | 8 | 75 | 0 | 3 | 0 | 2 | 7 | 28.5 | 3 | 2 | 5 | 3 | 6 | 12 | 5 | 7 | 0 | 0 | 18 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 10 | 40 | 4.3 | 5.7 | 75 | 0 | 2.1 | 0 | 1.4 | 5 | 28.5 | 2.1 | 1.4 | 3.6 | 2.1 | 4.3 | 8.6 | 3.6 | 5 | 0 | 0 | 12.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 0 | 14 | 59 | 95.72 | 101.07 | -5.35 | 50 | 54.55 | 15.04 | 20 | 0.7 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 6/8 | 75% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
Sopron KC | 100 –82 | 3 | 15 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 2 | 2026. 10. 02. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 88 –93 | 2 | 11 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 95 –90 | 4 | 6 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 4 | 2026. 10. 17. |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 81 –88 | 2 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 6 | 2026. 10. 28. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 86 –76 | 2 | 13 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 8 | 2026. 11. 06. |
|
Alba Fehérvár | 93 –74 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 7 | 0 | 17 | 5.438 | 0.32 | 0.43 | 66.766.7 | 00 | 0.96 | 00 | 0.43 | 1.18 | 37.537.5 | 0.64 | 0.43 | 17 | 0.11 | 0.64 | 1.410 | 1.18 | 0.75 | 0.11 | 00 | 1.913 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 25 | 19 | 9.6239 | 22549 | 3.281 | 6.1152 | 53.353.3 | 0.38 | 2.256 | 14.314.3 | 2.153 | 4100 | 5353 | 1.948 | 125 | 2.973 | 1.639 | 1.435 | 2.768 | 3.691 | 375 | 0.25 | 0.411 | 12.8321 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 25 | 0 | 1.229 | 4.2106 | 0.37 | 0.717 | 41.241.2 | 0.13 | 0.49 | 33.333.3 | 0.26 | 0.512 | 5050 | 0.38 | 0.25 | 0.513 | 0.24 | 0.37 | 0.512 | 0.49 | 0.718 | 01 | 0.24 | 1.845 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 10.732 | 2472 | 3.711 | 5.316 | 68.868.8 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 39 | 1.75 | 4.714 | 2.78 | 26 | 39 | 3.310 | 412 | 0.31 | 0.31 | 18.756 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 214 | 856 | 0.96 | 1.18 | 7575 | 00 | 0.43 | 00 | 0.32 | 17 | 28.628.6 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.43 | 0.96 | 1.712 | 0.75 | 17 | 00 | 00 | 2.618 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC U23 | 37 | 20 | 5.3278 | 14668 | 1.894 | 3171 | 60.755 | 0.210 | 1.469 | 18.214.5 | 160 | 2117 | 47.751.3 | 1.663 | 0.833 | 2.496 | 1.249 | 1.448 | 1.988 | 2109 | 2.193 | 0.27 | 0.212 | 8.5391 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 32 | 0 | 1.643 | 6.1162 | 0.613 | 0.925 | 62.452 | 0.13 | 0.412 | 15.225 | 0.38 | 0.719 | 35.542.1 | 0.411 | 0.27 | 0.618 | 0.37 | 0.613 | 1.124 | 0.514 | 0.925 | 01 | 0.14 | 2.263 | ||||
