| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 19.7 | 34.7 | 4.7 | 8.3 | 56 | 2.3 | 10 | 23.3 | 3.3 | 3.7 | 90.9 | 4.3 | 0.3 | 4.7 | 1.7 | 1.7 | 2 | 3.3 | 3.3 | 0 | 1.7 | 19.3 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 59 | 104 | 14 | 25 | 56 | 7 | 30 | 23.3 | 10 | 11 | 90.9 | 13 | 1 | 14 | 5 | 5 | 6 | 10 | 10 | 0 | 5 | 58 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 22.7 | 40 | 5.4 | 9.6 | 56 | 2.7 | 11.5 | 23.3 | 3.8 | 4.2 | 90.9 | 5 | 0.4 | 5.4 | 1.9 | 1.9 | 2.3 | 3.8 | 3.8 | 0 | 1.9 | 22.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 59 | 100 | 105.08 | 90.09 | 14.98 | 50 | 44.55 | 27.95 | 64 | 0.92 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 11/19 | 57.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 2/2 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos bal | 3/7 | 42.9% |
| • 3 pontos közép | 0/6 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 2/8 | 25% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/4 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 83 –65 | * | 18 | 32 | 6 | 6 | 100 | 1 | 12 | 8.3 | 3 | 3 | 100 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | |||
| 2 | 2026. 10. 02. |
|
DEAC | 88 –93 | * | 23 | 35 | 6 | 15 | 40 | 2 | 9 | 22.2 | 5 | 5 | 100 | 5 | 0 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 5 | 18 | |||
| 3 | 2026. 10. 11. |
|
Alba Fehérvár | 95 –88 | * | 18 | 37 | 2 | 4 | 50 | 4 | 9 | 44.4 | 2 | 3 | 66.7 | 6 | 1 | 7 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 22 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 19 | 5 | 14.4273 | 25.1476 | 2.650 | 5.197 | 51.651.6 | 2.140 | 6.9132 | 30.330.3 | 2.853 | 3.770 | 75.775.7 | 1.937 | 0.24 | 2.241 | 0.714 | 1.324 | 2.241 | 3.464 | 1.324 | 00 | 0.12 | 12.4236 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 19.759 | 34.7104 | 4.714 | 8.325 | 5656 | 2.37 | 1030 | 23.323.3 | 3.310 | 3.711 | 90.990.9 | 4.313 | 0.31 | 4.714 | 1.75 | 1.75 | 26 | 3.310 | 3.310 | 00 | 1.75 | 19.358 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 19 | 5 | 14.4273 | 25.1476 | 2.650 | 5.197 | 51.651.6 | 2.140 | 6.9132 | 30.330.3 | 2.853 | 3.770 | 75.775.7 | 1.937 | 0.24 | 2.241 | 0.714 | 1.324 | 2.241 | 3.464 | 1.324 | 00 | 0.12 | 12.4236 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 3 | 3 | 19.759 | 34.7104 | 4.714 | 8.325 | 5656 | 2.37 | 1030 | 23.323.3 | 3.310 | 3.711 | 90.990.9 | 4.313 | 0.31 | 4.714 | 1.75 | 1.75 | 26 | 3.310 | 3.310 | 00 | 1.75 | 19.358 | ||||
| Összesítés | 22 | 8 | 17332 | 29.9580 | 3.664 | 6.7122 | 54.352.5 | 2.247 | 8.5162 | 26.229 | 3.163 | 3.781 | 83.377.8 | 3.150 | 0.35 | 3.455 | 1.219 | 1.529 | 2.147 | 3.474 | 2.334 | 00 | 0.97 | 15.9294 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szedeák | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 10 | 23.6236 | 37.9379 | 4.949 | 7.474 | 66.266.2 | 2.929 | 7.272 | 40.340.3 | 5.151 | 770 | 72.972.9 | 3.737 | 0.99 | 4.646 | 0.88 | 2.525 | 1.818 | 6.666 | 2.929 | 0.33 | 0.44 | 27.6276 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 10 | 10 | 23.6236 | 37.9379 | 4.949 | 7.474 | 66.266.2 | 2.929 | 7.272 | 40.340.3 | 5.151 | 770 | 72.972.9 | 3.737 | 0.99 | 4.646 | 0.88 | 2.525 | 1.818 | 6.666 | 2.929 | 0.33 | 0.44 | 27.6276 | ||||
| Összesítés | 10 | 10 | 23.6236 | 37.9379 | 4.949 | 7.474 | 66.266.2 | 2.929 | 7.272 | 40.340.3 | 5.151 | 770 | 72.972.9 | 3.737 | 0.99 | 4.646 | 0.88 | 2.525 | 1.818 | 6.666 | 2.929 | 0.33 | 0.44 | 27.6276 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 29 | 15 | 17.6509 | 29.5855 | 3.499 | 5.9171 | 57.957.9 | 2.469 | 7204 | 33.833.8 | 3.6104 | 4.8140 | 74.374.3 | 2.674 | 0.413 | 387 | 0.822 | 1.749 | 259 | 4.5130 | 1.853 | 0.13 | 0.26 | 17.7512 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 19.759 | 34.7104 | 4.714 | 8.325 | 5656 | 2.37 | 1030 | 23.323.3 | 3.310 | 3.711 | 90.990.9 | 4.313 | 0.31 | 4.714 | 1.75 | 1.75 | 26 | 3.310 | 3.310 | 00 | 1.75 | 19.358 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 29 | 15 | 17.6509 | 29.5855 | 3.499 | 5.9171 | 57.957.9 | 2.469 | 7204 | 33.833.8 | 3.6104 | 4.8140 | 74.374.3 | 2.674 | 0.413 | 387 | 0.822 | 1.749 | 259 | 4.5130 | 1.853 | 0.13 | 0.26 | 17.7512 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 3 | 3 | 19.759 | 34.7104 | 4.714 | 8.325 | 5656 | 2.37 | 1030 | 23.323.3 | 3.310 | 3.711 | 90.990.9 | 4.313 | 0.31 | 4.714 | 1.75 | 1.75 | 26 | 3.310 | 3.310 | 00 | 1.75 | 19.358 | ||||
| Összesítés | 32 | 18 | 18.6568 | 32.1959 | 4113 | 7.1196 | 56.857.7 | 2.476 | 8.5234 | 27.732.5 | 3.5114 | 4.2151 | 81.575.5 | 3.487 | 0.414 | 3.8101 | 1.227 | 1.754 | 265 | 3.9140 | 2.663 | 0.13 | 0.911 | 18.5570 | ||||||