MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Juhász Zoé

Juhász Zoé
8

169 cm Magasság
54 kg Súly
Dobóhátvéd és Kiscsatár Poszt
2009 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 14 3 3 14.2 0.7 2.1 33.3 0.5 2 25 0.1 0.1 49.7 0.5 0.6 1.1 0.8 1.4 2.2 0.4 0.8 0 0.1 1.7
Total 14 3 42 199 10 30 33.3 7 28 25 1 2 49.7 7 8 15 11 19 31 6 11 0 2 24
40 perc 14 3 8.4 40 2 6 33.3 1.4 5.6 25 0.2 0.4 49.7 1.4 1.6 3 2.2 3.8 6.2 1.2 2.2 0 0.4 4.8
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Összesítés

29.3%
Összesített pontosság
17
sikeres dobás
58
kísérlet

Bontás

2 pontos:10/30 (33,3%)
3 pontos:7/28 (25,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2 2025. 10. 12. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 86 –46 2 16 1 1 100 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0 3
3 2025. 10. 19. DEAC DEAC 59 –32 8 18 1 2 50 2 2 100 0 0 0 1 1 2 2 1 2 0 1 0 0 11
4 2025. 11. 02. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 72 –68 0 8 0 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 1 2 1 0 0 0 1 -2
5 2025. 11. 05. Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 72 –43 * 0 16 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 3 1 1 0 3 0 0 3
6 2025. 11. 12. KS Szeged KS Szeged 60 –42 8 17 1 3 33.3 2 4 50 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 0 0 0 1
7 2025. 11. 19. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 76 –60 3 24 1 3 33.3 0 1 0 1 2 50 0 0 0 0 1 1 2 2 0 0 2
9 2025. 12. 10. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 97 –47 * 4 20 2 4 50 0 3 0 0 0 0 1 1 2 1 0 5 1 3 0 0 6
11 2026. 01. 10. Szent István Király-Ajka Szent István Király-Ajka 61 –69 5 12 1 1 100 1 1 100 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 5
12 2026. 01. 17. DEAC DEAC 67 –62 10 19 2 2 100 2 7 28.6 0 0 0 0 0 0 1 1 5 1 1 0 0 7
13 2026. 01. 25. Zsiráfok Kosársuli Zsiráfok Kosársuli 77 –54 0 11 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 1 -1
14 2026. 02. 03. Tiszakécske VSE Tiszakécske VSE 42 –55 0 8 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 -5
15 2026. 02. 11. KS Szeged KS Szeged 59 –72 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 3 0 0 0 0 0
16 2026. 02. 22. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 85 –49 2 17 1 1 100 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 6 3 1 0 0 0 -4
18 2026. 03. 08. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 24 –72 * 0 12 0 3 0 0 4 0 0 0 0 2 2 4 1 1 5 1 0 0 0 -2
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Női Amatőr NB I. Zöld 14 3 342 14.2199 0.710 2.130 33.333.3 0.57 228 2525 0.11 0.12 49.749.7 0.57 0.68 1.115 0.811 1.419 2.231 0.46 0.811 00 0.12 1.724
2026/2027 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Női Amatőr NB I. Zöld 1 0 1313 2929 22 66 33.333.3 33 66 5050 00 00 00 55 00 55 11 22 11 00 44 00 00 1414
2 szezon Kecskeméti KC Kecskeméti KC 15 3 855 21.6228 1.412 4.136 33.333.3 1.810 434 43.829.4 01 0.12 49.749.7 2.812 0.38 320 0.912 1.721 1.632 0.26 2.415 00 0.12 7.938
Összesítés 15 3 855 21.6228 1.412 4.136 33.333.3 1.810 434 43.829.4 01 0.12 49.749.7 2.812 0.38 320 0.912 1.721 1.632 0.26 2.415 00 0.12 7.938
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 8 3.528 22.8182 0.65 216 31.331.3 0.86 2.923 26.126.1 00 00 00 1.411 0.65 216 0.97 1.19 3.125 0.65 1.613 00 0.32 432
1 szezon Kecskeméti KC Kecskeméti KC 8 8 3.528 22.8182 0.65 216 31.331.3 0.86 2.923 26.126.1 00 00 00 1.411 0.65 216 0.97 1.19 3.125 0.65 1.613 00 0.32 432
Összesítés 8 8 3.528 22.8182 0.65 216 31.331.3 0.86 2.923 26.126.1 00 00 00 1.411 0.65 216 0.97 1.19 3.125 0.65 1.613 00 0.32 432
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért 22 11 3.270 17.3381 0.715 2.146 32.632.6 0.613 2.351 25.525.5 01 0.12 49.749.7 0.818 0.613 1.431 0.818 1.328 2.556 0.511 1.124 00 0.24 2.556
2026/2027 Kecskeméti KC Kecskeméti KC Női Amatőr NB I. Zöld 1 0 1313 2929 22 66 33.333.3 33 66 5050 00 00 00 55 00 55 11 22 11 00 44 00 00 1414
2 szezon Kecskeméti KC Kecskeméti KC 23 11 8.183 23.2410 1.317 452 33.132.7 1.816 4.257 43.228.1 01 02 49.749.7 2.923 0.313 3.236 0.919 1.630 1.857 0.311 2.528 00 0.14 8.370
Összesítés 23 11 8.183 23.2410 1.317 452 33.132.7 1.816 4.257 43.228.1 01 02 49.749.7 2.923 0.313 3.236 0.919 1.630 1.857 0.311 2.528 00 0.14 8.370