| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 17.3 | 28.7 | 5 | 11.3 | 44.1 | 1 | 2.7 | 37.5 | 4.3 | 7.3 | 59.1 | 4.3 | 1.3 | 5.7 | 2 | 2 | 3 | 5 | 2.7 | 0 | 0.3 | 19.7 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 52 | 86 | 15 | 34 | 44.1 | 3 | 8 | 37.5 | 13 | 22 | 59.1 | 13 | 4 | 17 | 6 | 6 | 9 | 15 | 8 | 0 | 1 | 59 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 24.2 | 40 | 7 | 15.8 | 44.1 | 1.4 | 3.7 | 37.5 | 6 | 10.2 | 59.1 | 6 | 1.9 | 7.9 | 2.8 | 2.8 | 4.2 | 7 | 3.7 | 0 | 0.5 | 27.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 52 | 91 | 107.34 | 101.19 | 6.15 | 52 | 46.43 | 26.92 | 56 | 0.93 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 14/27 | 51.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/5 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos közép | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
Sopron KC | 100 –82 | * | 19 | 27 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 3 | 33.3 | 6 | 8 | 75 | 4 | 1 | 5 | 2 | 3 | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 25 | |||
| 2 | 2026. 10. 02. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 88 –93 | * | 5 | 24 | 0 | 8 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 4 | 50 | 5 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 95 –90 | * | 28 | 35 | 10 | 18 | 55.6 | 1 | 3 | 33.3 | 5 | 10 | 50 | 4 | 2 | 6 | 4 | 1 | 5 | 6 | 3 | 0 | 1 | 31 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 17.352 | 28.786 | 515 | 11.334 | 44.144.1 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 4.313 | 1.34 | 5.717 | 26 | 26 | 39 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 19.759 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 3 | 3 | 17.352 | 28.786 | 515 | 11.334 | 44.144.1 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 4.313 | 1.34 | 5.717 | 26 | 26 | 39 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 19.759 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 17.352 | 28.786 | 515 | 11.334 | 44.144.1 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 4.313 | 1.34 | 5.717 | 26 | 26 | 39 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 19.759 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
DEAC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 17.352 | 28.786 | 515 | 11.334 | 44.144.1 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 4.313 | 1.34 | 5.717 | 26 | 26 | 39 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 19.759 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 3 | 3 | 17.352 | 28.786 | 515 | 11.334 | 44.144.1 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 4.313 | 1.34 | 5.717 | 26 | 26 | 39 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 19.759 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 17.352 | 28.786 | 515 | 11.334 | 44.144.1 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 4.313 | 1.34 | 5.717 | 26 | 26 | 39 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 19.759 | ||||||