| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 8 | 26 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 4 | 8 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 8 | 26 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 4 | 8 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 12.3 | 40 | 3.1 | 3.1 | 100 | 0 | 1.5 | 0 | 6.2 | 12.3 | 50 | 4.6 | 0 | 4.6 | 1.5 | 4.6 | 3.1 | 6.2 | 0 | 0 | 0 | 12.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros | 8 | 3 | 4.334 | 16.8134 | 1.310 | 3.931 | 32.332.3 | 0.43 | 2.419 | 15.815.8 | 0.65 | 1.310 | 5050 | 2.419 | 0.54 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 2.621 | 1.411 | 18 | 0.32 | 0.43 | 1.613 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 18 | 7.6137 | 19.2346 | 2.342 | 4.275 | 5656 | 0.59 | 2.545 | 2020 | 1.426 | 2.545 | 57.857.8 | 2.341 | 1.324 | 3.665 | 1.833 | 2.341 | 2.748 | 2.646 | 1.629 | 0.23 | 0.23 | 10.2184 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 10.521 | 18.537 | 3.57 | 510 | 7070 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 36 | 66.766.7 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 12 | 3.57 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 1326 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 8 | 3 | 4.334 | 16.8134 | 1.310 | 3.931 | 32.332.3 | 0.43 | 2.419 | 15.815.8 | 0.65 | 1.310 | 5050 | 2.419 | 0.54 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 2.621 | 1.411 | 18 | 0.32 | 0.43 | 1.613 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 20 | 20 | 9.1158 | 18.9383 | 2.949 | 4.685 | 63.657.6 | 0.510 | 1.847 | 28.621.3 | 1.730 | 2.851 | 62.658.8 | 1.442 | 1.427 | 2.869 | 1.736 | 1.643 | 3.155 | 2.350 | 1.331 | 0.13 | 0.34 | 11.6210 | ||||
| Összesítés | 28 | 23 | 7.5192 | 18.2517 | 2.459 | 4.3116 | 54.350.9 | 0.513 | 266 | 23.419.7 | 1.435 | 2.361 | 60.357.4 | 1.761 | 1.131 | 2.892 | 1.443 | 2.373 | 2.976 | 261 | 1.239 | 0.15 | 0.37 | 8.3223 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 2 | 7.862 | 20.1161 | 2.117 | 6.653 | 32.132.1 | 0.86 | 3.326 | 23.123.1 | 1.310 | 1.512 | 83.383.3 | 1.915 | 1.613 | 3.528 | 2.318 | 3.326 | 1.411 | 2.318 | 0.54 | 0.65 | 0.97 | 6.451 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 6 | 7.459 | 18.9151 | 1.915 | 4.435 | 42.942.9 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 1.411 | 2.117 | 64.764.7 | 216 | 1.411 | 3.427 | 1.915 | 216 | 2.520 | 2.923 | 1.411 | 0.54 | 0.11 | 1080 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 8 | 2 | 7.862 | 20.1161 | 2.117 | 6.653 | 32.132.1 | 0.86 | 3.326 | 23.123.1 | 1.310 | 1.512 | 83.383.3 | 1.915 | 1.613 | 3.528 | 2.318 | 3.326 | 1.411 | 2.318 | 0.54 | 0.65 | 0.97 | 6.451 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 8 | 6 | 7.459 | 18.9151 | 1.915 | 4.435 | 42.942.9 | 0.86 | 2.923 | 26.126.1 | 1.411 | 2.117 | 64.764.7 | 216 | 1.411 | 3.427 | 1.915 | 216 | 2.520 | 2.923 | 1.411 | 0.54 | 0.11 | 1080 | ||||
| Összesítés | 16 | 8 | 7.6121 | 19.5312 | 232 | 5.588 | 36.436.4 | 0.812 | 3.149 | 24.524.5 | 1.321 | 1.829 | 72.472.4 | 1.931 | 1.524 | 3.455 | 2.133 | 2.642 | 1.931 | 2.641 | 0.915 | 0.69 | 0.58 | 8.2131 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 99 | 2929 | 33 | 1111 | 27.327.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 44 | 55 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 44 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 88 | 2626 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 44 | 88 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 11 | 33 | 22 | 44 | 00 | 00 | 00 | 88 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 1 | 1 | 99 | 2929 | 33 | 1111 | 27.327.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 44 | 55 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 44 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 1 | 0 | 88 | 2626 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 44 | 88 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 11 | 33 | 22 | 44 | 00 | 00 | 00 | 88 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 8.517 | 27.555 | 2.55 | 6.513 | 38.538.5 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 24 | 48 | 5050 | 36 | 00 | 36 | 2.55 | 48 | 24 | 2.55 | 00 | 0.51 | 00 | 612 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 6 | 6.2105 | 19.1324 | 1.830 | 5.695 | 31.631.6 | 0.610 | 2.847 | 21.321.3 | 0.915 | 1.322 | 68.268.2 | 2.237 | 117 | 3.254 | 1.729 | 3.661 | 234 | 1.830 | 0.712 | 0.58 | 0.610 | 468 | |||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 27 | 24 | 7.6204 | 19.4523 | 2.259 | 4.1112 | 52.752.7 | 0.615 | 2.669 | 21.721.7 | 1.541 | 2.670 | 58.658.6 | 2.260 | 1.335 | 3.595 | 1.849 | 2.260 | 2.670 | 2.773 | 1.540 | 0.37 | 0.14 | 10.1272 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 10.521 | 18.537 | 3.57 | 510 | 7070 | 0.51 | 12 | 5050 | 24 | 36 | 66.766.7 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 12 | 3.57 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 1326 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA | 17 | 6 | 6.2105 | 19.1324 | 1.830 | 5.695 | 31.631.6 | 0.610 | 2.847 | 21.321.3 | 0.915 | 1.322 | 68.268.2 | 2.237 | 117 | 3.254 | 1.729 | 3.661 | 234 | 1.830 | 0.712 | 0.58 | 0.610 | 468 | ||||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 29 | 26 | 9225 | 18.9560 | 2.866 | 4.6122 | 62.154.1 | 0.516 | 1.871 | 29.722.5 | 1.845 | 2.876 | 62.959.2 | 1.461 | 1.438 | 2.899 | 1.752 | 1.662 | 377 | 2.477 | 1.242 | 0.17 | 0.35 | 11.5298 | ||||
| Összesítés | 46 | 32 | 8.1330 | 19884 | 2.596 | 4.9217 | 50.644.2 | 0.526 | 2.1118 | 2622 | 1.560 | 2.398 | 63.961.2 | 1.698 | 1.355 | 2.9153 | 1.781 | 2.3123 | 2.7111 | 2.2107 | 1.154 | 0.215 | 0.415 | 9366 | ||||||