| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 5 | 40 | 0 | 5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 5 | 5 | 100 | 2.5 | 0 | 2.5 | 2.5 | 0 | 7.5 | 2.5 | 5 | 2.5 | 0 | 5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 0 | 2.716 | 10.362 | 0.85 | 2.515 | 33.333.3 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.53 | 1.27 | 42.842.8 | 1.38 | 0.32 | 1.710 | 0.74 | 0.53 | 0.74 | 0.74 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 2.716 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 14 | 7.199 | 31434 | 2.433 | 7.2101 | 32.732.7 | 0.34 | 2.636 | 11.111.1 | 1.521 | 2.839 | 53.853.8 | 4.563 | 0.57 | 570 | 2.433 | 6.895 | 228 | 3.447 | 2.129 | 0.68 | 1.318 | 5.273 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 2.37 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila | 9 | 6 | 3.733 | 20.8187 | 0.87 | 4.843 | 16.316.3 | 0.44 | 3.733 | 12.112.1 | 0.87 | 1.110 | 7070 | 2.321 | 0.11 | 2.422 | 1.413 | 3.431 | 2.119 | 19 | 1.614 | 00 | 19 | -0.9-8 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 21 | 15 | 1.838 | 14.6307 | 0.24 | 0.714 | 28.528.5 | 0.510 | 1.532 | 31.231.2 | 00 | 00 | 00 | 0.817 | 0.13 | 120 | 0.714 | 0.49 | 1.327 | 0.37 | 0.36 | 0.12 | 0.24 | 2.246 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 2 | 1144 | 20.381 | 28 | 312 | 66.766.7 | 28 | 4.317 | 47.147.1 | 14 | 1.35 | 8080 | 2.510 | 0.83 | 3.313 | 1.87 | 3.815 | 2.510 | 1.87 | 2.39 | 00 | 00 | 12.851 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 7 | 7 | 3.927 | 28.1197 | 1.18 | 3.122 | 36.436.4 | 0.43 | 1.712 | 2525 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 1.913 | 0.11 | 214 | 0.43 | 4.431 | 2.719 | 1.611 | 214 | 00 | 0.11 | 1.611 | |||
| 4 szezon |
|
BKG Akadémia | 33 | 22 | 6.1192 | 20.6764 | 1.553 | 4.4171 | 34.131 | 0.717 | 2.992 | 25.218.5 | 0.935 | 1.661 | 59.857.4 | 2.7102 | 0.413 | 3.1115 | 1.657 | 3.6144 | 1.861 | 1.767 | 1.655 | 0.29 | 0.628 | 4.9132 | ||||
| 3 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 31 | 22 | 1.965 | 15511 | 0.412 | 1.437 | 32.232.4 | 0.313 | 1.144 | 27.929.5 | 0.12 | 0.36 | 33.433.4 | 0.930 | 0.14 | 134 | 0.619 | 1.741 | 1.346 | 0.618 | 0.820 | 02 | 0.26 | 1.357 | ||||
| Összesítés | 64 | 44 | 4.3257 | 18.21275 | 165 | 3.1208 | 33.731.2 | 0.530 | 2.1136 | 25.822.1 | 0.637 | 167 | 56.755.2 | 1.9132 | 0.317 | 2.2149 | 1.176 | 2.8185 | 1.6107 | 1.285 | 1.275 | 0.111 | 0.434 | 3.4189 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 7 | 856 | 28.7201 | 1.913 | 5.438 | 34.234.2 | 1.18 | 4.431 | 25.825.8 | 0.96 | 214 | 42.942.9 | 4.632 | 0.75 | 5.337 | 1.712 | 4.733 | 1.18 | 321 | 1.913 | 0.32 | 00 | 7.452 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 2 | 6.827 | 22.891 | 1.35 | 4.819 | 26.326.3 | 1.35 | 5.321 | 23.823.8 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 3.514 | 1.35 | 4.819 | 1.56 | 416 | 1.35 | 0.31 | 2.39 | 00 | 0.31 | 416 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 3 | 5.823 | 32.3129 | 1.56 | 4.819 | 31.631.6 | 0.52 | 7.329 | 6.96.9 | 1.35 | 3.514 | 35.735.7 | 3.815 | 1.87 | 5.522 | 2.39 | 6.827 | 1.56 | 3.313 | 3.815 | 0.31 | 0.52 | 1.87 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 0 | 00 | 318 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | -0.3-2 | |||
| 4 szezon |
|
BKG PRIMA | 16 | 12 | 5.1106 | 20.9421 | 1.224 | 3.776 | 30.931.6 | 0.715 | 4.281 | 17.118.5 | 0.713 | 1.530 | 43.543.3 | 361 | 0.917 | 3.978 | 1.427 | 3.976 | 119 | 1.635 | 237 | 0.13 | 0.23 | 3.375 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 6 | 0 | 00 | 318 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | -0.3-2 | ||||
