| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.7 | 0 | 6.7 | 0 | 6.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 0 | 1.418 | 8.3108 | 0.23 | 113 | 23.123.1 | 0.34 | 1.317 | 23.523.5 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.11 | 0.34 | 0.22 | 0.34 | 0.56 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 0.83 | 4.819 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 17 | 0 | 1.121 | 6.5127 | 0.13 | 0.614 | 18.521.5 | 0.35 | 120 | 27.125 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 01 | 0.24 | 0.23 | 0.46 | 0.47 | 0.12 | 01 | 00 | 00 | -0.1-1 | ||||
| Összesítés | 17 | 0 | 1.121 | 6.5127 | 0.13 | 0.614 | 18.521.5 | 0.35 | 120 | 27.125 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 01 | 0.24 | 0.23 | 0.46 | 0.47 | 0.12 | 01 | 00 | 00 | -0.1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 2.316 | 8.761 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.32 | 0.11 | 0.43 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 2.115 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 7 | 0 | 2.316 | 8.761 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.32 | 0.11 | 0.43 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 2.115 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 2.316 | 8.761 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.32 | 0.11 | 0.43 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 2.115 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 2 | 0 | 00 | 8.517 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 8.517 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 0 | 1.634 | 8.6180 | 0.25 | 0.918 | 27.827.8 | 0.48 | 1.327 | 29.629.6 | 00 | 00 | 00 | 0.36 | 0.24 | 0.510 | 0.24 | 0.25 | 0.49 | 0.12 | 0.13 | 00 | 00 | 0.816 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 0.63 | 525 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.63 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.2-1 | |||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 26 | 0 | 1.137 | 6.8205 | 0.15 | 0.519 | 22.526.3 | 0.39 | 0.930 | 30.830 | 00 | 00 | 00 | 0.27 | 0.14 | 0.311 | 0.25 | 0.48 | 0.310 | 02 | 0.13 | 00 | 00 | 0.315 | ||||
| Összesítés | 26 | 0 | 1.137 | 6.8205 | 0.15 | 0.519 | 22.526.3 | 0.39 | 0.930 | 30.830 | 00 | 00 | 00 | 0.27 | 0.14 | 0.311 | 0.25 | 0.48 | 0.310 | 02 | 0.13 | 00 | 00 | 0.315 | ||||||