| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 3 | 16 | 26 | 3.3 | 5.3 | 61.9 | 2.5 | 6 | 41.7 | 2 | 2.8 | 72.7 | 3.8 | 1.5 | 5.3 | 2.5 | 1.3 | 2 | 2.8 | 2.3 | 0 | 0.3 | 21.3 | |||||||||
| Total | 4 | 3 | 64 | 104 | 13 | 21 | 61.9 | 10 | 24 | 41.7 | 8 | 11 | 72.7 | 15 | 6 | 21 | 10 | 5 | 8 | 11 | 9 | 0 | 1 | 85 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 3 | 24.6 | 40 | 5 | 8.1 | 61.9 | 3.8 | 9.2 | 41.7 | 3.1 | 4.2 | 72.7 | 5.8 | 2.3 | 8.1 | 3.8 | 1.9 | 3.1 | 4.2 | 3.5 | 0 | 0.4 | 32.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 3 | 63 | 90 | 129.69 | 72.96 | 56.74 | 68.48 | 65.12 | 23.15 | 50 | 1.26 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 12/16 | 75% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb | 5/11 | 45.5% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 27. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 59 –81 | 15 | 24 | 3 | 5 | 60 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 20 | ||||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
ETO Basket | 61 –71 | * | 16 | 34 | 2 | 4 | 50 | 3 | 8 | 37.5 | 3 | 4 | 75 | 3 | 2 | 5 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
Vasas Akadémia | 63 –90 | * | 13 | 20 | 3 | 4 | 75 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 | |||
| 4 | 2026. 10. 11. |
|
KSC Szekszárd | 73 –66 | * | 20 | 26 | 5 | 8 | 62.5 | 2 | 5 | 40 | 4 | 5 | 80 | 5 | 4 | 9 | 3 | 1 | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 31 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Női NB I. A csoport | 22 | 21 | 16.7368 | 31.3689 | 3.576 | 8177 | 42.942.9 | 1.840 | 6133 | 30.130.1 | 4.496 | 5.3117 | 82.182.1 | 3.986 | 123 | 5109 | 1.328 | 3.985 | 1.635 | 4.599 | 3.883 | 0.25 | 0.613 | 17.8392 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 3 | 1664 | 26104 | 3.313 | 5.321 | 61.961.9 | 2.510 | 624 | 41.741.7 | 28 | 2.811 | 72.772.7 | 3.815 | 1.56 | 5.321 | 2.510 | 1.35 | 28 | 2.811 | 2.39 | 00 | 0.31 | 21.385 | |||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél KA | 22 | 21 | 16.7368 | 31.3689 | 3.576 | 8177 | 42.942.9 | 1.840 | 6133 | 30.130.1 | 4.496 | 5.3117 | 82.182.1 | 3.986 | 123 | 5109 | 1.328 | 3.985 | 1.635 | 4.599 | 3.883 | 0.25 | 0.613 | 17.8392 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 4 | 3 | 1664 | 26104 | 3.313 | 5.321 | 61.961.9 | 2.510 | 624 | 41.741.7 | 28 | 2.811 | 72.772.7 | 3.815 | 1.56 | 5.321 | 2.510 | 1.35 | 28 | 2.811 | 2.39 | 00 | 0.31 | 21.385 | ||||
| Összesítés | 26 | 24 | 16.4432 | 28.7793 | 3.489 | 6.6198 | 50.445 | 2.250 | 6157 | 35.831.8 | 3.2104 | 4128 | 78.981.3 | 3.8101 | 1.329 | 5.1130 | 1.938 | 2.690 | 1.843 | 3.6110 | 392 | 0.15 | 0.414 | 19.5477 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 6 | 23.7142 | 31.8191 | 5.231 | 8.249 | 63.363.3 | 3.320 | 954 | 3737 | 3.320 | 3.722 | 90.990.9 | 4.829 | 0.85 | 5.734 | 2.515 | 2.213 | 16 | 2.716 | 3.219 | 0.21 | 0.85 | 26.7160 | |||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél KA | 6 | 6 | 23.7142 | 31.8191 | 5.231 | 8.249 | 63.363.3 | 3.320 | 954 | 3737 | 3.320 | 3.722 | 90.990.9 | 4.829 | 0.85 | 5.734 | 2.515 | 2.213 | 16 | 2.716 | 3.219 | 0.21 | 0.85 | 26.7160 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 23.7142 | 31.8191 | 5.231 | 8.249 | 63.363.3 | 3.320 | 954 | 3737 | 3.320 | 3.722 | 90.990.9 | 4.829 | 0.85 | 5.734 | 2.515 | 2.213 | 16 | 2.716 | 3.219 | 0.21 | 0.85 | 26.7160 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Magyar Kupa, Női | 1 | 1 | 1616 | 3030 | 22 | 66 | 33.333.3 | 33 | 66 | 5050 | 33 | 33 | 100100 | 22 | 11 | 33 | 00 | 33 | 11 | 44 | 33 | 00 | 11 | 1616 | |||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél KA | 1 | 1 | 1616 | 3030 | 22 | 66 | 33.333.3 | 33 | 66 | 5050 | 33 | 33 | 100100 | 22 | 11 | 33 | 00 | 33 | 11 | 44 | 33 | 00 | 11 | 1616 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1616 | 3030 | 22 | 66 | 33.333.3 | 33 | 66 | 5050 | 33 | 33 | 100100 | 22 | 11 | 33 | 00 | 33 | 11 | 44 | 33 | 00 | 11 | 1616 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out / Magyar Kupa, Női | 29 | 28 | 18.1526 | 31.4910 | 3.8109 | 8232 | 4747 | 2.263 | 6.7193 | 32.632.6 | 4.1119 | 4.9142 | 83.883.8 | 4117 | 129 | 5146 | 1.543 | 3.5101 | 1.442 | 4.1119 | 3.6105 | 0.26 | 0.719 | 19.6568 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 3 | 1664 | 26104 | 3.313 | 5.321 | 61.961.9 | 2.510 | 624 | 41.741.7 | 28 | 2.811 | 72.772.7 | 3.815 | 1.56 | 5.321 | 2.510 | 1.35 | 28 | 2.811 | 2.39 | 00 | 0.31 | 21.385 | |||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél KA | 29 | 28 | 18.1526 | 31.4910 | 3.8109 | 8232 | 4747 | 2.263 | 6.7193 | 32.632.6 | 4.1119 | 4.9142 | 83.883.8 | 4117 | 129 | 5146 | 1.543 | 3.5101 | 1.442 | 4.1119 | 3.6105 | 0.26 | 0.719 | 19.6568 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 4 | 3 | 1664 | 26104 | 3.313 | 5.321 | 61.961.9 | 2.510 | 624 | 41.741.7 | 28 | 2.811 | 72.772.7 | 3.815 | 1.56 | 5.321 | 2.510 | 1.35 | 28 | 2.811 | 2.39 | 00 | 0.31 | 21.385 | ||||
| Összesítés | 33 | 31 | 17.1590 | 28.71014 | 3.5122 | 6.6253 | 52.948.2 | 2.373 | 6.3217 | 36.933.6 | 3.1127 | 3.8153 | 79.883 | 3.9132 | 1.235 | 5.1167 | 253 | 2.4106 | 1.750 | 3.4130 | 2.9114 | 0.16 | 0.520 | 20.4653 | ||||||