| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 10 | 26 | 2 | 9 | 22.2 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 4 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 10 | 26 | 2 | 9 | 22.2 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 15.4 | 40 | 3.1 | 13.8 | 22.2 | 3.1 | 10.8 | 28.6 | 0 | 3.1 | 0 | 4.6 | 1.5 | 6.2 | 4.6 | 4.6 | 3.1 | 1.5 | 4.6 | 0 | 1.5 | 6.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 18 | 15.8284 | 32.8590 | 5.599 | 14.1254 | 3939 | 0.59 | 3.461 | 14.814.8 | 3.359 | 4.784 | 70.270.2 | 5.192 | 1.934 | 7126 | 1.833 | 5.294 | 2.748 | 3.461 | 2.138 | 0.610 | 1.221 | 12.6226 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 13 | 13.1170 | 31.4408 | 4.254 | 11.3147 | 36.736.7 | 0.68 | 4.153 | 15.115.1 | 2.938 | 5.875 | 50.750.7 | 4.153 | 1.824 | 5.977 | 3.444 | 3.546 | 2.837 | 3.850 | 2.735 | 0.68 | 0.57 | 12.5163 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 12 | 0 | 0.89 | 5.566 | 0.22 | 0.45 | 4040 | 0.11 | 0.67 | 14.214.2 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.33 | 0.22 | 0.45 | 00 | 0.34 | 0.810 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.45 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 5 | 6.955 | 19.6157 | 1.613 | 6.149 | 26.526.5 | 0.65 | 4.536 | 13.913.9 | 1.814 | 324 | 58.358.3 | 1.814 | 216 | 3.830 | 1.814 | 4.939 | 2.419 | 2.621 | 1.411 | 00 | 0.65 | 1.915 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 1.913 | 10.473 | 0.32 | 214 | 14.314.3 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 0.96 | 17 | 85.785.7 | 1.18 | 0.11 | 1.39 | 0.32 | 2.618 | 2.417 | 0.64 | 17 | 00 | 0.32 | 0.11 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 4 | 11.847 | 27.5110 | 312 | 7.831 | 38.738.7 | 1.35 | 4.819 | 26.326.3 | 28 | 2.811 | 72.772.7 | 4.317 | 2.510 | 6.827 | 1.87 | 416 | 3.313 | 2.510 | 312 | 14 | 0.52 | 13.855 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 31 | 31 | 14.4454 | 32.1998 | 4.8153 | 12.7401 | 3838.2 | 0.617 | 3.7114 | 14.914.9 | 3.197 | 5.2159 | 59.461 | 4.6145 | 1.958 | 6.5203 | 2.677 | 4.4140 | 2.885 | 3.6111 | 2.473 | 0.618 | 0.928 | 12.5389 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 19 | 0 | 1.322 | 8139 | 0.24 | 1.219 | 18.721.1 | 0.12 | 0.611 | 19.618.2 | 0.58 | 0.69 | 87.788.9 | 0.711 | 0.23 | 0.914 | 0.12 | 1.522 | 1.627 | 0.35 | 0.58 | 0.12 | 0.12 | 0.36 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG Akadémia | 12 | 9 | 9.3102 | 23.6267 | 2.325 | 6.980 | 33.331.3 | 0.910 | 4.655 | 20.318.2 | 1.922 | 2.935 | 65.262.9 | 331 | 2.326 | 5.357 | 1.821 | 4.455 | 2.832 | 2.631 | 2.223 | 0.54 | 0.67 | 7.870 | ||||
| Összesítés | 62 | 40 | 8.3578 | 21.21404 | 2.5182 | 7500 | 35.336.4 | 0.529 | 3180 | 1816.1 | 1.8127 | 2.9203 | 63.262.6 | 2.8187 | 1.487 | 4.2274 | 1.5100 | 3.4217 | 2.4144 | 2.2147 | 1.7104 | 0.424 | 0.537 | 6.9465 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 6 | 1272 | 31.2187 | 4.225 | 13.782 | 30.530.5 | 0.74 | 3.722 | 18.218.2 | 1.710 | 530 | 33.333.3 | 530 | 2.817 | 7.847 | 2.817 | 3.219 | 3.219 | 3.320 | 1.811 | 0.32 | 0.21 | 9.255 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 5 | 5 | 1890 | 30.4152 | 5.628 | 10.452 | 53.853.8 | 210 | 5.829 | 34.534.5 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 5.628 | 1.26 | 6.834 | 3.819 | 630 | 2.613 | 210 | 1.89 | 1.47 | 15 | 18.693 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport, Play-out | 2 | 0 | 12 | 8.517 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 0.51 | 12 | 36 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 2 | 6.526 | 22.590 | 1.87 | 5.321 | 33.333.3 | 0.52 | 3.514 | 14.314.3 | 1.56 | 28 | 7575 | 312 | 1.56 | 4.518 | 2.39 | 3.514 | 28 | 1.35 | 2.39 | 0.52 | 0.83 | 6.827 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 3 | 8.534 | 23.895 | 1.35 | 6.325 | 2020 | 14 | 5.823 | 17.417.4 | 312 | 4.317 | 70.670.6 | 312 | 1.35 | 4.317 | 2.39 | 3.815 | 3.514 | 4.317 | 2.39 | 0.31 | 14 | 728 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 11 | 11 | 15162 | 30.8339 | 4.953 | 12134 | 40.639.6 | 1.314 | 4.751 | 28.227.5 | 1.214 | 3.237 | 38.537.8 | 5.358 | 223 | 7.381 | 3.336 | 4.649 | 2.932 | 2.730 | 1.820 | 0.99 | 0.66 | 13.9148 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 2 | 0 | 12 | 8.517 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 0.51 | 12 | 36 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 8 | 5 | 7.560 | 23.1185 | 1.512 | 5.846 | 26.126.1 | 0.86 | 4.637 | 16.216.2 | 2.318 | 3.125 | 7272 | 324 | 1.411 | 4.435 | 2.318 | 3.629 | 2.822 | 2.822 | 2.318 | 0.43 | 0.97 | 6.955 | ||||
