| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 9 | 30 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 3 | 4 | 75 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 7 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 9 | 30 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 3 | 4 | 75 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 12 | 40 | 0 | 2.7 | 0 | 2.7 | 5.3 | 50 | 4 | 5.3 | 75 | 2.7 | 0 | 2.7 | 0 | 9.3 | 2.7 | 5.3 | 4 | 1.3 | 1.3 | 9.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA-Pécs-PEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 23 | 3 | 7.7178 | 16.3375 | 1.943 | 4.9113 | 38.138.1 | 0.717 | 2.251 | 33.333.3 | 1.841 | 2.761 | 67.267.2 | 2.148 | 0.410 | 2.558 | 0.818 | 1.944 | 1.738 | 2.558 | 1.228 | 00 | 0.37 | 7.5172 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros | 24 | 5 | 7.1171 | 21503 | 1.945 | 4.199 | 45.545.5 | 0.716 | 2.969 | 23.223.2 | 1.433 | 1.638 | 86.986.9 | 2.866 | 123 | 3.789 | 1.434 | 1.537 | 1.843 | 1.535 | 2.354 | 0.13 | 0.24 | 9.9237 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 9 | 11.3147 | 21.1274 | 2.431 | 5.166 | 4747 | 1.520 | 3.850 | 4040 | 1.925 | 2.330 | 83.383.3 | 2.229 | 0.912 | 3.241 | 1.824 | 2.533 | 1.823 | 2.634 | 3.546 | 00 | 0.23 | 14.5189 | |||
| 2023/2024 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A | 6 | 0 | 00 | 2.314 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.32 | |||
| 2024/2025 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 2 | 10.4166 | 22.2355 | 2.844 | 5.487 | 50.650.6 | 1.117 | 2.947 | 36.236.2 | 1.727 | 2.235 | 77.177.1 | 4.471 | 0.914 | 5.385 | 2.235 | 2.438 | 1.626 | 232 | 3.963 | 00 | 0.47 | 16.4262 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 17 | 10.4177 | 30.2513 | 2.441 | 5.492 | 44.644.6 | 117 | 4.271 | 23.923.9 | 2.644 | 3.356 | 78.678.6 | 4.373 | 1.118 | 5.491 | 1.933 | 3.254 | 1.830 | 3.661 | 4.881 | 0.23 | 0.35 | 16.2275 | |||
| 2026/2027 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 1 | 1111 | 3333 | 00 | 22 | 00 | 33 | 1010 | 3030 | 22 | 44 | 5050 | 1313 | 00 | 1313 | 11 | 44 | 33 | 44 | 66 | 00 | 00 | 2020 | |||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas PEAC II. | 60 | 17 | 8.7496 | 19.41152 | 2119 | 4.7278 | 43.442.8 | 153 | 3170 | 32.931.2 | 1.799 | 2.2129 | 77.776.8 | 2.4143 | 0.845 | 3.1188 | 1.376 | 2114 | 1.7104 | 2.2127 | 2.3128 | 03 | 0.214 | 10.6598 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 6 | 0 | 00 | 2.314 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.32 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 16 | 2 | 10.4166 | 22.2355 | 2.844 | 5.487 | 50.650.6 | 1.117 | 2.947 | 36.236.2 | 1.727 | 2.235 | 77.177.1 | 4.471 | 0.914 | 5.385 | 2.235 | 2.438 | 1.626 | 232 | 3.963 | 00 | 0.47 | 16.4262 | ||||
| 2 szezon |
|
MTK Budapest | 18 | 18 | 10.7188 | 31.6546 | 1.241 | 3.794 | 32.543.6 | 220 | 7.181 | 28.224.7 | 2.346 | 3.660 | 62.976.7 | 8.686 | 0.518 | 9.2104 | 1.534 | 3.658 | 2.433 | 3.865 | 5.487 | 0.13 | 0.15 | 18.1295 | ||||
