| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 3 | 32 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 5 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 3 | 32 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 5 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 3.8 | 40 | 0 | 3.8 | 0 | 1.3 | 5 | 25 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 6.3 | 3.8 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Győr - SZESE | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2020/2021 |
|
UNI-Győr Szese | Női Amatőr NB I. Piros | 25 | 5 | 249 | 12.9322 | 0.614 | 1.846 | 30.430.4 | 0.26 | 1.128 | 21.421.4 | 0.13 | 0.13 | 100100 | 0.614 | 0.411 | 125 | 0.922 | 0.718 | 1.641 | 0.513 | 0.614 | 00 | 0.24 | 251 | |||
| 2022/2023 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér | 12 | 3 | 5.667 | 16.7200 | 1.316 | 2.732 | 5050 | 0.911 | 3.947 | 23.423.4 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 1.417 | 0.45 | 1.822 | 0.911 | 0.89 | 0.89 | 0.810 | 0.89 | 0.11 | 0.33 | 4.959 | |||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér | 11 | 1 | 2.123 | 14.7162 | 0.55 | 1.415 | 33.433.4 | 0.44 | 1.820 | 2020 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 1.314 | 0.67 | 1.921 | 1.719 | 0.33 | 0.33 | 0.33 | 0.55 | 00 | 0.22 | 3.741 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 8 | 6 | 3.830 | 20160 | 0.86 | 1.512 | 5050 | 0.86 | 3.427 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 1.814 | 0.97 | 2.621 | 0.86 | 0.54 | 1.310 | 0.54 | 1.814 | 00 | 00 | 5.544 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 15 | 5 | 6.191 | 21.9328 | 0.69 | 1.726 | 34.634.6 | 1.421 | 4.974 | 28.428.4 | 0.710 | 1.117 | 58.958.9 | 2.842 | 0.57 | 3.349 | 1.218 | 0.913 | 2.334 | 0.914 | 1.928 | 00 | 0.12 | 7.3110 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 4 | 12.550 | 32.8131 | 2.39 | 5.321 | 42.942.9 | 28 | 624 | 33.333.3 | 28 | 2.510 | 8080 | 4.518 | 28 | 6.526 | 1.56 | 1.35 | 312 | 2.510 | 3.815 | 00 | 0.31 | 1872 | |||
| 5 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 57 | 15 | 2.7169 | 14.7853 | 0.641 | 1.5105 | 4239 | 0.527 | 2.6125 | 17.221.6 | 0.16 | 0.17 | 80.685.7 | 1.260 | 0.530 | 1.790 | 1.159 | 0.434 | 164 | 0.430 | 0.943 | 01 | 0.19 | 3.2195 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 19 | 9 | 9.3141 | 27.3459 | 1.418 | 3.547 | 40.838.3 | 1.729 | 5.598 | 31.129.6 | 1.318 | 1.827 | 73.466.7 | 3.760 | 1.215 | 4.975 | 1.424 | 1.118 | 2.646 | 1.724 | 2.843 | 00 | 0.23 | 12.7182 | ||||
| Összesítés | 76 | 24 | 4.6310 | 18.31312 | 0.859 | 2.1152 | 41.438.8 | 0.856 | 3.5223 | 23.525.1 | 0.424 | 0.634 | 74.270.6 | 1.9120 | 0.745 | 2.6165 | 1.183 | 0.652 | 1.5110 | 0.854 | 1.486 | 01 | 0.112 | 5.9377 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 3.122 | 15.6109 | 0.75 | 1.611 | 45.445.4 | 0.64 | 1.712 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 1.913 | 0.11 | 214 | 17 | 0.64 | 0.64 | 00 | 1.18 | 00 | 0.11 | 4.733 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 7 | 648 | 26.8214 | 0.54 | 1.310 | 4040 | 1.613 | 5.342 | 3131 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 2.822 | 0.43 | 3.125 | 1.613 | 1.19 | 1.915 | 0.11 | 1.613 | 0.11 | 00 | 7.157 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 4 | 11.592 | 28224 | 1.411 | 2.419 | 57.957.9 | 2.621 | 9.576 | 27.627.6 | 0.97 | 1.19 | 77.877.8 | 4.838 | 0.54 | 5.342 | 0.32 | 2.520 | 1.915 | 0.97 | 2.318 | 00 | 0.32 | 9.576 | |||
| 2 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 15 | 9 | 4.670 | 21.2323 | 0.69 | 1.421 | 4342.9 | 1.117 | 3.554 | 31.531.5 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 2.335 | 0.34 | 2.639 | 1.320 | 0.813 | 1.219 | 0.11 | 1.421 | 0.11 | 0.11 | 5.990 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 8 | 4 | 11.592 | 28224 | 1.411 | 2.419 | 57.957.9 | 2.621 | 9.576 | 27.627.6 | 0.97 | 1.19 | 77.877.8 | 4.838 | 0.54 | 5.342 | 0.32 | 2.520 | 1.915 | 0.97 | 2.318 | 00 | 0.32 | 9.576 | ||||
