| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 0 | 312 | 1560 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 0.52 | 1.87 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 2.39 | 14 | 3.313 | 1.87 | 14 | 00 | 0.52 | 0.52 | 00 | 0.31 | 624 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1122 | 2142 | 4.59 | 7.515 | 6060 | 00 | 1.53 | 00 | 24 | 2.55 | 8080 | 36 | 1.53 | 4.59 | 12 | 1.53 | 24 | 1.53 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1326 | |||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 6 | 2 | 734 | 18102 | 2.612 | 4.521 | 58.357.1 | 0.32 | 1.610 | 15.420 | 14 | 1.35 | 8080 | 2.615 | 1.37 | 3.922 | 1.49 | 1.37 | 14 | 15 | 0.84 | 0.31 | 0.42 | 9.550 | ||||
| Összesítés | 6 | 2 | 734 | 18102 | 2.612 | 4.521 | 58.357.1 | 0.32 | 1.610 | 15.420 | 14 | 1.35 | 8080 | 2.615 | 1.37 | 3.922 | 1.49 | 1.37 | 14 | 15 | 0.84 | 0.31 | 0.42 | 9.550 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 4 | 856 | 23161 | 2.719 | 5.136 | 52.852.8 | 0.32 | 2.618 | 11.111.1 | 1.712 | 2.618 | 66.766.7 | 2.920 | 17 | 3.927 | 3.323 | 1.913 | 1.410 | 2.316 | 0.96 | 00 | 0.43 | 10.976 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 7 | 4 | 856 | 23161 | 2.719 | 5.136 | 52.852.8 | 0.32 | 2.618 | 11.111.1 | 1.712 | 2.618 | 66.766.7 | 2.920 | 17 | 3.927 | 3.323 | 1.913 | 1.410 | 2.316 | 0.96 | 00 | 0.43 | 10.976 | ||||
| Összesítés | 7 | 4 | 856 | 23161 | 2.719 | 5.136 | 52.852.8 | 0.32 | 2.618 | 11.111.1 | 1.712 | 2.618 | 66.766.7 | 2.920 | 17 | 3.927 | 3.323 | 1.913 | 1.410 | 2.316 | 0.96 | 00 | 0.43 | 10.976 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 11 | 4 | 6.268 | 20.1221 | 222 | 3.842 | 52.452.4 | 0.44 | 2.325 | 1616 | 1.112 | 1.618 | 66.766.7 | 2.629 | 111 | 3.640 | 2.730 | 1.517 | 0.910 | 1.618 | 0.78 | 00 | 0.44 | 9.1100 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1122 | 2142 | 4.59 | 7.515 | 6060 | 00 | 1.53 | 00 | 24 | 2.55 | 8080 | 36 | 1.53 | 4.59 | 12 | 1.53 | 24 | 1.53 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1326 | |||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 13 | 6 | 8.690 | 20.5263 | 3.231 | 5.757 | 57.454.4 | 0.24 | 1.928 | 9.614.3 | 1.516 | 2.123 | 74.769.6 | 2.835 | 1.314 | 4.149 | 1.932 | 1.520 | 1.514 | 1.621 | 0.910 | 0.31 | 0.45 | 11126 | ||||
| Összesítés | 13 | 6 | 8.690 | 20.5263 | 3.231 | 5.757 | 57.454.4 | 0.24 | 1.928 | 9.614.3 | 1.516 | 2.123 | 74.769.6 | 2.835 | 1.314 | 4.149 | 1.932 | 1.520 | 1.514 | 1.621 | 0.910 | 0.31 | 0.45 | 11126 | ||||||