| Összesítés | 69 | 20 | 4.1321 | 11.4830 | 1.4107 | 2.3196 | 6154.6 | 0.213 | 181 | 17.816.1 | 0.768 | 1.6136 | 45.850 | 1.274 | 0.640 | 1.8114 | 0.956 | 1.161 | 1.6112 | 1.5123 | 1.7118 | 0.18 | 0.216 | 6.4454 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 1 | 1 | 2626 | 3131 | 22 | 66 | 33.333.3 | 55 | 1111 | 45.545.5 | 77 | 1010 | 7070 | 33 | 22 | 55 | 33 | 55 | 22 | 88 | 55 | 11 | 00 | 3030 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 2 | 0 | 24 | 1326 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 1.53 | 24 | 0.51 | 2.55 | 00 | 00 | 48 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 1 | 3.838 | 13.2132 | 1.212 | 2.525 | 4848 | 0.44 | 110 | 4040 | 0.22 | 0.77 | 28.628.6 | 1.414 | 0.66 | 220 | 0.77 | 0.99 | 1.919 | 1.212 | 1.616 | 0.11 | 0.33 | 6.161 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC U23 | 3 | 1 | 1430 | 2257 | 12 | 3.37 | 30.828.6 | 2.86 | 613 | 45.846.2 | 3.88 | 5.512 | 68.266.7 | 25 | 1.33 | 3.38 | 1.84 | 3.38 | 26 | 4.39 | 3.810 | 0.51 | 00 | 1738 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC | 10 | 1 | 3.838 | 13.2132 | 1.212 | 2.525 | 4848 | 0.44 | 110 | 4040 | 0.22 | 0.77 | 28.628.6 | 1.414 | 0.66 | 220 | 0.77 | 0.99 | 1.919 | 1.212 | 1.616 | 0.11 | 0.33 | 6.161 | ||||
| Összesítés | 13 | 2 | 10.668 | 19.1189 | 1.114 | 332 | 35.643.8 | 210 | 4.323 | 45.443.5 | 2.610 | 3.919 | 65.852.6 | 1.819 | 19 | 2.828 | 1.411 | 2.517 | 225 | 3.221 | 326 | 0.42 | 0.13 | 13.499 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 3 | 1 | 8.726 | 13.340 | 0.72 | 26 | 33.333.3 | 1.75 | 3.711 | 45.545.5 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 1.34 | 2.78 | 13 | 2.78 | 26 | 0.31 | 00 | 10.331 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 0 | 1.211 | 7.164 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.11 | 0.98 | 12.512.5 | 0.44 | 1.110 | 4040 | 0.76 | 0.44 | 1.110 | 0.22 | 0.87 | 1.614 | 19 | 1.110 | 0.11 | 00 | 2.321 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 25 | 19 | 9.6239 | 22549 | 3.281 | 6.1152 | 53.353.3 | 0.38 | 2.256 | 14.314.3 | 2.153 | 4100 | 5353 | 1.948 | 125 | 2.973 | 1.639 | 1.435 | 2.768 | 3.691 | 375 | 0.25 | 0.411 | 12.8321 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 35 | 1 | 1.967 | 6.8238 | 0.519 | 1.242 | 45.245.2 | 0.27 | 0.519 | 36.836.8 | 0.28 | 0.519 | 42.142.1 | 0.622 | 0.311 | 0.933 | 0.311 | 0.516 | 0.931 | 0.621 | 134 | 0.12 | 0.27 | 3106 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 10.732 | 2472 | 3.711 | 5.316 | 68.868.8 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 39 | 1.75 | 4.714 | 2.78 | 26 | 39 | 3.310 | 412 | 0.31 | 0.31 | 18.756 | |||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 214 | 856 | 0.96 | 1.18 | 7575 | 00 | 0.43 | 00 | 0.32 | 17 | 28.628.6 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.43 | 0.96 | 1.712 | 0.75 | 17 | 00 | 00 | 2.618 | |||
| 4 szezon |
|
DEAC U23 | 40 | 21 | 7.5308 | 16.6725 | 1.996 | 3.5178 | 56.353.9 | 0.716 | 2.382 | 30.319.5 | 1.668 | 2.9129 | 54.452.7 | 1.868 | 0.936 | 2.8104 | 1.453 | 1.756 | 2.194 | 2.7118 | 2.5103 | 0.28 | 0.212 | 11429 | ||||
| 2 szezon |
|
DEAC | 42 | 1 | 281 | 7.4294 | 0.725 | 1.250 | 59.750 | 0.17 | 0.522 | 20.631.8 | 0.310 | 0.826 | 33.438.5 | 0.525 | 0.313 | 0.838 | 0.414 | 0.722 | 1.343 | 0.726 | 141 | 02 | 0.17 | 2.8124 | ||||
| Összesítés | 82 | 22 | 5.7389 | 13.51019 | 1.5121 | 2.7228 | 56.853.1 | 0.523 | 1.7104 | 29.422.1 | 1.178 | 2.2155 | 51.950.3 | 1.493 | 0.749 | 2.1142 | 1.167 | 1.478 | 1.8137 | 2144 | 2144 | 0.210 | 0.219 | 8.3553 | ||||||