| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 12.8 | 25.8 | 4.3 | 7.8 | 54.8 | 0.3 | 1.5 | 16.7 | 3.5 | 4.8 | 73.7 | 2.8 | 2.8 | 5.5 | 1.8 | 1.3 | 3 | 3.3 | 0.8 | 2 | 1 | 18.8 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 51 | 103 | 17 | 31 | 54.8 | 1 | 6 | 16.7 | 14 | 19 | 73.7 | 11 | 11 | 22 | 7 | 5 | 12 | 13 | 3 | 8 | 4 | 75 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 19.8 | 40 | 6.6 | 12 | 54.8 | 0.4 | 2.3 | 16.7 | 5.4 | 7.4 | 73.7 | 4.3 | 4.3 | 8.5 | 2.7 | 1.9 | 4.7 | 5 | 1.2 | 3.1 | 1.6 | 29.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 4 | 51 | 103 | 104.02 | 76.51 | 27.51 | 55.43 | 50 | 21.7 | 51 | 1 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 17/29 | 58.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 24. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 88 –74 | * | 19 | 33 | 8 | 14 | 57.1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 100 | 6 | 5 | 11 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 1 | 31 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
Csata TKK | 61 –71 | * | 11 | 21 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 12 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
Sopron Basket | 53 –88 | * | 8 | 31 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 12 | |||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
TFSE | 57 –75 | * | 13 | 18 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 7 | 8 | 87.5 | 3 | 4 | 7 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 20 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 12.851 | 25.8103 | 4.317 | 7.831 | 54.854.8 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 3.514 | 4.819 | 73.773.7 | 2.811 | 2.811 | 5.522 | 1.87 | 1.35 | 312 | 3.313 | 0.83 | 28 | 14 | 18.875 | |||
| 1 szezon |
|
ETO Basket | 4 | 4 | 12.851 | 25.8103 | 4.317 | 7.831 | 54.854.8 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 3.514 | 4.819 | 73.773.7 | 2.811 | 2.811 | 5.522 | 1.87 | 1.35 | 312 | 3.313 | 0.83 | 28 | 14 | 18.875 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 12.851 | 25.8103 | 4.317 | 7.831 | 54.854.8 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 3.514 | 4.819 | 73.773.7 | 2.811 | 2.811 | 5.522 | 1.87 | 1.35 | 312 | 3.313 | 0.83 | 28 | 14 | 18.875 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket | Női NB I. A csoport | 4 | 4 | 12.851 | 25.8103 | 4.317 | 7.831 | 54.854.8 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 3.514 | 4.819 | 73.773.7 | 2.811 | 2.811 | 5.522 | 1.87 | 1.35 | 312 | 3.313 | 0.83 | 28 | 14 | 18.875 | |||
| 1 szezon |
|
ETO Basket | 4 | 4 | 12.851 | 25.8103 | 4.317 | 7.831 | 54.854.8 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 3.514 | 4.819 | 73.773.7 | 2.811 | 2.811 | 5.522 | 1.87 | 1.35 | 312 | 3.313 | 0.83 | 28 | 14 | 18.875 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 12.851 | 25.8103 | 4.317 | 7.831 | 54.854.8 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 3.514 | 4.819 | 73.773.7 | 2.811 | 2.811 | 5.522 | 1.87 | 1.35 | 312 | 3.313 | 0.83 | 28 | 14 | 18.875 | ||||||