MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Mihály Emma

Mihály Emma
13

170 cm Magasság
75 kg Súly
Irányító és Kiscsatár Poszt
2004 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 0 9 28 0 0 0 3 9 33.3 0 0 0 4 1 5 2 3 4 0 3 0 0 10
Total 1 0 9 28 0 0 0 3 9 33.3 0 0 0 4 1 5 2 3 4 0 3 0 0 10
40 perc 1 0 12.9 40 0 0 0 4.3 12.9 33.3 0 0 0 5.7 1.4 7.1 2.9 4.3 5.7 0 4.3 0 0 14.3
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

33.3%
Összesített pontosság
3
sikeres dobás
9
kísérlet

Bontás

2 pontos:0/0 (0,0%)
3 pontos:3/9 (33,3%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019/2020 Győr - SZESE Győr - SZESE Női Amatőr NB I. Piros 1 0 00 99 00 00 00 00 33 00 00 00 00 11 00 11 11 00 11 00 11 00 00 00
2020/2021 UNI-Győr Szese UNI-Győr Szese Női Amatőr NB I. Piros 25 5 249 12.9322 0.614 1.846 30.430.4 0.26 1.128 21.421.4 0.13 0.13 100100 0.614 0.411 125 0.922 0.718 1.641 0.513 0.614 00 0.24 251
2022/2023 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér 12 3 5.667 16.7200 1.316 2.732 5050 0.911 3.947 23.423.4 0.22 0.22 100100 1.417 0.45 1.822 0.911 0.89 0.89 0.810 0.89 0.11 0.33 4.959
2023/2024 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér 11 1 2.123 14.7162 0.55 1.415 33.433.4 0.44 1.820 2020 0.11 0.22 5050 1.314 0.67 1.921 1.719 0.33 0.33 0.33 0.55 00 0.22 3.741
2024/2025 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Zöld 8 6 3.830 20160 0.86 1.512 5050 0.86 3.427 22.222.2 00 00 00 1.814 0.97 2.621 0.86 0.54 1.310 0.54 1.814 00 00 5.544
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros 15 5 6.191 21.9328 0.69 1.726 34.634.6 1.421 4.974 28.428.4 0.710 1.117 58.958.9 2.842 0.57 3.349 1.218 0.913 2.334 0.914 1.928 00 0.12 7.3110
2026/2027 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Fehér 2 2 1836 3468 2.55 48 62.562.5 3.57 714 5050 2.55 3.57 71.471.4 6.513 24 8.517 0.51 00 2.55 36 36 00 0.51 2754
5 szezon UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE 57 15 2.7169 14.7853 0.641 1.5105 4239 0.527 2.6125 17.221.6 0.16 0.17 80.685.7 1.260 0.530 1.790 1.159 0.434 164 0.430 0.943 01 0.19 3.2195
2 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 17 7 12127 27.9396 1.614 2.934 54.141.2 2.528 688 41.131.8 1.615 2.324 68.462.5 4.755 1.211 5.966 0.919 0.413 2.439 220 2.434 00 0.33 17.2164
Összesítés 74 22 5.4296 18.41249 0.955 1.9139 47.339.6 155 3.6213 28.525.8 0.521 0.731 69.567.8 2.2115 0.741 2.9156 178 0.447 1.4103 0.950 1.377 01 0.212 7.2359
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 2 3.122 15.6109 0.75 1.611 45.445.4 0.64 1.712 33.333.3 00 00 00 1.913 0.11 214 17 0.64 0.64 00 1.18 00 0.11 4.733
2024/2025 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 7 648 26.8214 0.54 1.310 4040 1.613 5.342 3131 0.11 0.11 100100 2.822 0.43 3.125 1.613 1.19 1.915 0.11 1.613 0.11 00 7.157
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 4 11.592 28224 1.411 2.419 57.957.9 2.621 9.576 27.627.6 0.97 1.19 77.877.8 4.838 0.54 5.342 0.32 2.520 1.915 0.97 2.318 00 0.32 9.576
2 szezon UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE 15 9 4.670 21.2323 0.69 1.421 4342.9 1.117 3.554 31.531.5 0.11 0.11 100100 2.335 0.34 2.639 1.320 0.813 1.219 0.11 1.421 0.11 0.11 5.990
