| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 14.3 | 27 | 4 | 8.7 | 46.2 | 0.7 | 1 | 66.7 | 4.3 | 5.7 | 76.5 | 6 | 2.7 | 8.7 | 1 | 1.7 | 1.7 | 4.7 | 1.7 | 0.3 | 0.7 | 22.7 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 43 | 81 | 12 | 26 | 46.2 | 2 | 3 | 66.7 | 13 | 17 | 76.5 | 18 | 8 | 26 | 3 | 5 | 5 | 14 | 5 | 1 | 2 | 68 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 21.2 | 40 | 5.9 | 12.8 | 46.2 | 1 | 1.5 | 66.7 | 6.4 | 8.4 | 76.5 | 8.9 | 4 | 12.8 | 1.5 | 2.5 | 2.5 | 6.9 | 2.5 | 0.5 | 1 | 33.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 3 | 31 | 51 | 109.6 | 78.86 | 30.74 | 55.36 | 47.73 | 26.96 | 31 | 1 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 8/16 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Vasas Akadémia | 40 –84 | * | 12 | 29 | 3 | 5 | 60 | 1 | 2 | 50 | 3 | 4 | 75 | 6 | 3 | 9 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 22 | |||
| 2 | 2026. 10. 04. |
|
KSC Szekszárd | 74 –57 | * | 20 | 26 | 6 | 10 | 60 | 1 | 1 | 100 | 5 | 8 | 62.5 | 5 | 2 | 7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 29 | |||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
VBW CEKK Cegléd | 66 –60 | * | 11 | 26 | 3 | 11 | 27.3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 100 | 7 | 3 | 10 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 | 1 | 17 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 3 | 3 | 14.343 | 2781 | 412 | 8.726 | 46.246.2 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 4.313 | 5.717 | 76.576.5 | 618 | 2.78 | 8.726 | 13 | 1.75 | 1.75 | 4.714 | 1.75 | 0.31 | 0.72 | 22.768 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 3 | 3 | 14.343 | 2781 | 412 | 8.726 | 46.246.2 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 4.313 | 5.717 | 76.576.5 | 618 | 2.78 | 8.726 | 13 | 1.75 | 1.75 | 4.714 | 1.75 | 0.31 | 0.72 | 22.768 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 14.343 | 2781 | 412 | 8.726 | 46.246.2 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 4.313 | 5.717 | 76.576.5 | 618 | 2.78 | 8.726 | 13 | 1.75 | 1.75 | 4.714 | 1.75 | 0.31 | 0.72 | 22.768 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DVTK HUNTHERM | Női NB I. A csoport | 3 | 3 | 14.343 | 2781 | 412 | 8.726 | 46.246.2 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 4.313 | 5.717 | 76.576.5 | 618 | 2.78 | 8.726 | 13 | 1.75 | 1.75 | 4.714 | 1.75 | 0.31 | 0.72 | 22.768 | |||
| 1 szezon |
|
DVTK HUNTHERM | 3 | 3 | 14.343 | 2781 | 412 | 8.726 | 46.246.2 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 4.313 | 5.717 | 76.576.5 | 618 | 2.78 | 8.726 | 13 | 1.75 | 1.75 | 4.714 | 1.75 | 0.31 | 0.72 | 22.768 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 14.343 | 2781 | 412 | 8.726 | 46.246.2 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 4.313 | 5.717 | 76.576.5 | 618 | 2.78 | 8.726 | 13 | 1.75 | 1.75 | 4.714 | 1.75 | 0.31 | 0.72 | 22.768 | ||||||