| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 2.3 | 5.7 | 0.7 | 1 | 66.6 | 0.3 | 1.3 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.3 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 7 | 17 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 16.5 | 40 | 4.7 | 7.1 | 66.6 | 2.4 | 9.4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.1 | 2.4 | 0 | 0 | 0 | 9.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 3 | 9 | 106.18 | 81.21 | 24.97 | 37.5 | 37.5 | 25 | 4 | 0.75 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 27. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 59 –81 | 3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
Vasas Akadémia | 63 –90 | 4 | 11 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 7 | 2026. 10. 31. |
|
NKA Universitas Pécs | 72 –51 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 7 | 1 | 5.639 | 18126 | 1.712 | 3.122 | 54.554.5 | 0.75 | 321 | 23.823.8 | 00 | 0.32 | 00 | 1.410 | 0.43 | 1.913 | 1.611 | 0.43 | 1.712 | 0.43 | 2.316 | 00 | 00 | 7.351 | |||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 0 | 4.360 | 13.6191 | 1.217 | 3.143 | 39.539.5 | 0.68 | 3.144 | 18.218.2 | 0.12 | 0.45 | 40.140.1 | 1.116 | 0.46 | 1.622 | 1.115 | 0.57 | 0.913 | 0.46 | 2.433 | 0.11 | 0.23 | 4.665 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 11 | 0 | 1.213 | 7.481 | 0.22 | 0.910 | 2020 | 0.33 | 0.56 | 50.150.1 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 0.55 | 0.910 | 0.33 | 0.56 | 0.67 | 0.33 | 0.44 | 00 | 00 | 1.516 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 8 | 13.5108 | 29.5236 | 4.536 | 9.576 | 47.447.4 | 0.86 | 4.637 | 16.216.2 | 2.318 | 3.629 | 62.162.1 | 1.613 | 1.310 | 2.923 | 2.923 | 3.427 | 1.814 | 2.117 | 3.427 | 00 | 0.65 | 11.189 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 3 | 1144 | 25.8103 | 312 | 624 | 5050 | 1.56 | 4.819 | 31.631.6 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 28 | 0.83 | 2.811 | 2.811 | 28 | 1.56 | 1.56 | 3.313 | 0.31 | 0.31 | 12.550 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 17 | 2.417 | 0.32 | 0.43 | 66.766.7 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | |||
| 4 szezon |
|
Csata TKK | 39 | 1 | 3119 | 10.4415 | 0.833 | 1.978 | 4542.3 | 0.417 | 1.875 | 23.422.7 | 02 | 0.27 | 22.228.6 | 0.831 | 0.314 | 1.145 | 0.729 | 0.416 | 0.935 | 0.313 | 1.353 | 01 | 0.13 | 3.5136 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 12 | 11 | 12.3152 | 27.6339 | 3.848 | 7.8100 | 48.448 | 1.112 | 4.756 | 2421.4 | 1.420 | 2.434 | 56.458.8 | 1.821 | 113 | 2.834 | 2.834 | 2.735 | 1.620 | 1.823 | 3.340 | 0.11 | 0.46 | 11.8139 | ||||
| Összesítés | 51 | 12 | 6.1271 | 16.1754 | 1.881 | 3.8178 | 47.345.5 | 0.729 | 2.8131 | 23.822.1 | 0.522 | 0.941 | 52.453.7 | 1.152 | 0.627 | 1.779 | 1.463 | 1.151 | 1.255 | 0.836 | 1.993 | 0.12 | 0.29 | 6.3275 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 3 | 1 | 5.717 | 1442 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 618 | |||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 1 | 4.623 | 1890 | 1.26 | 3.819 | 31.631.6 | 0.63 | 3.216 | 18.818.8 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.63 | 1.26 | 1.89 | 0.42 | 1.26 | 1.47 | 0.63 | 1.89 | 00 | 00 | 2.814 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 3 | 11.334 | 3193 | 39 | 927 | 33.333.3 | 13 | 618 | 16.716.7 | 2.37 | 3.711 | 63.663.6 | 2.78 | 0.31 | 39 | 2.37 | 2.37 | 1.34 | 4.313 | 13 | 00 | 0.31 | 7.322 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 3 | 3 | 1030 | 27.783 | 3.310 | 9.328 | 35.735.7 | 13 | 7.322 | 13.613.6 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.75 | 13 | 2.78 | 1.34 | 1.34 | 1.34 | 26 | 13 | 0.31 | 1.75 | 2.37 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport, Play-off | 3 | 0 | 00 | 3.310 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 3 szezon |
|
Csata TKK | 11 | 2 | 3.440 | 11.8142 | 1.213 | 2.328 | 5246.4 | 0.34 | 1.722 | 17.918.2 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.34 | 0.79 | 113 | 0.44 | 0.79 | 0.57 | 0.34 | 0.912 | 00 | 00 | 2.831 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 6 | 6 | 10.764 | 29.3176 | 3.219 | 9.255 | 34.534.5 | 16 | 6.740 | 1515 | 1.38 | 2.716 | 5050 | 2.213 | 0.74 | 2.817 | 1.811 | 1.811 | 1.38 | 3.219 | 16 | 0.21 | 16 | 4.829 | ||||
