| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 14 | 6 | 11.1 | 21.7 | 4.6 | 7.2 | 64.4 | 0.3 | 1.6 | 18.2 | 1 | 1.6 | 63.7 | 4.6 | 1.9 | 6.6 | 2.5 | 1.5 | 1.2 | 1.4 | 2.4 | 0.4 | 0.1 | 18.6 | |||||||||
| Total | 14 | 6 | 156 | 304 | 65 | 101 | 64.4 | 4 | 22 | 18.2 | 14 | 22 | 63.7 | 65 | 27 | 92 | 35 | 21 | 17 | 20 | 34 | 6 | 1 | 260 | |||||||||
| 40 perc | 14 | 6 | 20.5 | 40 | 8.6 | 13.3 | 64.4 | 0.5 | 2.9 | 18.2 | 1.8 | 2.9 | 63.7 | 8.6 | 3.6 | 12.1 | 4.6 | 2.8 | 2.2 | 2.6 | 4.5 | 0.8 | 0.1 | 34.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2025. 10. 12. |
|
KS Szeged | 50 –66 | 6 | 16 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 3 | 2025. 10. 17. |
|
MTK Budapest | 49 –72 | * | 9 | 19 | 4 | 5 | 80 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 4 | 2025. 11. 02. |
|
DEAC | 95 –27 | * | 17 | 24 | 5 | 9 | 55.6 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 50 | 6 | 4 | 10 | 5 | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 31 | |||
| 5 | 2025. 11. 09. |
|
Óbudai Kaszások | 50 –73 | * | 13 | 25 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 5 | 1 | 6 | 4 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 22 | |||
| 6 | 2025. 11. 16. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 96 –50 | 10 | 24 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 7 | 2025. 11. 20. |
|
Szolnoki MÁV SE | 16 –118 | * | 18 | 25 | 7 | 10 | 70 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 5 | 2 | 7 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 28 | |||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Kecskeméti KC | 103 –36 | 12 | 20 | 6 | 8 | 75 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 19 | ||||
| 9 | 2025. 12. 13. |
|
Szent István Király-Ajka | 63 –70 | 12 | 21 | 4 | 8 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 3 | 33.3 | 4 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
Tiszakécske VSE | 34 –114 | 16 | 27 | 8 | 11 | 72.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 9 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 30 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
MTK Budapest | 75 –40 | 6 | 19 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 7 | 1 | 8 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 13 | 2026. 01. 25. |
|
DEAC | 47 –91 | * | 9 | 20 | 4 | 4 | 100 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 16 | |||
| 16 | 2026. 02. 22. |
|
Szolnoki MÁV SE | 109 –25 | 12 | 22 | 6 | 11 | 54.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 10 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 21 | ||||
| 17 | 2026. 03. 01. |
|
Kecskeméti KC | 48 –87 | * | 12 | 26 | 6 | 11 | 54.5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 9 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 | |||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
Szent István Király-Ajka | 86 –66 | 4 | 16 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 1 | 3.122 | 11.379 | 1.39 | 2.719 | 47.447.4 | 0.11 | 0.75 | 2020 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 1.913 | 0.75 | 2.618 | 0.32 | 0.64 | 0.75 | 0.75 | 1.410 | 0.11 | 0.11 | 5.639 | |||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 14 | 9.8137 | 28.4397 | 3.651 | 8112 | 45.545.5 | 0.23 | 0.811 | 27.227.2 | 1.926 | 2.636 | 72.272.2 | 5.679 | 2.839 | 8.4118 | 3.144 | 3.650 | 2.940 | 3.143 | 3.447 | 0.69 | 0.710 | 19.2269 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 6 | 11.1156 | 21.7304 | 4.665 | 7.2101 | 64.464.4 | 0.34 | 1.622 | 18.218.2 | 114 | 1.622 | 63.763.7 | 4.665 | 1.927 | 6.692 | 2.535 | 1.521 | 1.217 | 1.420 | 2.434 | 0.46 | 0.11 | 18.6260 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 1 | 918 | 13.527 | 3.57 | 6.513 | 53.853.8 | 00 | 24 | 00 | 24 | 2.55 | 8080 | 24 | 1.53 | 3.57 | 0.51 | 2.55 | 00 | 36 | 12 | 0.51 | 00 | 9.519 | |||
| 3 szezon |
|
BEAC Újbuda | 22 | 15 | 4.3159 | 15.5483 | 1.660 | 3.6131 | 4645.8 | 0.14 | 0.516 | 23.825 | 0.727 | 138 | 7071.1 | 2.592 | 1.244 | 3.7136 | 1.146 | 1.454 | 1.546 | 1.348 | 1.657 | 0.310 | 0.311 | 8.3308 | ||||
| 2 szezon |
|
ELTE Fortis | 16 | 7 | 10.1174 | 17.6331 | 4.172 | 6.9114 | 59.463.2 | 0.14 | 1.826 | 815.4 | 1.518 | 227 | 73.766.7 | 3.369 | 1.730 | 599 | 1.536 | 226 | 0.617 | 2.226 | 1.736 | 0.57 | 01 | 14279 | ||||
