| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 1 | 3 | 0.5 | 0.5 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0.5 | 1 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 2 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 13.3 | 40 | 6.7 | 6.7 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.7 | 6.7 | 13.3 | 6.7 | 0 | 6.7 | 0 | 6.7 | 0 | 0 | 40 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 2 | 9 | 206.35 | 56.42 | 149.93 | 100 | 100 | 6.67 | 1 | 2 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 27. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 59 –81 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
Vasas Akadémia | 63 –90 | 2 | 4 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila | 9 | 8 | 2.119 | 24.4220 | 0.98 | 2.220 | 4040 | 00 | 0.11 | 00 | 0.33 | 0.98 | 37.537.5 | 3.733 | 3.128 | 6.861 | 1.110 | 1.413 | 2.321 | 1.312 | 1.614 | 1.312 | 0.11 | 10.897 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 0.32 | 0.96 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.96 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 5 | 5 | 6.432 | 25.4127 | 2.211 | 4.824 | 45.845.8 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 1.47 | 1.68 | 87.587.5 | 420 | 3.819 | 7.839 | 210 | 1.89 | 2.412 | 210 | 15 | 0.42 | 0.21 | 1575 | |||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 14 | 13 | 4.351 | 24.9347 | 1.519 | 3.544 | 4443.2 | 0.11 | 0.22 | 64.350 | 0.910 | 1.216 | 69.662.5 | 3.853 | 3.547 | 7.3100 | 1.620 | 1.622 | 2.433 | 1.722 | 1.319 | 0.914 | 0.22 | 12.9172 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 7 | 0 | 0.32 | 0.96 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.96 | ||||
| Összesítés | 21 | 13 | 2.953 | 16.9353 | 1.120 | 2.445 | 45.144.4 | 0.11 | 0.12 | 64.350 | 0.610 | 0.816 | 69.662.5 | 2.654 | 2.448 | 5102 | 1.121 | 1.122 | 1.634 | 1.122 | 0.920 | 0.614 | 0.12 | 8.9178 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 4 | 4.317 | 26.5106 | 28 | 624 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 5.522 | 3.313 | 8.835 | 1.35 | 2.510 | 1.56 | 1.56 | 14 | 1.35 | 14 | 1144 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 4 | 520 | 27108 | 2.39 | 3.815 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 520 | 28 | 728 | 1.87 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | 0.31 | 00 | 12.851 | |||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 8 | 8 | 4.637 | 26.8214 | 2.117 | 4.939 | 43.643.6 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 18 | 37.537.5 | 5.342 | 2.621 | 7.963 | 1.512 | 1.915 | 1.411 | 1.411 | 1.19 | 0.86 | 0.54 | 11.995 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 4.637 | 26.8214 | 2.117 | 4.939 | 43.643.6 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 18 | 37.537.5 | 5.342 | 2.621 | 7.963 | 1.512 | 1.915 | 1.411 | 1.411 | 1.19 | 0.86 | 0.54 | 11.995 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 5.511 | 2448 | 2.55 | 4.59 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 3.57 | 36 | 6.513 | 36 | 24 | 48 | 0.51 | 36 | 00 | 00 | 1428 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 3030 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 77 | 1010 | 55 | 22 | 11 | 33 | 33 | 00 | 00 | 1616 | |||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 3 | 3 | 3.813 | 2778 | 1.86 | 4.814 | 36.842.9 | 00 | 0.51 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.310 | 513 | 8.323 | 411 | 26 | 2.59 | 1.84 | 39 | 00 | 00 | 1544 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 3.813 | 2778 | 1.86 | 4.814 | 36.842.9 | 00 | 0.51 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.310 | 513 | 8.323 | 411 | 26 | 2.59 | 1.84 | 39 | 00 | 00 | 1544 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 19 | 18 | 3.567 | 25.4482 | 1.630 | 3.668 | 44.144.1 | 00 | 0.12 | 00 | 0.47 | 0.918 | 38.938.9 | 4.382 | 2.955 | 7.2137 | 1.528 | 1.732 | 2.140 | 1.324 | 1.529 | 0.918 | 0.35 | 11.6220 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 0.32 | 0.96 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.96 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 6 | 6 | 5.734 | 26.2157 | 212 | 4.829 | 41.441.4 | 0.21 | 0.32 | 5050 | 1.27 | 1.38 | 87.587.5 | 3.823 | 4.326 | 8.249 | 2.515 | 1.811 | 2.213 | 2.213 | 1.38 | 0.32 | 0.21 | 15.291 | |||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 25 | 24 | 4.6101 | 25.8639 | 1.842 | 4.297 | 42.543.3 | 0.11 | 0.24 | 3825 | 0.814 | 1.126 | 67.353.8 | 4.1105 | 3.681 | 7.7186 | 243 | 1.843 | 2.153 | 1.737 | 1.437 | 0.620 | 0.26 | 13.4311 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 7 | 0 | 0.32 | 0.96 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.96 | ||||
| Összesítés | 32 | 24 | 3.2103 | 17.5645 | 1.243 | 2.998 | 43.543.9 | 0.11 | 0.14 | 3825 | 0.514 | 0.826 | 67.353.8 | 2.8106 | 2.582 | 5.2188 | 1.444 | 1.243 | 1.554 | 1.137 | 138 | 0.420 | 0.16 | 9.2317 | ||||||