| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 21 | 37 | 3 | 10 | 30 | 5 | 13 | 38.5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 21 | 37 | 3 | 10 | 30 | 5 | 13 | 38.5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 22.7 | 40 | 3.2 | 10.8 | 30 | 5.4 | 14.1 | 38.5 | 0 | 0 | 0 | 3.2 | 1.1 | 4.3 | 0 | 3.2 | 1.1 | 0 | 0 | 0 | 1.1 | 7.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 5 | 7.1100 | 20.6288 | 1.419 | 456 | 33.933.9 | 1.116 | 3.651 | 31.431.4 | 114 | 1.217 | 82.482.4 | 2.637 | 0.68 | 3.245 | 1.419 | 1.623 | 114 | 114 | 0.710 | 0.11 | 0.23 | 6.591 | |||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 14 | 9.9139 | 27.1379 | 2.636 | 6.692 | 39.139.1 | 1.419 | 5.780 | 23.723.7 | 0.710 | 1.115 | 66.766.7 | 2.839 | 0.913 | 3.752 | 1.217 | 4.563 | 1.420 | 1.623 | 1.926 | 0.23 | 0.45 | 5.475 | |||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 4.59 | 1938 | 12 | 48 | 2525 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 12 | 12 | 100100 | 36 | 0.51 | 3.57 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 2.55 | |||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 9 | 7.474 | 26.6266 | 2.424 | 5.858 | 41.441.4 | 0.77 | 5.757 | 12.312.3 | 0.55 | 0.77 | 71.471.4 | 3.131 | 0.77 | 3.838 | 1.111 | 2.323 | 220 | 1.111 | 1.111 | 0.55 | 0.22 | 4.141 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 15 | 0 | 0.35 | 3.958 | 0.11 | 0.12 | 50.450.4 | 0.11 | 0.34 | 25.125.1 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.12 | 0.35 | 00 | 0.35 | 0.11 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 0.23 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 16 | 7 | 0.813 | 6.4102 | 0.12 | 0.35 | 39.939.9 | 0.23 | 0.915 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.11 | 0.34 | 0.12 | 0.35 | 0.711 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 0.12 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila | 10 | 10 | 9.898 | 26.4264 | 1.313 | 3.535 | 37.137.1 | 2.121 | 990 | 23.323.3 | 0.99 | 110 | 9090 | 2.929 | 0.55 | 3.434 | 0.44 | 2.323 | 1.414 | 1.111 | 0.33 | 0.66 | 0.44 | 4.141 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 2.618 | 12.789 | 00 | 0.43 | 00 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.75 | 0.32 | 17 | 0.32 | 0.75 | 17 | 0.11 | 0.32 | 00 | 0.11 | 1.913 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 4 | 13.353 | 30.3121 | 2.510 | 8.333 | 30.330.3 | 28 | 936 | 22.222.2 | 2.39 | 2.811 | 81.881.8 | 3.313 | 1.87 | 520 | 1.35 | 2.510 | 0.83 | 2.39 | 28 | 0.83 | 00 | 8.835 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 38 | 28 | 8.2313 | 24.7933 | 2.179 | 5.5206 | 38.738.3 | 1.142 | 5188 | 21.322.3 | 0.729 | 139 | 74.274.4 | 2.8107 | 0.728 | 3.6135 | 1.247 | 2.8109 | 1.554 | 1.248 | 1.247 | 0.39 | 0.310 | 5.3207 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 2 | 0 | 4.59 | 1938 | 12 | 48 | 2525 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 12 | 12 | 100100 | 36 | 0.51 | 3.57 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 2.55 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 15 | 0 | 0.35 | 3.958 | 0.11 | 0.12 | 50.450.4 | 0.11 | 0.34 | 25.125.1 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.12 | 0.35 | 00 | 0.35 | 0.11 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 0.23 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 23 | 7 | 1.731 | 9.5191 | 0.12 | 0.48 | 16.825 | 0.59 | 1.530 | 33.930 | 00 | 00 | 00 | 0.58 | 0.23 | 0.611 | 0.24 | 0.510 | 0.818 | 0.12 | 0.24 | 00 | 0.11 | 115 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG Akadémia | 14 | 14 | 11.5151 | 28.3385 | 1.923 | 5.968 | 32.333.8 | 2.129 | 9126 | 22.823 | 1.618 | 1.921 | 8485.7 | 3.142 | 1.112 | 4.254 | 0.89 | 2.433 | 1.117 | 1.720 | 1.211 | 0.79 | 0.24 | 6.476 | ||||
