MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Csanki-Puss Léna

Csanki-Puss Léna
0

170 cm Magasság
60 kg Súly
Dobóhátvéd Poszt
2009 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 1 8 19 3 9 33.3 0 2 0 2 2 100 1 0 1 1 2 1 2 1 0 0 3
Total 1 1 8 19 3 9 33.3 0 2 0 2 2 100 1 0 1 1 2 1 2 1 0 0 3
40 perc 1 1 16.8 40 6.3 18.9 33.3 0 4.2 0 4.2 4.2 100 2.1 0 2.1 2.1 4.2 2.1 4.2 2.1 0 0 6.3
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2026/2027 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

27.3%
Összesített pontosság
3
sikeres dobás
11
kísérlet

Bontás

2 pontos:3/9 (33,3%)
3 pontos:0/2 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros 4 0 312 1560 0.83 1.56 5050 0.52 1.87 28.628.6 00 00 00 2.39 14 3.313 1.87 14 00 0.52 0.52 00 0.31 624
2026/2027 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Fehér 3 3 9.328 18.355 412 618 66.766.7 00 1.34 00 1.34 1.75 8080 26 13 39 1.34 1.34 2.37 1.34 1.75 0.31 0.31 1236
2 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 7 3 6.240 16.7115 2.415 3.824 63.362.5 0.32 1.511 16.218.2 0.74 0.85 8080 2.115 17 3.122 1.511 1.28 1.27 0.96 1.17 0.21 0.32 960
Összesítés 7 3 6.240 16.7115 2.415 3.824 63.362.5 0.32 1.511 16.218.2 0.74 0.85 8080 2.115 17 3.122 1.511 1.28 1.27 0.96 1.17 0.21 0.32 960
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 4 856 23161 2.719 5.136 52.852.8 0.32 2.618 11.111.1 1.712 2.618 66.766.7 2.920 17 3.927 3.323 1.913 1.410 2.316 0.96 00 0.43 10.976
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 7 4 856 23161 2.719 5.136 52.852.8 0.32 2.618 11.111.1 1.712 2.618 66.766.7 2.920 17 3.927 3.323 1.913 1.410 2.316 0.96 00 0.43 10.976
Összesítés 7 4 856 23161 2.719 5.136 52.852.8 0.32 2.618 11.111.1 1.712 2.618 66.766.7 2.920 17 3.927 3.323 1.913 1.410 2.316 0.96 00 0.43 10.976
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2026/2027 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Hepp Kupa, Női 1 1 88 1919 33 99 33.333.3 00 22 00 22 22 100100 11 00 11 11 22 11 22 11 00 00 33
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 1 1 88 1919 33 99 33.333.3 00 22 00 22 22 100100 11 00 11 11 22 11 22 11 00 00 33
Összesítés 1 1 88 1919 33 99 33.333.3 00 22 00 22 22 100100 11 00 11 11 22 11 22 11 00 00 33
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért 11 4 6.268 20.1221 222 3.842 52.452.4 0.44 2.325 1616 1.112 1.618 66.766.7 2.629 111 3.640 2.730 1.517 0.910 1.618 0.78 00 0.44 9.1100
2026/2027 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női 4 4 936 18.574 3.815 6.827 55.655.6 00 1.56 00 1.56 1.87 85.785.7 1.87 0.83 2.510 1.25 1.56 28 1.56 1.56 0.21 0.21 9.739
2 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 15 8 7.6104 19.3295 2.937 5.369 54.453.6 0.24 1.931 9.612.9 1.318 1.725 76.572 2.236 0.914 3.150 235 1.523 1.518 1.624 1.114 0.11 0.35 9.4139
Összesítés 15 8 7.6104 19.3295 2.937 5.369 54.453.6 0.24 1.931 9.612.9 1.318 1.725 76.572 2.236 0.914 3.150 235 1.523 1.518 1.624 1.114 0.11 0.35 9.4139