| Összesítés | 100 | 37 | 8.3850 | 20.92067 | 1.6204 | 3.9459 | 41.944.4 | 1.190 | 3.7298 | 30.730.2 | 1.6172 | 2.3224 | 70.976.8 | 4.2302 | 0.677 | 4.8379 | 1.3145 | 2.3212 | 1.7165 | 2.3225 | 3.1279 | 06 | 0.226 | 12.11157 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
MAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 6 | 12.8102 | 24192 | 2.318 | 4.334 | 52.952.9 | 2.318 | 4.838 | 47.447.4 | 1.512 | 1.814 | 85.785.7 | 3.629 | 0.97 | 4.536 | 1.814 | 1.512 | 1.814 | 1.613 | 3.125 | 00 | 0.43 | 17.5140 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 7 | 10.775 | 34.9244 | 2.316 | 5.941 | 3939 | 0.75 | 428 | 17.917.9 | 428 | 5.438 | 73.773.7 | 6.948 | 0.96 | 7.754 | 1.913 | 4.330 | 1.712 | 4.330 | 428 | 0.11 | 0.43 | 16.1113 | |||
| 1 szezon |
|
MAFC | 8 | 6 | 12.8102 | 24192 | 2.318 | 4.334 | 52.952.9 | 2.318 | 4.838 | 47.447.4 | 1.512 | 1.814 | 85.785.7 | 3.629 | 0.97 | 4.536 | 1.814 | 1.512 | 1.814 | 1.613 | 3.125 | 00 | 0.43 | 17.5140 | ||||
| 1 szezon |
|
MTK Budapest | 7 | 7 | 10.775 | 34.9244 | 2.316 | 5.941 | 3939 | 0.75 | 428 | 17.917.9 | 428 | 5.438 | 73.773.7 | 6.948 | 0.96 | 7.754 | 1.913 | 4.330 | 1.712 | 4.330 | 428 | 0.11 | 0.43 | 16.1113 | ||||
| Összesítés | 15 | 13 | 11.7177 | 29.4436 | 2.334 | 5.175 | 44.945.3 | 1.523 | 4.466 | 33.934.8 | 2.840 | 3.652 | 76.676.9 | 5.277 | 0.913 | 6.190 | 1.827 | 2.942 | 1.726 | 343 | 3.653 | 0.11 | 0.46 | 16.8253 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 510 | 2040 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 612 | 2.55 | 8.517 | 0.51 | 24 | 1.53 | 12 | 24 | 00 | 00 | 1122 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Hepp Kupa, Női | 4 | 0 | 5.321 | 15.863 | 0.52 | 1.87 | 28.628.6 | 14 | 1.87 | 57.157.1 | 1.35 | 28 | 62.562.5 | 2.811 | 1.56 | 4.317 | 1.56 | 2.39 | 28 | 1.56 | 2.510 | 0.31 | 0.52 | 10.341 | |||
| 2024/2025 |
|
MAFC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 22 | 2525 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 77 | 00 | 00 | 22 | 11 | 11 | -4-4 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 99 | 3030 | 00 | 22 | 00 | 22 | 44 | 5050 | 33 | 44 | 7575 | 22 | 00 | 22 | 00 | 77 | 22 | 44 | 33 | 11 | 11 | 77 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas PEAC II. | 6 | 0 | 5.131 | 17.9103 | 15 | 2.614 | 38.135.7 | 0.85 | 2.112 | 35.341.7 | 0.96 | 1.39 | 7066.7 | 4.423 | 211 | 6.434 | 17 | 2.113 | 1.811 | 1.38 | 2.314 | 0.11 | 0.32 | 10.663 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 1 | 1 | 22 | 2525 | 11 | 66 | 16.716.7 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 77 | 00 | 00 | 22 | 11 | 11 | -4-4 | ||||
| 1 szezon |
|
MTK Budapest | 1 | 1 | 99 | 3030 | 00 | 22 | 00 | 22 | 44 | 5050 | 33 | 44 | 7575 | 22 | 00 | 22 | 00 | 77 | 22 | 44 | 33 | 11 | 11 | 77 | ||||
