| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 24 | 31 | 10 | 13 | 76.9 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 28 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 24 | 31 | 10 | 13 | 76.9 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 28 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 31 | 40 | 12.9 | 16.8 | 76.9 | 1.3 | 3.9 | 33.3 | 1.3 | 1.3 | 100 | 2.6 | 2.6 | 5.2 | 1.3 | 1.3 | 0 | 5.2 | 1.3 | 0 | 1.3 | 36.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport | 20 | 11 | 2.753 | 12.8255 | 0.612 | 1.122 | 54.554.5 | 0.59 | 1.529 | 3131 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.612 | 0.611 | 1.223 | 0.48 | 0.815 | 2.244 | 0.24 | 0.47 | 00 | 0.11 | 2.448 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 4 | 12.851 | 28112 | 3.313 | 8.333 | 39.439.4 | 14 | 4.518 | 22.222.2 | 3.313 | 520 | 6565 | 1.56 | 28 | 3.514 | 1.87 | 1.35 | 2.39 | 3.815 | 0.83 | 0.31 | 0.83 | 11.345 | |||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 20 | 11 | 2.753 | 12.8255 | 0.612 | 1.122 | 54.554.5 | 0.59 | 1.529 | 3131 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.612 | 0.611 | 1.223 | 0.48 | 0.815 | 2.244 | 0.24 | 0.47 | 00 | 0.11 | 2.448 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 4 | 4 | 12.851 | 28112 | 3.313 | 8.333 | 39.439.4 | 14 | 4.518 | 22.222.2 | 3.313 | 520 | 6565 | 1.56 | 28 | 3.514 | 1.87 | 1.35 | 2.39 | 3.815 | 0.83 | 0.31 | 0.83 | 11.345 | ||||
| Összesítés | 24 | 15 | 7.7104 | 20.4367 | 1.925 | 4.755 | 41.245.5 | 0.713 | 347 | 24.427.7 | 1.715 | 2.624 | 64.462.5 | 1.118 | 1.319 | 2.337 | 1.115 | 120 | 2.253 | 219 | 0.610 | 0.11 | 0.44 | 6.893 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | |||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 2 | 3.722 | 16.7100 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 0.74 | 2.213 | 30.830.8 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 212 | 0.85 | 2.817 | 0.53 | 0.21 | 2.314 | 0.85 | 0.74 | 00 | 00 | 5.835 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | ||||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 6 | 2 | 3.722 | 16.7100 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 0.74 | 2.213 | 30.830.8 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 212 | 0.85 | 2.817 | 0.53 | 0.21 | 2.314 | 0.85 | 0.74 | 00 | 00 | 5.835 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 5.329 | 18.8121 | 0.85 | 1.812 | 45.541.7 | 0.85 | 2.115 | 4033.3 | 1.24 | 1.24 | 100100 | 3.517 | 1.98 | 5.425 | 1.35 | 0.11 | 2.717 | 0.96 | 1.87 | 00 | 00 | 12.454 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 2424 | 3131 | 1010 | 1313 | 76.976.9 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 11 | 11 | 00 | 44 | 11 | 00 | 11 | 2828 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 1 | 1 | 2424 | 3131 | 1010 | 1313 | 76.976.9 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 11 | 11 | 00 | 44 | 11 | 00 | 11 | 2828 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 2424 | 3131 | 1010 | 1313 | 76.976.9 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 11 | 11 | 00 | 44 | 11 | 00 | 11 | 2828 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | |||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 26 | 13 | 2.975 | 13.7355 | 0.616 | 1.232 | 5050 | 0.513 | 1.642 | 3131 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 0.924 | 0.616 | 1.540 | 0.411 | 0.616 | 2.258 | 0.39 | 0.411 | 00 | 01 | 3.283 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 1575 | 28.6143 | 4.623 | 9.246 | 5050 | 15 | 4.221 | 23.823.8 | 2.814 | 4.221 | 66.766.7 | 1.68 | 210 | 3.618 | 1.68 | 1.26 | 1.89 | 3.819 | 0.84 | 0.21 | 0.84 | 14.673 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | ||||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 26 | 13 | 2.975 | 13.7355 | 0.616 | 1.232 | 5050 | 0.513 | 1.642 | 3131 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 0.924 | 0.616 | 1.540 | 0.411 | 0.616 | 2.258 | 0.39 | 0.411 | 00 | 01 | 3.283 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 5 | 5 | 1575 | 28.6143 | 4.623 | 9.246 | 5050 | 15 | 4.221 | 23.823.8 | 2.814 | 4.221 | 66.766.7 | 1.68 | 210 | 3.618 | 1.68 | 1.26 | 1.89 | 3.819 | 0.84 | 0.21 | 0.84 | 14.673 | ||||
| Összesítés | 32 | 18 | 8.3157 | 21.1519 | 2.140 | 4.180 | 5050 | 0.819 | 2.665 | 3229.2 | 1.720 | 2.129 | 7769 | 2.537 | 1.929 | 4.466 | 1.321 | 0.622 | 2.370 | 1.729 | 1.418 | 0.11 | 0.35 | 12.3175 | ||||||