| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 7 | 7.1 | 28.3 | 0.9 | 2.9 | 30 | 1.7 | 6.3 | 27.3 | 0.3 | 0.3 | 100 | 2 | 0.3 | 2.3 | 0.6 | 2.9 | 2.4 | 1.6 | 3.9 | 0 | 0.4 | 6 | |||||||||
| Total | 7 | 7 | 50 | 198 | 6 | 20 | 30 | 12 | 44 | 27.3 | 2 | 2 | 100 | 14 | 2 | 16 | 4 | 20 | 17 | 11 | 27 | 0 | 3 | 42 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 7 | 10.1 | 40 | 1.2 | 4 | 30 | 2.4 | 8.9 | 27.3 | 0.4 | 0.4 | 100 | 2.8 | 0.4 | 3.2 | 0.8 | 4 | 3.4 | 2.2 | 5.5 | 0 | 0.6 | 8.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 7 | 7 | 50 | 194 | 73.31 | 82.24 | -8.93 | 38.46 | 37.5 | 20.58 | 85 | 0.59 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 3/9 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos bal | 4/13 | 30.8% |
| • 3 pontos közép | 0/5 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 5/17 | 29.4% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Sopron Basket | 90 –66 | * | 13 | 32 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 12 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
TFSE | 67 –70 | * | 3 | 32 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
NKA Universitas Pécs | 56 –52 | * | 3 | 24 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | |||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
DVTK HUNTHERM | 66 –60 | * | 0 | 20 | 0 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | -8 | |||
| 5 | 2026. 10. 17. |
|
Vasas Akadémia | 55 –69 | * | 7 | 32 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 9 | 11.1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | |||
| 6 | 2026. 10. 24. |
|
KSC Szekszárd | 85 –105 | * | 8 | 26 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 7 | |||
| 7 | 2026. 10. 31. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 65 –77 | * | 16 | 32 | 2 | 2 | 100 | 4 | 11 | 36.4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | 21 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 7 | 7 | 7.150 | 28.3198 | 0.96 | 2.920 | 3030 | 1.712 | 6.344 | 27.327.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 214 | 0.32 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 2.417 | 1.611 | 3.927 | 00 | 0.43 | 642 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 7 | 7 | 7.150 | 28.3198 | 0.96 | 2.920 | 3030 | 1.712 | 6.344 | 27.327.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 214 | 0.32 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 2.417 | 1.611 | 3.927 | 00 | 0.43 | 642 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 7.150 | 28.3198 | 0.96 | 2.920 | 3030 | 1.712 | 6.344 | 27.327.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 214 | 0.32 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 2.417 | 1.611 | 3.927 | 00 | 0.43 | 642 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 7 | 7 | 7.150 | 28.3198 | 0.96 | 2.920 | 3030 | 1.712 | 6.344 | 27.327.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 214 | 0.32 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 2.417 | 1.611 | 3.927 | 00 | 0.43 | 642 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 7 | 7 | 7.150 | 28.3198 | 0.96 | 2.920 | 3030 | 1.712 | 6.344 | 27.327.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 214 | 0.32 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 2.417 | 1.611 | 3.927 | 00 | 0.43 | 642 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 7.150 | 28.3198 | 0.96 | 2.920 | 3030 | 1.712 | 6.344 | 27.327.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 214 | 0.32 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 2.417 | 1.611 | 3.927 | 00 | 0.43 | 642 | ||||||