| Összesítés | 8 | 2 | 5.342 | 22.7158 | 0.86 | 3.322 | 22.627.3 | 0.97 | 2.317 | 37.841.2 | 1.29 | 1.613 | 73.169.2 | 3.227 | 111 | 4.238 | 19 | 4.627 | 1.413 | 1.612 | 2.419 | 0.63 | 0.64 | 6.166 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA-Pécs-PEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 23 | 3 | 7.7178 | 16.3375 | 1.943 | 4.9113 | 38.138.1 | 0.717 | 2.251 | 33.333.3 | 1.841 | 2.761 | 67.267.2 | 2.148 | 0.410 | 2.558 | 0.818 | 1.944 | 1.738 | 2.558 | 1.228 | 00 | 0.37 | 7.5172 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 26 | 5 | 7181 | 20.9543 | 1.848 | 4.1106 | 45.345.3 | 0.717 | 2.874 | 2323 | 1.334 | 1.539 | 87.287.2 | 378 | 1.128 | 4.1106 | 1.335 | 1.641 | 1.846 | 1.437 | 2.258 | 0.13 | 0.24 | 10259 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 17 | 9 | 9.9168 | 19.8337 | 1.933 | 4.373 | 45.245.2 | 1.424 | 3.457 | 42.142.1 | 1.830 | 2.238 | 78.978.9 | 2.440 | 1.118 | 3.458 | 1.830 | 2.542 | 1.831 | 2.440 | 3.356 | 0.11 | 0.35 | 13.5230 | |||
| 2023/2024 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A | 6 | 0 | 00 | 2.314 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.32 | |||
| 2024/2025 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 9 | 10.8270 | 22.9572 | 2.563 | 5.1127 | 49.649.6 | 1.435 | 3.486 | 40.740.7 | 1.639 | 249 | 79.679.6 | 4.1102 | 0.821 | 4.9123 | 251 | 2.357 | 1.640 | 1.845 | 3.690 | 01 | 0.411 | 15.9398 | |||
| 2025/2026 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 25 | 10.4261 | 31.5787 | 2.357 | 5.4135 | 42.242.2 | 124 | 4.1103 | 23.323.3 | 375 | 3.998 | 76.576.5 | 4.9123 | 124 | 5.9147 | 1.846 | 3.691 | 1.844 | 3.895 | 4.5112 | 0.25 | 0.49 | 15.8395 | |||
| 2026/2027 |
|
MTK Budapest | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 1 | 1111 | 3333 | 00 | 22 | 00 | 33 | 1010 | 3030 | 22 | 44 | 5050 | 1313 | 00 | 1313 | 11 | 44 | 33 | 44 | 66 | 00 | 00 | 2020 | |||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas PEAC II. | 66 | 17 | 8.2527 | 191255 | 1.9124 | 4.4292 | 42.642.5 | 0.958 | 2.8182 | 33.331.9 | 1.6105 | 2.1138 | 7676.1 | 2.5166 | 0.956 | 3.3222 | 1.383 | 2127 | 1.7115 | 2.1135 | 2.2142 | 0.14 | 0.316 | 10.3661 | ||||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 6 | 0 | 00 | 2.314 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.32 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 25 | 9 | 10.8270 | 22.9572 | 2.563 | 5.1127 | 49.649.6 | 1.435 | 3.486 | 40.740.7 | 1.639 | 249 | 79.679.6 | 4.1102 | 0.821 | 4.9123 | 251 | 2.357 | 1.640 | 1.845 | 3.690 | 01 | 0.411 | 15.9398 | ||||
| 2 szezon |
|
MTK Budapest | 26 | 26 | 10.7272 | 32.2820 | 1.157 | 3.7137 | 30.841.6 | 227 | 7.1113 | 2823.9 | 2.577 | 4102 | 63.175.5 | 9136 | 0.524 | 9.4160 | 1.447 | 3.895 | 2.447 | 3.999 | 5.2118 | 0.15 | 0.29 | 17.9415 | ||||
| Összesítés | 123 | 52 | 8.11069 | 212661 | 1.5244 | 3.7556 | 40.643.9 | 1.2120 | 3.7381 | 31.431.5 | 1.6221 | 2.3289 | 70.276.5 | 4.3406 | 0.6101 | 4.9507 | 1.3181 | 2.3281 | 1.7204 | 2.3280 | 3351 | 0.110 | 0.236 | 11.91476 | ||||||