| Összesítés | 22 | 12 | 4.1106 | 17.3439 | 0.924 | 377 | 30.531.2 | 0.615 | 3.583 | 16.818.1 | 0.513 | 1.230 | 43.543.3 | 2.461 | 0.717 | 3.178 | 1.229 | 3.177 | 0.922 | 1.335 | 1.637 | 0.13 | 0.24 | 2.673 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 3939 | 44 | 1010 | 4040 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 55 | 11 | 66 | 11 | 22 | 00 | 22 | 44 | 22 | 11 | 1313 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 55 | 2525 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 55 | 00 | 55 | 00 | 11 | 33 | 00 | 33 | 00 | 11 | 88 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 1616 | 00 | 22 | 00 | 00 | 44 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 33 | 11 | 22 | 11 | 00 | 22 | |||
| 3 szezon |
|
BKG Akadémia | 3 | 3 | 515 | 26.780 | 1.75 | 4.714 | 35.735.7 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 3.711 | 0.31 | 412 | 0.72 | 13 | 26 | 13 | 39 | 13 | 0.72 | 7.723 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 515 | 26.780 | 1.75 | 4.714 | 35.735.7 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 3.711 | 0.31 | 412 | 0.72 | 13 | 26 | 13 | 39 | 13 | 0.72 | 7.723 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 2.316 | 8.962 | 0.75 | 2.115 | 33.333.3 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 0.43 | 17 | 42.842.8 | 1.18 | 0.32 | 1.410 | 0.64 | 0.43 | 0.64 | 0.64 | 0.43 | 0.11 | 0.11 | 2.316 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 22 | 7.4163 | 30.6674 | 2.350 | 6.8149 | 33.633.6 | 0.512 | 3.168 | 17.717.7 | 1.227 | 2.554 | 5050 | 4.5100 | 0.613 | 5.1113 | 2.146 | 5.9130 | 1.636 | 3.270 | 2.146 | 0.512 | 0.919 | 6.3138 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 2.37 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 18 | 12 | 4.988 | 24432 | 1.119 | 4.683 | 22.922.9 | 0.712 | 4.887 | 13.813.8 | 0.814 | 1.426 | 53.953.9 | 3.155 | 0.713 | 3.868 | 1.628 | 4.275 | 1.833 | 1.323 | 2.341 | 0.11 | 0.713 | 1.323 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 27 | 15 | 1.438 | 12325 | 0.14 | 0.615 | 26.626.6 | 0.410 | 1.334 | 29.429.4 | 00 | 00 | 00 | 0.617 | 0.13 | 0.720 | 0.616 | 0.410 | 1.130 | 0.37 | 0.26 | 0.12 | 0.25 | 1.644 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 3 | 9.246 | 19.497 | 1.68 | 2.814 | 57.157.1 | 1.68 | 4.221 | 38.138.1 | 1.26 | 1.47 | 85.785.7 | 2.211 | 0.63 | 2.814 | 1.68 | 315 | 2.613 | 1.68 | 2.211 | 0.21 | 00 | 10.653 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 7 | 7 | 3.927 | 28.1197 | 1.18 | 3.122 | 36.436.4 | 0.43 | 1.712 | 2525 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 1.913 | 0.11 | 214 | 0.43 | 4.431 | 2.719 | 1.611 | 214 | 00 | 0.11 | 1.611 | |||
| 4 szezon |
|
BKG Akadémia | 52 | 37 | 5.9313 | 20.71265 | 1.482 | 4.1261 | 34.631.4 | 0.733 | 3.2182 | 22.818.1 | 0.950 | 1.694 | 57.753.2 | 2.7174 | 0.531 | 3.3205 | 1.586 | 3.4223 | 1.786 | 1.7105 | 1.7101 | 0.215 | 0.433 | 5.1230 | ||||
| 3 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 37 | 22 | 1.865 | 14.2529 | 0.412 | 1.338 | 3231.5 | 0.313 | 146 | 26.928.3 | 0.12 | 0.36 | 33.433.4 | 0.830 | 0.14 | 0.934 | 0.621 | 1.742 | 1.349 | 0.618 | 0.720 | 02 | 0.27 | 1.155 | ||||
| Összesítés | 89 | 59 | 4.1378 | 17.91794 | 194 | 2.9299 | 34.131.4 | 0.546 | 2.3228 | 23.520.2 | 0.652 | 1100 | 54.852 | 1.9204 | 0.435 | 2.3239 | 1.1107 | 2.7265 | 1.5135 | 1.2123 | 1.3121 | 0.117 | 0.340 | 3.4285 | ||||||