| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 1 | 10.3 | 24.5 | 4.3 | 9 | 47.2 | 0 | 4.5 | 0 | 1.8 | 3.3 | 53.8 | 3 | 1 | 4 | 3.3 | 2.5 | 1.3 | 2.3 | 3.3 | 0.5 | 0.5 | 10.3 | |||||||||
| Total | 4 | 1 | 41 | 98 | 17 | 36 | 47.2 | 0 | 18 | 0 | 7 | 13 | 53.8 | 12 | 4 | 16 | 13 | 10 | 5 | 9 | 13 | 2 | 2 | 41 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 1 | 16.7 | 40 | 6.9 | 14.7 | 47.2 | 0 | 7.3 | 0 | 2.9 | 5.3 | 53.8 | 4.9 | 1.6 | 6.5 | 5.3 | 4.1 | 2 | 3.7 | 5.3 | 0.8 | 0.8 | 16.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 1 | 41 | 98 | 78.36 | 77.38 | 0.98 | 34.17 | 31.48 | 28.34 | 70 | 0.59 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 13/19 | 68.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/6 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/9 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 24. |
|
ETO Basket | 88 –74 | * | 6 | 31 | 2 | 9 | 22.2 | 0 | 5 | 0 | 2 | 4 | 50 | 4 | 2 | 6 | 2 | 4 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 3 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 94 –56 | 20 | 24 | 9 | 10 | 90 | 0 | 6 | 0 | 2 | 5 | 40 | 4 | 1 | 5 | 6 | 1 | 0 | 4 | 6 | 1 | 0 | 31 | ||||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
KSC Szekszárd | 98 –63 | 7 | 21 | 2 | 8 | 25 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
Vasas Akadémia | 88 –62 | 8 | 22 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 4 | 1 | 10.341 | 24.598 | 4.317 | 936 | 47.247.2 | 00 | 4.518 | 00 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 312 | 14 | 416 | 3.313 | 2.510 | 1.35 | 2.39 | 3.313 | 0.52 | 0.52 | 10.341 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 4 | 1 | 10.341 | 24.598 | 4.317 | 936 | 47.247.2 | 00 | 4.518 | 00 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 312 | 14 | 416 | 3.313 | 2.510 | 1.35 | 2.39 | 3.313 | 0.52 | 0.52 | 10.341 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 10.341 | 24.598 | 4.317 | 936 | 47.247.2 | 00 | 4.518 | 00 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 312 | 14 | 416 | 3.313 | 2.510 | 1.35 | 2.39 | 3.313 | 0.52 | 0.52 | 10.341 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 4 | 1 | 10.341 | 24.598 | 4.317 | 936 | 47.247.2 | 00 | 4.518 | 00 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 312 | 14 | 416 | 3.313 | 2.510 | 1.35 | 2.39 | 3.313 | 0.52 | 0.52 | 10.341 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 4 | 1 | 10.341 | 24.598 | 4.317 | 936 | 47.247.2 | 00 | 4.518 | 00 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 312 | 14 | 416 | 3.313 | 2.510 | 1.35 | 2.39 | 3.313 | 0.52 | 0.52 | 10.341 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 10.341 | 24.598 | 4.317 | 936 | 47.247.2 | 00 | 4.518 | 00 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 312 | 14 | 416 | 3.313 | 2.510 | 1.35 | 2.39 | 3.313 | 0.52 | 0.52 | 10.341 | ||||||