| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 5 | 24 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 75 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 5 | 24 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 75 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 8.3 | 40 | 1.7 | 11.7 | 14.3 | 0 | 5 | 0 | 5 | 6.7 | 75 | 6.7 | 1.7 | 8.3 | 1.7 | 5 | 1.7 | 5 | 5 | 0 | 0 | 6.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
UNI-Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 1616 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | -4-4 | |||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 2.510 | 1768 | 00 | 14 | 00 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 14 | 28 | 5050 | 0.31 | 0.52 | 0.83 | 0.83 | 0.52 | 0.83 | 1.56 | 28 | 00 | 00 | 2.510 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 8 | 0 | 2.923 | 14.6117 | 0.11 | 0.97 | 14.314.3 | 0.65 | 2.117 | 29.429.4 | 0.86 | 1.512 | 5050 | 0.86 | 0.43 | 1.19 | 0.86 | 1.915 | 0.86 | 1.915 | 2.117 | 00 | 0.32 | 3.931 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 11 | 9.6164 | 26.1443 | 234 | 5.186 | 39.539.5 | 0.814 | 4.271 | 19.719.7 | 3.254 | 4.984 | 64.364.3 | 2.644 | 0.47 | 351 | 2.238 | 2.949 | 234 | 585 | 3.153 | 0.35 | 0.813 | 12.2208 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 1248 | 21.586 | 28 | 624 | 33.333.3 | 14 | 416 | 2525 | 520 | 6.325 | 8080 | 28 | 0.31 | 2.39 | 2.39 | 1.35 | 2.510 | 520 | 3.313 | 0.31 | 1.35 | 15.562 | |||
| 3 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 13 | 0 | 1.833 | 15.9201 | 01 | 112 | 4.38.3 | 0.47 | 2.732 | 13.821.9 | 0.610 | 1.220 | 5050 | 0.37 | 0.35 | 0.612 | 0.59 | 1.118 | 1.211 | 1.522 | 1.425 | 00 | 0.12 | 0.837 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 21 | 11 | 10.8212 | 23.8529 | 242 | 5.5110 | 36.238.2 | 0.918 | 4.187 | 22.320.7 | 4.174 | 5.6109 | 73.167.9 | 2.352 | 0.38 | 2.660 | 2.247 | 2.154 | 2.344 | 5105 | 3.266 | 0.36 | 118 | 13.9270 | ||||
| Összesítés | 34 | 11 | 5.4245 | 19730 | 0.843 | 2.8122 | 29.635.2 | 0.625 | 3.3119 | 18.121 | 284 | 2.9129 | 67.665.1 | 1.159 | 0.313 | 1.472 | 1.256 | 1.572 | 1.655 | 2.9127 | 2.191 | 0.16 | 0.520 | 6307 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 33 | 1515 | 00 | 11 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 4.129 | 18.9132 | 0.75 | 2.618 | 27.827.8 | 0.64 | 3.726 | 15.415.4 | 17 | 2.115 | 46.746.7 | 321 | 0.75 | 3.726 | 0.64 | 1.410 | 1.410 | 2.920 | 2.115 | 00 | 0.96 | 5.941 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 7 | 6.552 | 24.5196 | 1.613 | 540 | 32.532.5 | 0.11 | 3.830 | 3.33.3 | 2.923 | 5.947 | 48.948.9 | 216 | 0.54 | 2.520 | 216 | 3.326 | 2.318 | 5.645 | 2.621 | 0.32 | 0.32 | 6.350 | |||
| 2 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 8 | 2 | 3.632 | 16.9147 | 0.45 | 1.819 | 2026.3 | 0.85 | 3.429 | 23.417.2 | 0.57 | 1.115 | 46.746.7 | 1.521 | 0.45 | 1.926 | 0.34 | 0.710 | 1.211 | 1.420 | 1.616 | 00 | 0.46 | 3.442 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 8 | 7 | 6.552 | 24.5196 | 1.613 | 540 | 32.532.5 | 0.11 | 3.830 | 3.33.3 | 2.923 | 5.947 | 48.948.9 | 216 | 0.54 | 2.520 | 216 | 3.326 | 2.318 | 5.645 | 2.621 | 0.32 | 0.32 | 6.350 | ||||