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 8 4 11.592 28224 1.411 2.419 57.957.9 2.621 9.576 27.627.6 0.97 1.19 77.877.8 4.838 0.54 5.342 0.32 2.520 1.915 0.97 2.318 00 0.32 9.576
Összesítés 23 13 6.9162 23.4547 0.920 1.740 49.850 1.638 5.5130 29.329.2 0.38 0.410 8080 3.173 0.38 3.581 122 1.433 1.434 0.38 1.739 01 0.13 7.1166
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 UNI-Győr Szese UNI-Győr Szese Hepp Kupa, Női 2 0 12 918 0.51 1.53 33.333.3 00 12 00 00 00 00 0.51 2.55 36 0.51 12 12 00 00 00 00 1.53
2022/2023 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE Hepp Kupa, Női 1 0 22 88 11 11 100100 00 11 00 00 00 00 11 00 11 00 00 00 00 00 00 00 22
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Hepp Kupa, Női 1 0 99 2828 00 00 00 33 99 33.333.3 00 00 00 44 11 55 22 33 44 00 33 00 00 1010
2 szezon UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 3 0 1.54 8.526 0.82 1.34 6050 00 13 00 00 00 00 0.82 1.35 27 0.31 0.52 0.52 00 00 00 00 1.85
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 1 0 99 2828 00 00 00 33 99 33.333.3 00 00 00 44 11 55 22 33 44 00 33 00 00 1010
Összesítés 4 0 413 1554 0.52 0.84 6050 13 3.712 27.325 00 00 00 1.86 1.26 312 0.83 1.35 1.76 00 13 00 00 4.515
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019/2020 Győr - SZESE Győr - SZESE Női Amatőr NB I. Piros 1 0 00 99 00 00 00 00 33 00 00 00 00 11 00 11 11 00 11 00 11 00 00 00
2020/2021 UNI-Győr Szese UNI-Győr Szese Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női 27 5 1.951 12.6340 0.615 1.849 30.630.6 0.26 1.130 2020 0.13 0.13 100100 0.615 0.616 1.131 0.923 0.720 1.643 0.513 0.514 00 0.14 254
2022/2023 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női 13 3 5.369 16208 1.317 2.533 51.551.5 0.811 3.748 22.922.9 0.22 0.22 100100 1.418 0.45 1.823 0.811 0.79 0.79 0.810 0.79 0.11 0.23 4.761
2023/2024 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért 18 3 2.545 15.1271 0.610 1.426 38.538.5 0.48 1.832 2525 0.11 0.12 5050 1.527 0.48 1.935 1.426 0.47 0.47 0.23 0.713 00 0.23 4.174
2024/2025 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért 16 13 4.978 23.4374 0.610 1.422 45.545.5 1.219 4.369 27.527.5 0.11 0.11 100100 2.336 0.610 2.946 1.219 0.813 1.625 0.35 1.727 0.11 00 6.3101
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 24 9 8192 24.2580 0.820 1.945 44.444.4 1.945 6.6159 28.328.3 0.717 1.126 65.465.4 3.584 0.512 496 0.922 1.536 2.253 0.921 249 00 0.24 8.2196
2026/2027 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Fehér 2 2 1836 3468 2.55 48 62.562.5 3.57 714 5050 2.55 3.57 71.471.4 6.513 24 8.517 0.51 00 2.55 36 36 00 0.51 2754
5 szezon UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE 75 24 2.9243 15.21202 0.652 1.4130 42.440 0.544 2.8182 19.424.2 0.17 0.18 87.387.5 1.397 0.439 1.7136 1.180 0.549 185 0.331 0.964 02 0.110 3.4290
2 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 26 11 13228 29.1648 1.725 2.953 56.747.2 2.752 6.8173 39.530.1 1.622 2.333 7066.7 597 1.316 6.3113 0.723 0.836 2.458 1.927 2.555 00 0.35 17.6250
Összesítés 101 35 5.8471 19.21850 0.977 1.9183 48.942.1 1.296 3.9355 29.327 0.529 0.741 71.570.8 2.4194 0.655 3249 1103 0.685 1.4143 0.858 1.4119 02 0.215 7.5540