| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 22 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -3 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 22 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 3.6 | 40 | 1.8 | 3.6 | 50 | 0 | 5.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.8 | 3.6 | 5.5 | 0 | 10.9 | 1.8 | 1.8 | 1.8 | 0 | 0 | -5.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér | 5 | 0 | 0.21 | 6.834 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 0.21 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 12 | 1836 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | 00 | 3.57 | 0.51 | 1.53 | 2.55 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 8 | 2.127 | 17.3225 | 0.23 | 1.114 | 21.421.4 | 0.45 | 2.836 | 13.913.9 | 0.56 | 0.811 | 54.654.6 | 1.520 | 0.23 | 1.823 | 0.22 | 1.418 | 1.824 | 0.811 | 0.45 | 0.11 | 0.22 | 0.34 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 6.513 | 1836 | 0.51 | 24 | 2525 | 1.53 | 36 | 5050 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 12 | 2.55 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 5.511 | |||
| 2 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 7 | 0 | 0.63 | 12.470 | 0.31 | 1.67 | 15.614.3 | 00 | 0.42 | 00 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 1.98 | 0.11 | 29 | 0.42 | 15 | 1.911 | 0.53 | 0.42 | 00 | 00 | 0.83 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 15 | 8 | 4.340 | 17.7261 | 0.44 | 1.518 | 23.822.2 | 0.98 | 2.942 | 32.719.1 | 0.78 | 0.913 | 79.261.6 | 1.322 | 0.44 | 1.626 | 0.12 | 1.220 | 2.229 | 0.913 | 0.25 | 0.32 | 0.12 | 2.915 | ||||
| Összesítés | 22 | 8 | 2.443 | 15331 | 0.35 | 1.625 | 19.620 | 0.58 | 1.644 | 29.118.2 | 0.49 | 0.717 | 62.853 | 1.630 | 0.25 | 1.835 | 0.24 | 1.125 | 240 | 0.716 | 0.37 | 0.12 | 02 | 1.818 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 3 | 2.923 | 14.3114 | 0.54 | 1.411 | 36.436.4 | 0.43 | 2.621 | 14.314.3 | 0.86 | 1.310 | 6060 | 2.419 | 0.11 | 2.520 | 0.32 | 1.411 | 1.613 | 18 | 0.54 | 00 | 0.11 | 2.117 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 8 | 3 | 2.923 | 14.3114 | 0.54 | 1.411 | 36.436.4 | 0.43 | 2.621 | 14.314.3 | 0.86 | 1.310 | 6060 | 2.419 | 0.11 | 2.520 | 0.32 | 1.411 | 1.613 | 18 | 0.54 | 00 | 0.11 | 2.117 | ||||
| Összesítés | 9 | 3 | 1.423 | 7.6115 | 0.34 | 0.711 | 36.436.4 | 0.23 | 1.321 | 14.314.3 | 0.46 | 0.610 | 6060 | 1.219 | 0.11 | 1.320 | 0.63 | 0.711 | 0.813 | 0.58 | 0.34 | 00 | 0.11 | 1.618 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 2222 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 00 | 66 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 1 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 1 | 1 | 22 | 2222 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 00 | 66 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | -3-3 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 12 | 15.531 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 1.53 | 2.55 | 00 | 3.57 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | -1.5-3 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 6 | 0 | 0.21 | 7.243 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 0.32 | 0.32 | 0.74 | 0.21 | 0.53 | 16 | 0.32 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 0.72 | 12.337 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | 00 | 2.37 | 0.72 | 13 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 22 | 12 | 2.452 | 16.4361 | 0.48 | 1.227 | 29.629.6 | 0.48 | 2.760 | 13.313.3 | 0.512 | 121 | 57.257.2 | 1.840 | 0.36 | 2.146 | 0.24 | 1.635 | 1.738 | 0.920 | 0.510 | 01 | 0.13 | 0.818 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 6.513 | 1836 | 0.51 | 24 | 2525 | 1.53 | 36 | 5050 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 12 | 2.55 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 5.511 | |||
| 2 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 9 | 0 | 0.43 | 9.880 | 0.21 | 1.28 | 14.312.5 | 00 | 0.32 | 00 | 0.11 | 0.34 | 2525 | 1.39 | 0.22 | 1.511 | 0.43 | 0.86 | 1.311 | 0.33 | 0.32 | 00 | 00 | 0.74 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 24 | 12 | 4.465 | 17.2397 | 0.49 | 1.631 | 26.829 | 0.911 | 2.966 | 32.516.7 | 0.814 | 123 | 79.160.9 | 1.442 | 0.47 | 1.849 | 0.14 | 1.337 | 2.143 | 122 | 0.210 | 0.32 | 0.13 | 3.229 | ||||
| Összesítés | 33 | 12 | 2.468 | 13.5477 | 0.310 | 1.439 | 21.525.6 | 0.511 | 1.668 | 29.916.2 | 0.415 | 0.727 | 65.355.6 | 1.451 | 0.39 | 1.660 | 0.37 | 143 | 1.754 | 0.625 | 0.212 | 0.12 | 03 | 1.933 | ||||||