| Összesítés | 38 | 22 | 6.6333 | 16.4814 | 2.6132 | 4.9245 | 53.553.9 | 0.18 | 142 | 12.719.1 | 145 | 1.465 | 72.269.2 | 2.8161 | 1.474 | 4.2235 | 1.382 | 1.680 | 1.263 | 1.674 | 1.693 | 0.317 | 0.212 | 10.6587 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 1 | 5.829 | 12.864 | 210 | 3.618 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 1.89 | 2.211 | 81.881.8 | 1.68 | 15 | 2.613 | 0.42 | 1.68 | 15 | 1.26 | 0.84 | 0.42 | 0.21 | 7.638 | |||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 11.592 | 32.9263 | 4.133 | 9.374 | 44.644.6 | 0.65 | 1.915 | 33.333.3 | 1.411 | 2.117 | 64.764.7 | 7.358 | 2.117 | 9.475 | 1.613 | 5.645 | 1.915 | 2.923 | 3.830 | 1.411 | 0.86 | 17.8142 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 7.150 | 20.3142 | 2.618 | 6.445 | 4040 | 0.32 | 1.712 | 16.716.7 | 1.18 | 1.611 | 72.872.8 | 3.726 | 214 | 5.740 | 0.96 | 1.410 | 1.39 | 2.115 | 2.417 | 0.43 | 0.32 | 11.681 | |||
| 2 szezon |
|
BEAC Újbuda | 13 | 9 | 8.7121 | 22.8327 | 3.143 | 6.492 | 47.746.7 | 0.35 | 0.915 | 33.333.3 | 1.620 | 2.228 | 73.471.4 | 4.466 | 1.622 | 688 | 115 | 3.653 | 1.420 | 229 | 2.334 | 0.913 | 0.57 | 12.7180 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 7 | 2 | 7.150 | 20.3142 | 2.618 | 6.445 | 4040 | 0.32 | 1.712 | 16.716.7 | 1.18 | 1.611 | 72.872.8 | 3.726 | 214 | 5.740 | 0.96 | 1.410 | 1.39 | 2.115 | 2.417 | 0.43 | 0.32 | 11.681 | ||||
| Összesítés | 20 | 11 | 8.1171 | 22469 | 2.961 | 6.4137 | 45.144.5 | 0.37 | 1.227 | 25.425.9 | 1.428 | 239 | 73.271.8 | 4.292 | 1.736 | 5.9128 | 121 | 2.963 | 1.429 | 2.144 | 2.351 | 0.716 | 0.49 | 12.3261 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 1818 | 44 | 66 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 55 | 33 | 88 | 44 | 22 | 44 | 22 | 33 | 00 | 00 | 2121 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 5.511 | 22.545 | 24 | 612 | 33.333.3 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 48 | 48 | 816 | 24 | 2.55 | 2.55 | 2.55 | 36 | 12 | 0.51 | 1428 | |||
| 2 szezon |
|
BEAC Újbuda | 2 | 1 | 48 | 1020 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 1.53 | 4.59 | 24 | 12 | 24 | 12 | 1.53 | 00 | 00 | 10.521 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 2 | 1 | 5.511 | 22.545 | 24 | 612 | 33.333.3 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 48 | 48 | 816 | 24 | 2.55 | 2.55 | 2.55 | 36 | 12 | 0.51 | 1428 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 4.519 | 14.265 | 28 | 4.319 | 46.242.1 | 00 | 0.21 | 00 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 3.314 | 2.311 | 5.725 | 28 | 1.57 | 2.29 | 1.57 | 29 | 0.32 | 0.21 | 11.749 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 12 | 2 | 4.351 | 11.9143 | 1.619 | 3.137 | 51.451.4 | 0.11 | 0.45 | 2020 | 0.810 | 1.113 | 76.976.9 | 1.721 | 0.810 | 2.631 | 0.34 | 112 | 0.810 | 0.911 | 1.214 | 0.33 | 0.22 | 6.477 | |||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 23 | 10.3237 | 29.5678 | 3.888 | 8.3192 | 45.845.8 | 0.38 | 1.126 | 30.730.7 | 1.637 | 2.353 | 69.869.8 | 6.2142 | 2.659 | 8.7201 | 2.761 | 4.297 | 2.659 | 368 | 3.580 | 0.920 | 0.716 | 18.8432 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 9 | 9.4217 | 21.3491 | 3.887 | 6.9158 | 55.155.1 | 0.36 | 1.535 | 17.217.2 | 1.125 | 1.738 | 65.865.8 | 4.399 | 2.149 | 6.4148 | 245 | 1.636 | 1.331 | 1.740 | 2.557 | 0.511 | 0.24 | 16369 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 1 | 918 | 13.527 | 3.57 | 6.513 | 53.853.8 | 00 | 24 | 00 | 24 | 2.55 | 8080 | 24 | 1.53 | 3.57 | 0.51 | 2.55 | 00 | 36 | 12 | 0.51 | 00 | 9.519 | |||
| 3 szezon |
|
BEAC Újbuda | 37 | 25 | 4.9288 | 15.3830 | 1.8107 | 4230 | 45.346.5 | 0.19 | 0.531 | 27.929 | 0.847 | 1.166 | 72.171.2 | 2.8164 | 1.169 | 3.9233 | 165 | 1.7109 | 1.370 | 1.379 | 1.594 | 0.423 | 0.318 | 8.4509 | ||||
| 2 szezon |
|
ELTE Fortis | 25 | 10 | 9.2235 | 17.4518 | 3.694 | 6.7171 | 54.555 | 0.16 | 1.839 | 7.415.4 | 1.529 | 2.143 | 74.467.5 | 3.2103 | 1.852 | 5155 | 1.246 | 241 | 0.731 | 2.446 | 1.759 | 0.512 | 0.14 | 12.8388 | ||||
| Összesítés | 62 | 35 | 6.6523 | 16.11348 | 2.5201 | 5.1401 | 50.250.1 | 0.115 | 170 | 13.721.4 | 1.176 | 1.5109 | 73.369.7 | 2.9267 | 1.4121 | 4.4388 | 1.1111 | 1.9150 | 1101 | 1.7125 | 1.6153 | 0.435 | 0.222 | 10.1897 | ||||||