| Összesítés | 23 | 13 | 6.9162 | 23.4547 | 0.920 | 1.740 | 49.850 | 1.638 | 5.5130 | 29.329.2 | 0.38 | 0.410 | 8080 | 3.173 | 0.38 | 3.581 | 122 | 1.433 | 1.434 | 0.38 | 1.739 | 01 | 0.13 | 7.1166 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
UNI-Győr Szese | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 12 | 918 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 2.55 | 36 | 0.51 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | |||
| 2022/2023 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 99 | 2828 | 00 | 00 | 00 | 33 | 99 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 44 | 11 | 55 | 22 | 33 | 44 | 00 | 33 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 33 | 3232 | 00 | 33 | 00 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 44 | 00 | 55 | 33 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 3 | 0 | 1.54 | 8.526 | 0.82 | 1.34 | 6050 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.82 | 1.35 | 27 | 0.31 | 0.52 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.85 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 2 | 1 | 612 | 3060 | 00 | 1.53 | 00 | 24 | 6.513 | 30.830.8 | 00 | 00 | 00 | 48 | 0.51 | 4.59 | 12 | 48 | 3.57 | 00 | 3.57 | 00 | 00 | 510 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 3.816 | 19.386 | 0.42 | 1.47 | 27.328.6 | 14 | 3.816 | 26.725 | 00 | 00 | 00 | 2.410 | 0.96 | 3.316 | 0.63 | 2.310 | 29 | 00 | 1.87 | 00 | 00 | 3.415 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Győr - SZESE | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2020/2021 |
|
UNI-Győr Szese | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 27 | 5 | 1.951 | 12.6340 | 0.615 | 1.849 | 30.630.6 | 0.26 | 1.130 | 2020 | 0.13 | 0.13 | 100100 | 0.615 | 0.616 | 1.131 | 0.923 | 0.720 | 1.643 | 0.513 | 0.514 | 00 | 0.14 | 254 | |||
| 2022/2023 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 13 | 3 | 5.369 | 16208 | 1.317 | 2.533 | 51.551.5 | 0.811 | 3.748 | 22.922.9 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 1.418 | 0.45 | 1.823 | 0.811 | 0.79 | 0.79 | 0.810 | 0.79 | 0.11 | 0.23 | 4.761 | |||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 18 | 3 | 2.545 | 15.1271 | 0.610 | 1.426 | 38.538.5 | 0.48 | 1.832 | 2525 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 1.527 | 0.48 | 1.935 | 1.426 | 0.47 | 0.47 | 0.23 | 0.713 | 00 | 0.23 | 4.174 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 16 | 13 | 4.978 | 23.4374 | 0.610 | 1.422 | 45.545.5 | 1.219 | 4.369 | 27.527.5 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 2.336 | 0.610 | 2.946 | 1.219 | 0.813 | 1.625 | 0.35 | 1.727 | 0.11 | 00 | 6.3101 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 9 | 8192 | 24.2580 | 0.820 | 1.945 | 44.444.4 | 1.945 | 6.6159 | 28.328.3 | 0.717 | 1.126 | 65.465.4 | 3.584 | 0.512 | 496 | 0.922 | 1.536 | 2.253 | 0.921 | 249 | 00 | 0.24 | 8.2196 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 10.653 | 32.6163 | 1.89 | 4.824 | 37.537.5 | 1.89 | 5.628 | 32.132.1 | 1.68 | 210 | 8080 | 4.422 | 1.68 | 630 | 1.26 | 210 | 315 | 210 | 3.819 | 00 | 0.21 | 14.472 | |||
| 5 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 75 | 24 | 2.9243 | 15.21202 | 0.652 | 1.4130 | 42.440 | 0.544 | 2.8182 | 19.424.2 | 0.17 | 0.18 | 87.387.5 | 1.397 | 0.439 | 1.7136 | 1.180 | 0.549 | 185 | 0.331 | 0.964 | 02 | 0.110 | 3.4290 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 29 | 14 | 9.3245 | 28.4743 | 1.329 | 3.369 | 39.542 | 1.854 | 6.1187 | 30.128.9 | 1.225 | 1.536 | 74.969.5 | 4106 | 1.120 | 5126 | 1.128 | 1.846 | 2.668 | 1.431 | 2.968 | 00 | 0.25 | 11.3268 | ||||
| Összesítés | 104 | 38 | 4.7488 | 191945 | 0.881 | 2199 | 4140.7 | 0.998 | 3.7369 | 24.426.6 | 0.432 | 0.544 | 76.472.7 | 2.1203 | 0.659 | 2.7262 | 1.1108 | 0.995 | 1.5153 | 0.762 | 1.5132 | 02 | 0.115 | 5.7558 | ||||||