| Összesítés | 92 | 49 | 6.2509 | 19.21605 | 1.3107 | 3.7292 | 34.336.6 | 182 | 4.4354 | 22.623.2 | 0.749 | 0.962 | 82.379 | 2.1166 | 0.646 | 2.7212 | 0.761 | 1.8161 | 0.990 | 0.971 | 0.865 | 0.319 | 0.115 | 3.7306 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 2 | 0 | 510 | 7.515 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 510 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-off | 4 | 0 | 1.35 | 416 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 0.31 | 14 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.56 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport, Play-out | 2 | 0 | 48 | 6.513 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 48 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 4 | 7.329 | 21.385 | 0.31 | 2.811 | 9.19.1 | 2.39 | 7.329 | 3131 | 00 | 00 | 00 | 3.514 | 0.52 | 416 | 0.83 | 1.87 | 0.83 | 0.31 | 0.83 | 1.56 | 0.31 | 5.321 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 4 | 13.855 | 31124 | 28 | 6.827 | 29.629.6 | 2.811 | 8.534 | 32.432.4 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 3.514 | 1.87 | 5.321 | 14 | 312 | 2.510 | 1.87 | 0.83 | 0.52 | 0.83 | 8.835 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 2 | 0 | 510 | 7.515 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 3.57 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 510 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 4 | 0 | 1.35 | 416 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 0.31 | 14 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.56 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 2 | 0 | 48 | 6.513 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 48 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 8 | 8 | 10.584 | 26.1209 | 1.19 | 4.838 | 23.723.7 | 2.520 | 7.963 | 31.731.7 | 0.86 | 1.19 | 66.766.7 | 3.528 | 1.19 | 4.637 | 0.97 | 2.419 | 1.613 | 18 | 0.86 | 18 | 0.54 | 756 | ||||
| Összesítés | 16 | 8 | 6.3107 | 14.1253 | 0.812 | 2.342 | 32.628.6 | 1.525 | 4.375 | 33.733.3 | 0.48 | 0.611 | 72.772.7 | 1.934 | 0.611 | 2.545 | 0.48 | 1.223 | 0.713 | 0.59 | 0.69 | 0.48 | 0.24 | 4.980 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 8.517 | 30.561 | 36 | 714 | 42.942.9 | 0.51 | 816 | 6.36.3 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 24 | 24 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 12 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 77 | 1717 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 22 | 100100 | 44 | 11 | 55 | 11 | 44 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 88 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 2121 | 3737 | 33 | 1010 | 3030 | 55 | 1313 | 38.538.5 | 00 | 00 | 00 | 33 | 11 | 44 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | 77 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 2 | 2 | 8.517 | 30.561 | 36 | 714 | 42.942.9 | 0.51 | 816 | 6.36.3 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 24 | 24 | 00 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 12 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG Akadémia | 2 | 2 | 1428 | 2754 | 24 | 612 | 33.333.3 | 36 | 816 | 37.537.5 | 12 | 12 | 100100 | 3.57 | 12 | 4.59 | 0.51 | 3.57 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 0.51 | 7.515 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 12.245 | 28.2115 | 2.310 | 6.326 | 36.838.5 | 2.27 | 832 | 27.121.9 | 14 | 1.36 | 7566.7 | 311 | 0.83 | 3.814 | 15 | 311 | 0.72 | 1.26 | 0.31 | 00 | 0.31 | 5.317 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 5 | 7.1100 | 20.6288 | 1.419 | 456 | 33.933.9 | 1.116 | 3.651 | 31.431.4 | 114 | 1.217 | 82.482.4 | 2.637 | 0.68 | 3.245 | 1.419 | 1.623 | 114 | 114 | 0.710 | 0.11 | 0.23 | 6.591 | |||
