| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 2.8 | 14.7 | 1.2 | 2.8 | 41.2 | 0 | 0.2 | 0 | 0.5 | 0.8 | 60 | 2 | 0.7 | 2.7 | 0.2 | 0.5 | 0.5 | 0.7 | 1 | 0 | 0.2 | 4.7 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 17 | 88 | 7 | 17 | 41.2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 60 | 12 | 4 | 16 | 1 | 3 | 3 | 4 | 6 | 0 | 1 | 28 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 7.7 | 40 | 3.2 | 7.7 | 41.2 | 0 | 0.5 | 0 | 1.4 | 2.3 | 60 | 5.5 | 1.8 | 7.3 | 0.5 | 1.4 | 1.4 | 1.8 | 2.7 | 0 | 0.5 | 12.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 5 | 0 | 17 | 88 | 88.97 | 110.47 | -21.5 | 42.5 | 38.89 | 11.68 | 23 | 0.74 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 18/38 | 47.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/6 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 3/11 | 27.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/10 | 30% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 03. 29. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 76 –73 | 7 | 27 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 6 | 1 | 7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 14 | ||||
| 5475 | 2026. 04. 01. |
|
VBW CEKK Cegléd | 70 –101 | 4 | 26 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8 | ||||
| 5479 | 2026. 04. 11. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 90 –92 | 4 | 13 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 5477 | 2026. 04. 15. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 97 –75 | 2 | 8 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5478 | 2026. 04. 22. |
|
VBW CEKK Cegléd | 93 –92 | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 2 | 7.452 | 20.7145 | 3.424 | 7.653 | 45.345.3 | 00 | 0.32 | 00 | 0.64 | 0.64 | 100100 | 3.122 | 2.618 | 5.740 | 0.43 | 1.18 | 1.611 | 17 | 1.410 | 0.11 | 00 | 10.674 | |||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport | 18 | 5 | 2.850 | 19.9359 | 1.221 | 2.851 | 41.241.2 | 00 | 0.35 | 00 | 0.48 | 0.712 | 66.666.6 | 1.934 | 1.323 | 3.257 | 0.24 | 0.917 | 1.324 | 0.713 | 0.712 | 0.12 | 0.36 | 4.682 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 7 | 2 | 7.452 | 20.7145 | 3.424 | 7.653 | 45.345.3 | 00 | 0.32 | 00 | 0.64 | 0.64 | 100100 | 3.122 | 2.618 | 5.740 | 0.43 | 1.18 | 1.611 | 17 | 1.410 | 0.11 | 00 | 10.674 | ||||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 18 | 5 | 2.850 | 19.9359 | 1.221 | 2.851 | 41.241.2 | 00 | 0.35 | 00 | 0.48 | 0.712 | 66.666.6 | 1.934 | 1.323 | 3.257 | 0.24 | 0.917 | 1.324 | 0.713 | 0.712 | 0.12 | 0.36 | 4.682 | ||||
| Összesítés | 25 | 7 | 5.1102 | 20.3504 | 2.345 | 5.2104 | 44.243.3 | 00 | 0.37 | 00 | 0.512 | 0.616 | 8274.9 | 2.556 | 1.941 | 4.497 | 0.37 | 125 | 1.535 | 0.920 | 122 | 0.13 | 0.26 | 7.6156 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport, Play-out | 5 | 0 | 3.417 | 17.688 | 1.47 | 3.417 | 41.241.2 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 15 | 6060 | 2.412 | 0.84 | 3.216 | 0.21 | 0.63 | 0.63 | 0.84 | 1.26 | 00 | 0.21 | 5.628 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 5 | 0 | 3.417 | 17.688 | 1.47 | 3.417 | 41.241.2 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 15 | 6060 | 2.412 | 0.84 | 3.216 | 0.21 | 0.63 | 0.63 | 0.84 | 1.26 | 00 | 0.21 | 5.628 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 3.417 | 17.688 | 1.47 | 3.417 | 41.241.2 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 15 | 6060 | 2.412 | 0.84 | 3.216 | 0.21 | 0.63 | 0.63 | 0.84 | 1.26 | 00 | 0.21 | 5.628 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 36 | 26.553 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 4.59 | 2.55 | 714 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 510 | |||
| 1 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 2 | 2 | 36 | 26.553 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 4.59 | 2.55 | 714 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 510 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 36 | 26.553 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 4.59 | 2.55 | 714 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 510 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 9 | 4 | 6.458 | 22198 | 327 | 6.962 | 43.643.6 | 00 | 1.110 | 00 | 0.44 | 0.44 | 100100 | 3.431 | 2.623 | 654 | 0.65 | 19 | 1.211 | 0.87 | 1.312 | 0.22 | 00 | 9.384 | |||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 23 | 5 | 2.967 | 19.4447 | 1.228 | 368 | 41.241.2 | 00 | 0.36 | 00 | 0.511 | 0.717 | 64.664.6 | 246 | 1.227 | 3.273 | 0.25 | 0.920 | 1.227 | 0.717 | 0.818 | 0.12 | 0.37 | 4.8110 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 9 | 4 | 6.458 | 22198 | 327 | 6.962 | 43.643.6 | 00 | 1.110 | 00 | 0.44 | 0.44 | 100100 | 3.431 | 2.623 | 654 | 0.65 | 19 | 1.211 | 0.87 | 1.312 | 0.22 | 00 | 9.384 | ||||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 23 | 5 | 2.967 | 19.4447 | 1.228 | 368 | 41.241.2 | 00 | 0.36 | 00 | 0.511 | 0.717 | 64.664.6 | 246 | 1.227 | 3.273 | 0.25 | 0.920 | 1.227 | 0.717 | 0.818 | 0.12 | 0.37 | 4.8110 | ||||
| Összesítés | 32 | 9 | 4.7125 | 20.7645 | 2.155 | 4.9130 | 42.842.3 | 00 | 0.716 | 00 | 0.515 | 0.621 | 77.971.4 | 2.777 | 1.950 | 4.6127 | 0.410 | 0.929 | 1.238 | 0.824 | 1.130 | 0.24 | 0.27 | 7.1194 | ||||||