| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 14 | 25 | 6 | 9.3 | 64.3 | 0 | 0.3 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 6.3 | 9.3 | 0 | 2 | 3 | 5 | 1.7 | 0.3 | 1.3 | 23.7 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 42 | 75 | 18 | 28 | 64.3 | 0 | 1 | 0 | 6 | 9 | 66.7 | 9 | 19 | 28 | 0 | 6 | 9 | 15 | 5 | 1 | 4 | 71 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 22.4 | 40 | 9.6 | 14.9 | 64.3 | 0 | 0.5 | 0 | 3.2 | 4.8 | 66.7 | 4.8 | 10.1 | 14.9 | 0 | 3.2 | 4.8 | 8 | 2.7 | 0.5 | 2.1 | 37.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 42 | 70 | 129.46 | 105.36 | 24.11 | 63.64 | 62.07 | 21.79 | 39 | 1.08 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 17/24 | 70.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
Egis Körmend | 96 –77 | * | 13 | 19 | 6 | 9 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 4 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 17 | |||
| 2 | 2026. 09. 30. |
|
Sopron KC | 98 –82 | * | 13 | 29 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 5 | 9 | 14 | 0 | 2 | 2 | 6 | 5 | 0 | 2 | 32 | |||
| 3 | 2026. 10. 11. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 95 –88 | * | 16 | 27 | 7 | 11 | 63.6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 6 | 8 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 22 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1442 | 2575 | 618 | 9.328 | 64.364.3 | 00 | 0.31 | 00 | 26 | 39 | 66.766.7 | 39 | 6.319 | 9.328 | 00 | 26 | 39 | 515 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 23.771 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 3 | 3 | 1442 | 2575 | 618 | 9.328 | 64.364.3 | 00 | 0.31 | 00 | 26 | 39 | 66.766.7 | 39 | 6.319 | 9.328 | 00 | 26 | 39 | 515 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 23.771 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1442 | 2575 | 618 | 9.328 | 64.364.3 | 00 | 0.31 | 00 | 26 | 39 | 66.766.7 | 39 | 6.319 | 9.328 | 00 | 26 | 39 | 515 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 23.771 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1442 | 2575 | 618 | 9.328 | 64.364.3 | 00 | 0.31 | 00 | 26 | 39 | 66.766.7 | 39 | 6.319 | 9.328 | 00 | 26 | 39 | 515 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 23.771 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 3 | 3 | 1442 | 2575 | 618 | 9.328 | 64.364.3 | 00 | 0.31 | 00 | 26 | 39 | 66.766.7 | 39 | 6.319 | 9.328 | 00 | 26 | 39 | 515 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 23.771 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1442 | 2575 | 618 | 9.328 | 64.364.3 | 00 | 0.31 | 00 | 26 | 39 | 66.766.7 | 39 | 6.319 | 9.328 | 00 | 26 | 39 | 515 | 1.75 | 0.31 | 1.34 | 23.771 | ||||||