| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 2 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 2 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 10 | 40 | 5 | 5 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 5 | 15 | 5 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 0 | 2.314 | 848 | 0.85 | 2.515 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 16 | 16 | 1.38 | 0.85 | 00 | 00 | 00 | 2.515 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 0 | 1.712 | 6.747 | 0.75 | 1.611 | 45.445.4 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.18 | 1.18 | 2.316 | 0.11 | 0.96 | 0.96 | 0.32 | 0.43 | 00 | 00 | 3.122 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 2 | 3.356 | 13.8235 | 1.423 | 4.475 | 30.730.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.610 | 1.119 | 52.652.6 | 3.560 | 2.644 | 6.1104 | 0.814 | 1.526 | 2.135 | 0.915 | 0.47 | 0.23 | 0.24 | 6.5111 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 12 | 714 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 88 | 1010 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 1515 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 6 | 0 | 2.314 | 848 | 0.85 | 2.515 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 16 | 16 | 1.38 | 0.85 | 00 | 00 | 00 | 2.515 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE II. | 8 | 0 | 4.920 | 8.457 | 1.98 | 2.314 | 81.357.1 | 00 | 00 | 00 | 1.14 | 1.14 | 100100 | 1.610 | 1.610 | 3.120 | 0.11 | 0.46 | 0.46 | 0.63 | 1.25 | 00 | 00 | 9.137 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 17 | 2 | 3.356 | 13.8235 | 1.423 | 4.475 | 30.730.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.610 | 1.119 | 52.652.6 | 3.560 | 2.644 | 6.1104 | 0.814 | 1.526 | 2.135 | 0.915 | 0.47 | 0.23 | 0.24 | 6.5111 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 2 | 0 | 12 | 714 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | ||||
| Összesítés | 33 | 2 | 3.392 | 9.1354 | 1.337 | 2.6107 | 49.334.6 | 00 | 0.12 | 00 | 0.718 | 0.931 | 74.858.1 | 1.676 | 1.460 | 3136 | 0.421 | 0.839 | 0.950 | 0.623 | 0.713 | 03 | 04 | 5.5164 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 2 | 2.117 | 12.398 | 18 | 3.528 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.54 | 2525 | 1.411 | 1.411 | 2.822 | 0.54 | 1.411 | 1.915 | 0.32 | 0.43 | 0.11 | 0.32 | 1.915 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 8 | 2 | 2.117 | 12.398 | 18 | 3.528 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.54 | 2525 | 1.411 | 1.411 | 2.822 | 0.54 | 1.411 | 1.915 | 0.32 | 0.43 | 0.11 | 0.32 | 1.915 | ||||
| Összesítés | 8 | 2 | 2.117 | 12.398 | 18 | 3.528 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.54 | 2525 | 1.411 | 1.411 | 2.822 | 0.54 | 1.411 | 1.915 | 0.32 | 0.43 | 0.11 | 0.32 | 1.915 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1111 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 2.55 | 14.529 | 12 | 36 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2525 | 48 | 1.53 | 5.511 | 00 | 1.53 | 2.55 | 36 | 00 | 00 | 0.51 | 612 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 1 | 0 | 22 | 1111 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 22 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 2 | 0 | 2.55 | 14.529 | 12 | 36 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2525 | 48 | 1.53 | 5.511 | 00 | 1.53 | 2.55 | 36 | 00 | 00 | 0.51 | 612 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 1 | 0 | 22 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 2.29 | 11.248 | 14 | 2.711 | 37.536.4 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 1.36 | 12.516.7 | 2.311 | 1.25 | 3.516 | 0.31 | 1.25 | 1.88 | 1.78 | 0.31 | 00 | 0.21 | 418 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 0 | 2.314 | 848 | 0.85 | 2.515 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 16 | 16 | 1.38 | 0.85 | 00 | 00 | 00 | 2.515 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 8 | 0 | 1.714 | 7.258 | 0.76 | 1.915 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.54 | 5050 | 1.19 | 1.19 | 2.318 | 0.11 | 18 | 0.97 | 0.54 | 0.54 | 00 | 00 | 2.822 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 4 | 2.978 | 13.4362 | 1.233 | 4109 | 30.330.3 | 00 | 01 | 00 | 0.412 | 127 | 44.444.4 | 2.979 | 2.158 | 5.1137 | 0.718 | 1.540 | 255 | 0.923 | 0.410 | 0.14 | 0.37 | 5.1138 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 1.34 | 7.322 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 13 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 88 | 1010 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 1515 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 6 | 0 | 2.314 | 848 | 0.85 | 2.515 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 16 | 16 | 1.38 | 0.85 | 00 | 00 | 00 | 2.515 | ||||
| 2 szezon |
|
TFSE II. | 9 | 0 | 4.922 | 8.668 | 1.99 | 2.418 | 76.950 | 00 | 00 | 00 | 1.14 | 1.36 | 9066.7 | 1.611 | 1.611 | 3.122 | 0.11 | 0.58 | 0.47 | 0.85 | 1.36 | 00 | 00 | 8.937 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 27 | 4 | 2.978 | 13.4362 | 1.233 | 4109 | 30.330.3 | 00 | 01 | 00 | 0.412 | 127 | 44.444.4 | 2.979 | 2.158 | 5.1137 | 0.718 | 1.540 | 255 | 0.923 | 0.410 | 0.14 | 0.37 | 5.1138 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 3 | 0 | 1.34 | 7.322 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.72 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 13 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 2.37 | ||||
| Összesítés | 45 | 4 | 3.3118 | 9.2500 | 1.349 | 2.5146 | 50.833.6 | 00 | 0.12 | 00 | 0.720 | 141 | 69.548.8 | 1.698 | 1.476 | 2.9174 | 0.426 | 0.855 | 173 | 0.633 | 0.617 | 04 | 0.17 | 5.5197 | ||||||