| Összesítés | 21 | 16 | 9.2224 | 23.3541 | 2.766 | 7.5184 | 35.335.9 | 0.820 | 3.889 | 21.722.5 | 1.432 | 2.562 | 55.151.6 | 3.685 | 1.636 | 5.2121 | 2.355 | 3.580 | 2.960 | 2.252 | 1.840 | 0.512 | 0.714 | 8.7207 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1010 | 2525 | 55 | 1212 | 41.741.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 55 | 44 | 22 | 00 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 99 | 2222 | 22 | 88 | 2525 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 44 | 5050 | 44 | 11 | 55 | 11 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 1010 | 2626 | 22 | 99 | 22.222.2 | 22 | 77 | 28.628.6 | 00 | 22 | 00 | 33 | 11 | 44 | 33 | 33 | 22 | 11 | 33 | 00 | 11 | 44 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 2 | 2 | 9.519 | 23.547 | 3.57 | 1020 | 3535 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 3.57 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 510 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG Akadémia | 1 | 0 | 1010 | 2626 | 22 | 99 | 22.222.2 | 22 | 77 | 28.628.6 | 00 | 22 | 00 | 33 | 11 | 44 | 33 | 33 | 22 | 11 | 33 | 00 | 11 | 44 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 9.729 | 24.373 | 39 | 9.729 | 3131 | 13 | 3.310 | 3030 | 0.72 | 26 | 33.333.3 | 2.37 | 0.72 | 39 | 2.78 | 3.310 | 26 | 1.75 | 1.34 | 00 | 0.31 | 4.714 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 25 | 14.6366 | 32.1802 | 5.2129 | 13.9348 | 37.137.1 | 0.513 | 3.383 | 15.715.7 | 2.869 | 4.6114 | 60.560.5 | 4.9122 | 251 | 6.9173 | 2.254 | 4.7118 | 2.871 | 3.383 | 249 | 0.512 | 0.922 | 11.4285 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 19 | 14.2269 | 30.6582 | 4.484 | 10.9207 | 40.640.6 | 119 | 4.585 | 22.322.3 | 2.344 | 4.586 | 51.251.2 | 4.585 | 1.631 | 6.1116 | 3.464 | 4.178 | 2.650 | 3.362 | 2.445 | 0.815 | 0.612 | 13.8262 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 14 | 0 | 0.811 | 5.983 | 0.23 | 0.69 | 33.433.4 | 0.11 | 0.68 | 12.512.5 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.46 | 0.34 | 0.710 | 0.11 | 0.46 | 1.116 | 0.11 | 0.23 | 0.12 | 0.11 | 0.69 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 16 | 10 | 7.2115 | 21.4342 | 1.625 | 5.995 | 26.326.3 | 0.711 | 4.673 | 15.115.1 | 232 | 3.149 | 65.365.3 | 2.438 | 1.727 | 4.165 | 232 | 4.368 | 2.641 | 2.743 | 1.829 | 0.23 | 0.812 | 4.470 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 1.913 | 10.473 | 0.32 | 214 | 14.314.3 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 0.96 | 17 | 85.785.7 | 1.18 | 0.11 | 1.39 | 0.32 | 2.618 | 2.417 | 0.64 | 17 | 00 | 0.32 | 0.11 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 4 | 11.457 | 27.2136 | 2.814 | 840 | 3535 | 1.47 | 5.226 | 26.926.9 | 1.68 | 2.613 | 61.561.5 | 420 | 2.211 | 6.231 | 210 | 3.819 | 315 | 2.211 | 315 | 0.84 | 0.63 | 11.859 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 44 | 44 | 14.4635 | 31.41384 | 4.8213 | 12.4555 | 38.638.4 | 0.832 | 3.9168 | 19.519 | 2.5113 | 4.5200 | 55.956.5 | 4.7207 | 1.882 | 6.5289 | 2.8118 | 4.4196 | 2.7121 | 3.3145 | 2.294 | 0.627 | 0.834 | 12.6547 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 21 | 0 | 1.324 | 8.2156 | 0.35 | 1.323 | 18.921.8 | 0.12 | 0.612 | 18.716.7 | 0.58 | 0.69 | 87.588.9 | 0.814 | 0.25 | 119 | 0.23 | 1.524 | 1.833 | 0.35 | 0.610 | 0.12 | 0.23 | 0.410 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG Akadémia | 21 | 14 | 9.3172 | 24.3478 | 2.239 | 7135 | 31.328.9 | 118 | 4.999 | 21.418.2 | 1.840 | 2.862 | 63.664.5 | 3.258 | 1.938 | 5.196 | 242 | 487 | 2.856 | 2.454 | 2.444 | 0.57 | 0.715 | 8.1129 | ||||
| Összesítés | 86 | 58 | 8.3831 | 21.32018 | 2.4257 | 6.9713 | 34.936 | 0.652 | 3.1279 | 20.418.6 | 1.6161 | 2.6271 | 60.959.4 | 2.9279 | 1.3125 | 4.2404 | 1.6163 | 3.3307 | 2.4210 | 2204 | 1.7148 | 0.436 | 0.552 | 7686 | ||||||