| Összesítés | 17 | 8 | 6.3104 | 18.8318 | 232 | 583 | 39.338.6 | 0.610 | 3.762 | 15.816.1 | 0.610 | 1.118 | 53.555.5 | 1.117 | 0.713 | 1.830 | 0.915 | 1.220 | 0.815 | 1.523 | 118 | 0.11 | 0.46 | 3.660 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 2.78 | 1236 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 13 | 1.34 | 13 | 00 | 13 | 00 | 1.75 | 00 | 00 | 515 | |||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 5 | 1 | 15 | 1260 | 0.42 | 1.89 | 22.222.2 | 00 | 1.26 | 00 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.63 | 0.21 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 0.63 | 1.89 | 00 | 0.63 | 0.84 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 1530 | 2856 | 510 | 9.519 | 52.652.6 | 12 | 5.511 | 18.218.2 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 1.53 | 12 | 2.55 | 5.511 | 0.51 | 1.53 | 2.55 | 6.513 | 00 | 0.51 | 2142 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 55 | 1515 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 66 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1717 | 3131 | 77 | 1111 | 63.663.6 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 44 | 00 | 44 | 33 | 22 | 33 | 11 | 22 | 00 | 00 | 1717 | |||
| 3 szezon |
|
Csata TKK | 9 | 1 | 2.918 | 13111 | 0.64 | 1.713 | 33.830.8 | 0.63 | 1.514 | 36.821.4 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.65 | 0.44 | 19 | 1.17 | 0.77 | 0.55 | 0.23 | 1.515 | 00 | 0.54 | 3.925 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 3 | 3 | 1647 | 29.587 | 617 | 10.330 | 58.556.7 | 13 | 5.316 | 1918.8 | 14 | 1.87 | 57.157.1 | 2.87 | 0.52 | 3.39 | 4.314 | 1.33 | 2.36 | 1.86 | 4.315 | 00 | 0.31 | 1959 | ||||
| Összesítés | 12 | 4 | 8.165 | 19.6198 | 2.721 | 5.143 | 53.648.8 | 0.76 | 330 | 24.420 | 0.45 | 0.78 | 59.562.5 | 1.512 | 0.46 | 1.918 | 2.421 | 0.910 | 1.211 | 0.89 | 2.630 | 00 | 0.45 | 1084 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Női Amatőr NB I. Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 13 | 2 | 4.964 | 15.7204 | 1.520 | 2.532 | 62.562.5 | 0.68 | 2.533 | 24.224.2 | 00 | 0.22 | 00 | 0.811 | 0.68 | 1.519 | 1.216 | 0.34 | 1.215 | 0.34 | 1.824 | 00 | 00 | 6.584 | |||
| 2024/2025 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 2 | 3.788 | 14.2341 | 125 | 371 | 35.235.2 | 0.511 | 2.866 | 16.716.7 | 0.25 | 0.38 | 62.562.5 | 0.922 | 0.513 | 1.535 | 0.819 | 0.819 | 0.922 | 0.512 | 2.151 | 01 | 0.26 | 3.583 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 15 | 0 | 1.218 | 7.1106 | 0.23 | 0.913 | 23.123.1 | 0.34 | 0.58 | 50.150.1 | 00 | 00 | 00 | 0.57 | 0.46 | 0.913 | 0.35 | 0.69 | 0.57 | 0.23 | 0.35 | 00 | 0.11 | 1.421 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 16 | 16 | 12.6202 | 29.3468 | 4.165 | 9.4150 | 43.343.3 | 0.914 | 5.588 | 15.915.9 | 1.930 | 3.352 | 57.757.7 | 1.829 | 116 | 2.845 | 2.845 | 2.439 | 1.625 | 2.641 | 2.946 | 0.11 | 0.812 | 10160 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 5 | 4 | 12.261 | 26.8134 | 3.819 | 735 | 54.354.3 | 1.47 | 4.824 | 29.229.2 | 0.42 | 15 | 4040 | 2.412 | 0.63 | 315 | 2.814 | 210 | 1.89 | 1.47 | 315 | 0.21 | 0.21 | 13.467 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 7 | 0 | 17 | 2.417 | 0.32 | 0.43 | 66.766.7 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | |||
| 4 szezon |
|
Csata TKK | 59 | 4 | 2.7177 | 9.8668 | 0.850 | 1.7119 | 45.742 | 0.424 | 1.6111 | 23.221.6 | 0.15 | 0.110 | 42.850 | 0.640 | 0.427 | 0.967 | 0.640 | 0.432 | 0.747 | 0.320 | 1.180 | 01 | 0.17 | 3192 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 21 | 20 | 12.4263 | 28602 | 3.984 | 8.2185 | 4845.4 | 1.121 | 5.1112 | 22.118.8 | 1.132 | 2.157 | 53.556.1 | 2.141 | 0.819 | 2.960 | 2.859 | 2.249 | 1.734 | 248 | 2.961 | 0.12 | 0.513 | 11.7227 | ||||
| Összesítés | 80 | 24 | 5.9440 | 15.91270 | 1.8134 | 3.8304 | 47.344.1 | 0.645 | 2.8223 | 22.520.2 | 0.437 | 0.867 | 52.455.2 | 1.181 | 0.546 | 1.6127 | 1.399 | 181 | 1.181 | 0.968 | 1.7141 | 0.13 | 0.220 | 5.9419 | ||||||