| Összesítés | 16 | 9 | 4.584 | 19.5343 | 0.818 | 2.959 | 27.330.5 | 0.66 | 3.559 | 16.210.2 | 1.330 | 2.762 | 48.348.4 | 1.737 | 0.49 | 2.146 | 0.920 | 1.636 | 1.629 | 2.865 | 1.937 | 0.12 | 0.48 | 4.492 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 2.55 | 16.533 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 12 | 100100 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 2.55 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 99 | 2727 | 22 | 44 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 55 | 88 | 62.562.5 | 33 | 00 | 33 | 11 | 77 | 11 | 55 | 22 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 55 | 2424 | 11 | 77 | 14.314.3 | 00 | 33 | 00 | 33 | 44 | 7575 | 44 | 11 | 55 | 11 | 33 | 11 | 33 | 33 | 00 | 00 | 44 | |||
| 1 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 2 | 1 | 2.55 | 16.533 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 12 | 100100 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 2.55 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 2 | 2 | 714 | 25.551 | 1.53 | 5.511 | 27.327.3 | 00 | 2.55 | 00 | 48 | 612 | 66.766.7 | 3.57 | 0.51 | 48 | 12 | 510 | 12 | 48 | 2.55 | 00 | 00 | 510 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 5.519 | 22.584 | 13 | 413 | 2523.1 | 0.21 | 2.28 | 7.712.5 | 310 | 4.314 | 69.271.4 | 2.58 | 0.52 | 310 | 0.72 | 3.310 | 1.25 | 2.89 | 1.86 | 00 | 00 | 4.215 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
UNI-Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 1616 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | -4-4 | |||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 0 | 2.613 | 16.683 | 00 | 15 | 00 | 0.63 | 315 | 2020 | 0.84 | 1.68 | 5050 | 0.21 | 0.42 | 0.63 | 0.63 | 0.42 | 0.84 | 1.26 | 1.89 | 00 | 00 | 2.211 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 3 | 3.457 | 16.6282 | 0.46 | 1.627 | 22.222.2 | 0.610 | 2.746 | 21.721.7 | 0.915 | 1.729 | 51.751.7 | 1.628 | 0.59 | 2.237 | 0.610 | 1.525 | 1.119 | 2.136 | 1.933 | 00 | 0.58 | 4.577 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 19 | 8.7225 | 25.6666 | 1.949 | 5130 | 37.737.7 | 0.615 | 4103 | 14.614.6 | 3.282 | 5.3139 | 5959 | 2.463 | 0.411 | 2.874 | 2.155 | 3.282 | 253 | 5.2135 | 2.976 | 0.37 | 0.615 | 10.2264 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 1 | 10.653 | 22110 | 1.89 | 6.231 | 2929 | 0.84 | 3.819 | 21.121.1 | 4.623 | 5.829 | 79.379.3 | 2.412 | 0.42 | 2.814 | 210 | 1.68 | 2.211 | 4.623 | 3.216 | 0.21 | 15 | 13.266 | |||
| 3 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 23 | 3 | 270 | 16.4381 | 0.16 | 1.233 | 9.818.2 | 0.413 | 2.964 | 13.620.3 | 0.619 | 1.137 | 50.951.3 | 0.629 | 0.311 | 0.940 | 0.413 | 128 | 1.325 | 1.443 | 1.242 | 00 | 0.28 | 0.984 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 31 | 20 | 9.6278 | 23.8776 | 1.858 | 5.6161 | 32.936 | 0.719 | 3.9122 | 17.715.6 | 3.9105 | 5.6168 | 69.662.5 | 2.475 | 0.413 | 2.888 | 2.165 | 2.490 | 2.164 | 4.9158 | 3.192 | 0.28 | 0.820 | 11.7330 | ||||
| Összesítés | 54 | 23 | 5348 | 19.41157 | 0.864 | 3194 | 27.333 | 0.532 | 3.3186 | 15.617.2 | 1.9124 | 2.9205 | 65.360.5 | 1.3104 | 0.424 | 1.7128 | 1.178 | 1.5118 | 1.689 | 2.8201 | 2134 | 0.18 | 0.428 | 5.2414 | ||||||