| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 10.7 | 17.3 | 3 | 5.7 | 52.9 | 1.3 | 4.3 | 30.8 | 0.7 | 2 | 33.4 | 1.3 | 0.7 | 2 | 0.7 | 2 | 3.3 | 3.3 | 1.7 | 0 | 0.3 | 9.3 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 32 | 52 | 9 | 17 | 52.9 | 4 | 13 | 30.8 | 2 | 6 | 33.4 | 4 | 2 | 6 | 2 | 6 | 10 | 10 | 5 | 0 | 1 | 28 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 24.6 | 40 | 6.9 | 13.1 | 52.9 | 3.1 | 10 | 30.8 | 1.5 | 4.6 | 33.4 | 3.1 | 1.5 | 4.6 | 1.5 | 4.6 | 7.7 | 7.7 | 3.8 | 0 | 0.8 | 21.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 32 | 50 | 94.57 | 101.64 | -7.07 | 50 | 50 | 31.93 | 38 | 0.84 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 6/11 | 54.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/2 | 100% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb | 2/5 | 40% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Atomerőmű SE | 102 –77 | * | 4 | 11 | 2 | 4 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 70 –74 | * | 7 | 10 | 3 | 3 | 100 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
OSE Lions | 93 –84 | * | 21 | 31 | 4 | 10 | 40 | 4 | 8 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 4 | 2 | 4 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 10.732 | 17.352 | 39 | 5.717 | 52.952.9 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 1.34 | 0.72 | 26 | 0.72 | 26 | 3.310 | 3.310 | 1.75 | 00 | 0.31 | 9.328 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 3 | 3 | 10.732 | 17.352 | 39 | 5.717 | 52.952.9 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 1.34 | 0.72 | 26 | 0.72 | 26 | 3.310 | 3.310 | 1.75 | 00 | 0.31 | 9.328 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 10.732 | 17.352 | 39 | 5.717 | 52.952.9 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 1.34 | 0.72 | 26 | 0.72 | 26 | 3.310 | 3.310 | 1.75 | 00 | 0.31 | 9.328 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 10.732 | 17.352 | 39 | 5.717 | 52.952.9 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 1.34 | 0.72 | 26 | 0.72 | 26 | 3.310 | 3.310 | 1.75 | 00 | 0.31 | 9.328 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 3 | 3 | 10.732 | 17.352 | 39 | 5.717 | 52.952.9 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 1.34 | 0.72 | 26 | 0.72 | 26 | 3.310 | 3.310 | 1.75 | 00 | 0.31 | 9.328 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 10.732 | 17.352 | 39 | 5.717 | 52.952.9 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 1.34 | 0.72 | 26 | 0.72 | 26 | 3.310 | 3.310 | 1.75 | 00 | 0.31 | 9.328 | ||||||