MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Kerékgyártó Luca Emília

Kerékgyártó Luca Emília
22

182 cm Magasság
77 kg Súly
Center Poszt
2007 Születési év
Box score Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 2 0 2.5 14.5 1 3 33.3 0 0 0 0.5 2 25 4 1.5 5.5 0 1.5 2.5 3 0 0 0.5 6
Total 2 0 5 29 2 6 33.3 0 0 0 1 4 25 8 3 11 0 3 5 6 0 0 1 12
40 perc 2 0 6.9 40 2.8 8.3 33.3 0 0 0 1.4 5.5 25 11 4.1 15.2 0 4.1 6.9 8.3 0 0 1.4 16.6
Fejlett statisztikák Hepp Kupa, Női
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Hepp Kupa, Női
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Hepp Kupa, Női

Összesítés

33.3%
Összesített pontosság
2
sikeres dobás
6
kísérlet

Bontás

2 pontos:2/6 (33,3%)
3 pontos:0/0 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Hepp Kupa, Női
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE Női Amatőr NB I. Fehér 6 0 2.314 848 0.85 2.515 33.333.3 00 00 00 0.74 1.38 5050 0.85 0.85 1.710 16 16 1.38 0.85 00 00 00 2.515
2023/2024 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 Női Amatőr NB I. Zöld 7 0 1.712 6.747 0.75 1.611 45.445.4 00 00 00 0.32 0.32 100100 1.18 1.18 2.316 0.11 0.96 0.96 0.32 0.43 00 00 3.122
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld 17 2 3.356 13.8235 1.423 4.475 30.730.7 00 0.11 00 0.610 1.119 52.652.6 3.560 2.644 6.1104 0.814 1.526 2.135 0.915 0.47 0.23 0.24 6.5111
2026/2027 TFSE II. TFSE II. Női Amatőr NB I. Zöld 1 0 88 1010 33 33 100100 00 00 00 22 22 100100 22 22 44 00 00 00 11 22 00 00 1515
1 szezon Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 0 2.314 848 0.85 2.515 33.333.3 00 00 00 0.74 1.38 5050 0.85 0.85 1.710 16 16 1.38 0.85 00 00 00 2.515
2 szezon TFSE II. TFSE II. 8 0 4.920 8.457 1.98 2.314 81.357.1 00 00 00 1.14 1.14 100100 1.610 1.610 3.120 0.11 0.46 0.46 0.63 1.25 00 00 9.137
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 17 2 3.356 13.8235 1.423 4.475 30.730.7 00 0.11 00 0.610 1.119 52.652.6 3.560 2.644 6.1104 0.814 1.526 2.135 0.915 0.47 0.23 0.24 6.5111
Összesítés 31 2 3.890 9.6340 1.536 2.9104 51.434.6 00 01 00 0.918 1.231 74.858.1 1.975 1.659 3.5134 0.521 0.838 1.149 0.823 0.712 03 0.14 6.8163
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 2 2.117 12.398 18 3.528 28.628.6 00 00 00 0.11 0.54 2525 1.411 1.411 2.822 0.54 1.411 1.915 0.32 0.43 0.11 0.32 1.915
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 8 2 2.117 12.398 18 3.528 28.628.6 00 00 00 0.11 0.54 2525 1.411 1.411 2.822 0.54 1.411 1.915 0.32 0.43 0.11 0.32 1.915
Összesítés 8 2 2.117 12.398 18 3.528 28.628.6 00 00 00 0.11 0.54 2525 1.411 1.411 2.822 0.54 1.411 1.915 0.32 0.43 0.11 0.32 1.915
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 Hepp Kupa, Női 1 0 22 1111 11 44 2525 00 00 00 00 22 00 11 11 22 00 22 11 22 11 00 00 00
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Hepp Kupa, Női 2 0 2.55 14.529 12 36 33.333.3 00 00 00 0.51 24 2525 48 1.53 5.511 00 1.53 2.55 36 00 00 0.51 612
1 szezon TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 0 22 1111 11 44 2525 00 00 00 00 22 00 11 11 22 00 22 11 22 11 00 00 00
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 2 0 2.55 14.529 12 36 33.333.3 00 00 00 0.51 24 2525 48 1.53 5.511 00 1.53 2.55 36 00 00 0.51 612
Összesítés 3 0 2.37 12.840 13 3.510 28.630 00 00 00 0.31 26 12.516.7 2.59 1.34 3.813 00 1.85 1.86 2.58 0.51 00 0.31 312
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE Női Amatőr NB I. Fehér 6 0 2.314 848 0.85 2.515 33.333.3 00 00 00 0.74 1.38 5050 0.85 0.85 1.710 16 16 1.38 0.85 00 00 00 2.515
2023/2024 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 8 0 1.714 7.258 0.76 1.915 4040 00 00 00 0.32 0.54 5050 1.19 1.19 2.318 0.11 18 0.97 0.54 0.54 00 00 2.822
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 27 4 2.978 13.4362 1.233 4109 30.330.3 00 01 00 0.412 127 44.444.4 2.979 2.158 5.1137 0.718 1.540 255 0.923 0.410 0.14 0.37 5.1138
2026/2027 TFSE II. TFSE II. Női Amatőr NB I. Zöld 1 0 88 1010 33 33 100100 00 00 00 22 22 100100 22 22 44 00 00 00 11 22 00 00 1515
1 szezon Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 0 2.314 848 0.85 2.515 33.333.3 00 00 00 0.74 1.38 5050 0.85 0.85 1.710 16 16 1.38 0.85 00 00 00 2.515
2 szezon TFSE II. TFSE II. 9 0 4.922 8.668 1.99 2.418 76.950 00 00 00 1.14 1.36 9066.7 1.611 1.611 3.122 0.11 0.58 0.47 0.85 1.36 00 00 8.937
1 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 27 4 2.978 13.4362 1.233 4109 30.330.3 00 01 00 0.412 127 44.444.4 2.979 2.158 5.1137 0.718 1.540 255 0.923 0.410 0.14 0.37 5.1138
Összesítés 42 4 3.7114 9.7478 1.547 2.9142 50.933.1 00 01 00 0.820 1.241 69.548.8 1.795 1.574 3.2169 0.425 0.954 1.170 0.833 0.716 04 0.17 6.3190