| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 16 | 30.7 | 3.3 | 7.7 | 43.5 | 2.3 | 5.7 | 41.2 | 2.3 | 2.7 | 87.5 | 2.3 | 0.3 | 2.7 | 1 | 1 | 1.7 | 4.7 | 5.3 | 0 | 1 | 20.7 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 48 | 92 | 10 | 23 | 43.5 | 7 | 17 | 41.2 | 7 | 8 | 87.5 | 7 | 1 | 8 | 3 | 3 | 5 | 14 | 16 | 0 | 3 | 62 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 20.9 | 40 | 4.3 | 10 | 43.5 | 3 | 7.4 | 41.2 | 3 | 3.5 | 87.5 | 3 | 0.4 | 3.5 | 1.3 | 1.3 | 2.2 | 6.1 | 7 | 0 | 1.3 | 27 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 48 | 90 | 126.33 | 111.01 | 15.32 | 54.55 | 51.25 | 26.11 | 47 | 1.02 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 8/18 | 44.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos jobb | 6/8 | 75% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
Alba Fehérvár | 96 –77 | * | 16 | 31 | 3 | 6 | 50 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 | 19 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
Atomerőmű SE | 84 –95 | * | 11 | 30 | 3 | 9 | 33.3 | 1 | 5 | 20 | 2 | 2 | 100 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | 0 | 2 | 18 | |||
| 3 | 2026. 10. 09. |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 103 –79 | * | 21 | 31 | 4 | 8 | 50 | 3 | 5 | 60 | 4 | 4 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 25 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Egis Körmend | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1648 | 30.792 | 3.310 | 7.723 | 43.543.5 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 13 | 1.75 | 4.714 | 5.316 | 00 | 13 | 20.762 | |||
| 1 szezon |
|
Egis Körmend | 3 | 3 | 1648 | 30.792 | 3.310 | 7.723 | 43.543.5 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 13 | 1.75 | 4.714 | 5.316 | 00 | 13 | 20.762 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1648 | 30.792 | 3.310 | 7.723 | 43.543.5 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 13 | 1.75 | 4.714 | 5.316 | 00 | 13 | 20.762 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Egis Körmend | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1648 | 30.792 | 3.310 | 7.723 | 43.543.5 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 13 | 1.75 | 4.714 | 5.316 | 00 | 13 | 20.762 | |||
| 1 szezon |
|
Egis Körmend | 3 | 3 | 1648 | 30.792 | 3.310 | 7.723 | 43.543.5 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 13 | 1.75 | 4.714 | 5.316 | 00 | 13 | 20.762 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1648 | 30.792 | 3.310 | 7.723 | 43.543.5 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 13 | 1.75 | 4.714 | 5.316 | 00 | 13 | 20.762 | ||||||