| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 5 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 | 14 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 5 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 | 14 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 8 | 40 | 1.6 | 4.8 | 33.3 | 1.6 | 3.2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 9.6 | 1.6 | 11.2 | 1.6 | 3.2 | 6.4 | 1.6 | 6.4 | 1.6 | 0 | 22.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 8 | 3 | 4.334 | 16.8134 | 1.310 | 3.931 | 32.332.3 | 0.43 | 2.419 | 15.815.8 | 0.65 | 1.310 | 5050 | 2.419 | 0.54 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 2.621 | 1.411 | 18 | 0.32 | 0.43 | 1.613 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 18 | 7.6137 | 19.2346 | 2.342 | 4.275 | 5656 | 0.59 | 2.545 | 2020 | 1.426 | 2.545 | 57.857.8 | 2.341 | 1.324 | 3.665 | 1.833 | 2.341 | 2.748 | 2.646 | 1.629 | 0.23 | 0.23 | 10.2184 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 4 | 11.546 | 2288 | 2.811 | 520 | 5555 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 2.39 | 416 | 56.356.3 | 28 | 1.56 | 3.514 | 28 | 1.35 | 3.815 | 2.510 | 0.52 | 00 | 0.52 | 13.855 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 8 | 3 | 4.334 | 16.8134 | 1.310 | 3.931 | 32.332.3 | 0.43 | 2.419 | 15.815.8 | 0.65 | 1.310 | 5050 | 2.419 | 0.54 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 2.621 | 1.411 | 18 | 0.32 | 0.43 | 1.613 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 22 | 22 | 9.6183 | 20.6434 | 2.553 | 4.695 | 55.455.8 | 0.914 | 2.454 | 36.825.9 | 1.835 | 3.361 | 56.857.4 | 2.149 | 1.430 | 3.679 | 1.941 | 1.846 | 3.263 | 2.556 | 1.131 | 0.13 | 0.35 | 12239 | ||||
| Összesítés | 30 | 25 | 7.8217 | 19.3568 | 2.163 | 4.3126 | 48.650 | 0.717 | 2.473 | 29.823.3 | 1.440 | 2.671 | 55.756.3 | 2.268 | 1.134 | 3.3102 | 1.648 | 2.476 | 384 | 2.167 | 139 | 0.15 | 0.38 | 8.5252 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 2 | 7.862 | 20.1161 | 2.117 | 6.653 | 32.132.1 | 0.86 | 3.326 | 23.123.1 | 1.310 | 1.512 | 83.383.3 | 1.915 | 1.613 | 3.528 | 2.318 | 3.326 | 1.411 | 2.318 | 0.54 | 0.65 | 0.97 | 6.451 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 6 | 7.459 | 18.9151 | 1.915 | 4.435 | 42.942.9 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 1.411 | 2.117 | 64.764.7 | 216 | 1.411 | 3.427 | 1.915 | 216 | 2.520 | 2.923 | 1.411 | 0.54 | 0.11 | 1080 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 8 | 2 | 7.862 | 20.1161 | 2.117 | 6.653 | 32.132.1 | 0.86 | 3.326 | 23.123.1 | 1.310 | 1.512 | 83.383.3 | 1.915 | 1.613 | 3.528 | 2.318 | 3.326 | 1.411 | 2.318 | 0.54 | 0.65 | 0.97 | 6.451 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 8 | 6 | 7.459 | 18.9151 | 1.915 | 4.435 | 42.942.9 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 1.411 | 2.117 | 64.764.7 | 216 | 1.411 | 3.427 | 1.915 | 216 | 2.520 | 2.923 | 1.411 | 0.54 | 0.11 | 1080 | ||||
| Összesítés | 16 | 8 | 7.6121 | 19.5312 | 232 | 5.588 | 36.436.4 | 0.812 | 3.149 | 24.524.5 | 1.321 | 1.829 | 72.472.4 | 1.931 | 1.524 | 3.455 | 2.133 | 2.642 | 1.931 | 2.641 | 0.915 | 0.69 | 0.58 | 8.2131 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 99 | 2929 | 33 | 1111 | 27.327.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 44 | 55 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 88 | 2626 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 44 | 88 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 11 | 33 | 22 | 44 | 00 | 00 | 00 | 88 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 55 | 2525 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 66 | 11 | 77 | 11 | 22 | 44 | 11 | 44 | 11 | 00 | 1414 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 1 | 1 | 99 | 2929 | 33 | 1111 | 27.327.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 44 | 55 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 44 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 2 | 0 | 6.513 | 25.551 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 24 | 48 | 5050 | 4.59 | 0.51 | 510 | 12 | 2.55 | 36 | 2.55 | 24 | 0.51 | 00 | 1122 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 7.322 | 26.780 | 26 | 5.316 | 37.537.5 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 412 | 0.31 | 4.313 | 26 | 3.310 | 2.78 | 26 | 1.34 | 0.72 | 00 | 8.726 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 6 | 6.2105 | 19.1324 | 1.830 | 5.695 | 31.631.6 | 0.610 | 2.847 | 21.321.3 | 0.915 | 1.322 | 68.268.2 | 2.237 | 117 | 3.254 | 1.729 | 3.661 | 234 | 1.830 | 0.712 | 0.58 | 0.610 | 468 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 24 | 7.6204 | 19.4523 | 2.259 | 4.1112 | 52.752.7 | 0.615 | 2.669 | 21.721.7 | 1.541 | 2.670 | 58.658.6 | 2.260 | 1.335 | 3.595 | 1.849 | 2.260 | 2.670 | 2.773 | 1.540 | 0.37 | 0.14 | 10.1272 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 4 | 10.251 | 22.6113 | 2.412 | 4.623 | 52.252.2 | 1.26 | 2.211 | 54.554.5 | 1.89 | 3.216 | 56.356.3 | 2.814 | 1.47 | 4.221 | 1.89 | 1.47 | 3.819 | 2.211 | 1.26 | 0.21 | 0.42 | 13.869 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 17 | 6 | 6.2105 | 19.1324 | 1.830 | 5.695 | 31.631.6 | 0.610 | 2.847 | 21.321.3 | 0.915 | 1.322 | 68.268.2 | 2.237 | 117 | 3.254 | 1.729 | 3.661 | 234 | 1.830 | 0.712 | 0.58 | 0.610 | 468 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 32 | 28 | 8.9255 | 21636 | 2.371 | 4.4135 | 52.452.6 | 0.921 | 2.480 | 36.926.3 | 1.750 | 2.986 | 57.358.1 | 2.574 | 1.342 | 3.9116 | 1.858 | 1.867 | 3.289 | 2.584 | 1.346 | 0.28 | 0.36 | 11.9341 | ||||
| Összesítés | 49 | 34 | 8360 | 20.3960 | 2.1101 | 4.8230 | 44.343.9 | 0.831 | 2.5127 | 31.224.4 | 1.465 | 2.4108 | 59.360.2 | 2.4111 | 1.259 | 3.6170 | 1.887 | 2.4128 | 2.8123 | 2.2114 | 1.158 | 0.316 | 0.416 | 9.3409 | ||||||