| 2022/2023 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 14 | 9.9139 | 27.1379 | 2.636 | 6.692 | 39.139.1 | 1.419 | 5.780 | 23.723.7 | 0.710 | 1.115 | 66.766.7 | 2.839 | 0.913 | 3.752 | 1.217 | 4.563 | 1.420 | 1.623 | 1.926 | 0.23 | 0.45 | 5.475 | |||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 4.819 | 13.353 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.83 | 3.313 | 23.123.1 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.39 | 0.31 | 2.510 | 0.31 | 14 | 00 | 0.31 | 0.83 | 0.31 | 00 | 3.815 | |||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 12 | 11 | 7.691 | 27.3327 | 2.530 | 672 | 41.741.7 | 0.78 | 6.173 | 1111 | 0.67 | 0.911 | 63.663.6 | 2.935 | 0.78 | 3.643 | 1.315 | 2.327 | 1.720 | 1.316 | 0.911 | 0.45 | 0.22 | 3.643 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 19 | 0 | 0.510 | 3.974 | 0.11 | 0.12 | 50.450.4 | 0.12 | 0.35 | 40.140.1 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.35 | 0.23 | 0.48 | 0.11 | 0.59 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 0.59 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 18 | 7 | 1.221 | 6.4115 | 0.23 | 0.47 | 42.842.8 | 0.35 | 1.119 | 26.326.3 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 0.12 | 0.36 | 0.12 | 0.35 | 0.611 | 0.11 | 0.23 | 00 | 00 | 0.610 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 19 | 19 | 9.9189 | 25.8490 | 1.223 | 3.975 | 30.730.7 | 2.242 | 8.2156 | 26.926.9 | 0.917 | 1.121 | 8181 | 3.261 | 0.815 | 476 | 0.612 | 2.446 | 1.528 | 1.120 | 0.510 | 0.714 | 0.48 | 5.5105 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 2.618 | 12.789 | 00 | 0.43 | 00 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.75 | 0.32 | 17 | 0.32 | 0.75 | 17 | 0.11 | 0.32 | 00 | 0.11 | 1.913 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 14.874 | 31.6158 | 2.613 | 8.643 | 30.230.2 | 2.613 | 9.849 | 26.526.5 | 1.89 | 2.211 | 81.881.8 | 3.216 | 1.68 | 4.824 | 15 | 2.613 | 0.84 | 1.89 | 1.68 | 0.63 | 0.21 | 8.442 | |||
| 3 szezon |
|
Kecskeméti KC | 40 | 30 | 8.2330 | 25994 | 2.185 | 5.5220 | 38.838.6 | 1.143 | 5.1204 | 20.521.1 | 0.831 | 1.143 | 71.872.1 | 2.8111 | 0.729 | 3.5140 | 1.351 | 2.8113 | 1.454 | 1.353 | 1.247 | 0.29 | 0.210 | 5.1209 | ||||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 4 | 0 | 4.819 | 13.353 | 14 | 2.510 | 4040 | 0.83 | 3.313 | 23.123.1 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.39 | 0.31 | 2.510 | 0.31 | 14 | 00 | 0.31 | 0.83 | 0.31 | 00 | 3.815 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 19 | 0 | 0.510 | 3.974 | 0.11 | 0.12 | 50.450.4 | 0.12 | 0.35 | 40.140.1 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.35 | 0.23 | 0.48 | 0.11 | 0.59 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 0.59 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 25 | 7 | 1.939 | 9.6204 | 0.13 | 0.410 | 20.430 | 0.611 | 1.634 | 35.532.4 | 00 | 00 | 00 | 0.59 | 0.24 | 0.713 | 0.24 | 0.510 | 0.818 | 0.12 | 0.25 | 00 | 0.11 | 1.223 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG Akadémia | 24 | 24 | 12.4263 | 28.7648 | 1.936 | 6.3118 | 30.430.5 | 2.455 | 9205 | 26.726.8 | 1.326 | 1.732 | 81.581.3 | 3.277 | 1.223 | 4.4100 | 0.817 | 2.559 | 1.132 | 1.429 | 1.118 | 0.717 | 0.39 | 7147 | ||||
| Összesítés | 112 | 61 | 6.5661 | 18.71973 | 1.3129 | 3.6360 | 35.235.8 | 1.1114 | 4.5461 | 24.824.7 | 0.661 | 0.879 | 78.777.2 | 2211 | 0.660 | 2.6271 | 0.774 | 1.8195 | 0.9105 | 0.886 | 0.875 | 0.327 | 0.220 | 4403 | ||||||