| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 18 | 30.3 | 6 | 9 | 66.7 | 0.7 | 1.7 | 40 | 4 | 7 | 57.1 | 6 | 2.7 | 8.7 | 1.7 | 1.7 | 2 | 5.7 | 1.7 | 0.3 | 0 | 27.3 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 54 | 91 | 18 | 27 | 66.7 | 2 | 5 | 40 | 12 | 21 | 57.1 | 18 | 8 | 26 | 5 | 5 | 6 | 17 | 5 | 1 | 0 | 82 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 23.7 | 40 | 7.9 | 11.9 | 66.7 | 0.9 | 2.2 | 40 | 5.3 | 9.2 | 57.1 | 7.9 | 3.5 | 11.4 | 2.2 | 2.2 | 2.6 | 7.5 | 2.2 | 0.4 | 0 | 36 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 54 | 89 | 118.13 | 104.16 | 13.97 | 64.29 | 65.63 | 23.27 | 47 | 1.15 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 14/21 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/2 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Atomerőmű SE | 102 –77 | * | 16 | 26 | 5 | 6 | 83.3 | 1 | 1 | 100 | 3 | 4 | 75 | 7 | 2 | 9 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 24 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 70 –74 | * | 14 | 33 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 6 | 13 | 46.2 | 3 | 5 | 8 | 4 | 1 | 2 | 9 | 4 | 0 | 0 | 28 | |||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
OSE Lions | 93 –84 | * | 24 | 32 | 9 | 15 | 60 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 4 | 75 | 8 | 1 | 9 | 0 | 1 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 30 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1854 | 30.391 | 618 | 927 | 66.766.7 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 412 | 721 | 57.157.1 | 618 | 2.78 | 8.726 | 1.75 | 1.75 | 26 | 5.717 | 1.75 | 0.31 | 00 | 27.382 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 3 | 3 | 1854 | 30.391 | 618 | 927 | 66.766.7 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 412 | 721 | 57.157.1 | 618 | 2.78 | 8.726 | 1.75 | 1.75 | 26 | 5.717 | 1.75 | 0.31 | 00 | 27.382 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1854 | 30.391 | 618 | 927 | 66.766.7 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 412 | 721 | 57.157.1 | 618 | 2.78 | 8.726 | 1.75 | 1.75 | 26 | 5.717 | 1.75 | 0.31 | 00 | 27.382 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1854 | 30.391 | 618 | 927 | 66.766.7 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 412 | 721 | 57.157.1 | 618 | 2.78 | 8.726 | 1.75 | 1.75 | 26 | 5.717 | 1.75 | 0.31 | 00 | 27.382 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 3 | 3 | 1854 | 30.391 | 618 | 927 | 66.766.7 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 412 | 721 | 57.157.1 | 618 | 2.78 | 8.726 | 1.75 | 1.75 | 26 | 5.717 | 1.75 | 0.31 | 00 | 27.382 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1854 | 30.391 | 618 | 927 | 66.766.7 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 412 | 721 | 57.157.1 | 618 | 2.78 | 8.726 | 1.75 | 1.75 | 26 | 5.717 | 1.75 | 0.31 | 00 | 27.382 | ||||||