MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Mihály Panna

Mihály Panna
31

172 cm Magasság
63 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2006 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 17 11 9.6 26.1 2 5.1 39.5 0.8 4.2 19.7 3.2 4.9 64.3 2.6 0.4 3 2.2 2.9 2 5 3.1 0.3 0.8 12.2
Total 17 11 164 443 34 86 39.5 14 71 19.7 54 84 64.3 44 7 51 38 49 34 85 53 5 13 208
40 perc 17 11 14.8 40 3.1 7.8 39.5 1.3 6.4 19.7 4.9 7.6 64.3 4 0.6 4.6 3.4 4.4 3.1 7.7 4.8 0.5 1.2 18.8
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Piros csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport

Összesítés

30.6%
Összesített pontosság
48
sikeres dobás
157
kísérlet

Bontás

2 pontos:34/86 (39,5%)
3 pontos:14/71 (19,7%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2 2025. 10. 12. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 49 –50 1 29 0 3 0 0 5 0 1 4 25 4 0 4 2 3 4 7 4 0 2 4
3 2025. 10. 19. Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 41 –73 5 21 0 2 0 1 1 100 2 2 100 2 0 2 3 3 4 2 5 0 0 12
4 2025. 11. 02. Radobasket Radobasket 60 –93 21 24 7 9 77.8 1 3 33.3 4 8 50 1 1 2 2 1 2 6 5 0 0 27
5 2025. 11. 06. Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 116 –35 6 21 2 7 28.6 0 3 0 2 4 50 0 2 2 1 3 0 2 0 0 3 -2
6 2025. 11. 15. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 70 –62 14 27 3 7 42.9 2 6 33.3 2 4 50 3 0 3 0 2 1 5 4 1 1 15
7 2025. 11. 23. ZTE NKK ZTE NKK 77 –53 * 8 32 1 6 16.7 1 7 14.3 3 4 75 1 0 1 5 2 3 7 2 1 0 10
8 2025. 12. 07. Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 114 –39 * 10 20 2 4 50 1 4 25 3 4 75 1 0 1 3 1 0 4 5 0 1 16
9 2025. 12. 14. BEAC Újbuda BEAC Újbuda 87 –63 * 7 20 2 2 100 0 3 0 3 4 75 1 1 2 1 2 0 2 4 0 0 10
10 2025. 12. 21. MAFC MAFC 88 –63 * 11 32 4 7 57.1 0 4 0 3 4 75 4 0 4 5 2 3 3 5 0 1 18
12 2026. 01. 18. Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 79 –74 * 23 30 2 4 50 4 7 57.1 7 8 87.5 3 0 3 3 5 4 8 3 1 0 30
13 2026. 01. 23. Radobasket Radobasket 104 –45 * 9 30 1 2 50 1 3 33.3 4 6 66.7 6 0 6 0 2 1 3 2 0 0 13
11 2026. 02. 01. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 68 –55 * 7 28 2 5 40 0 3 0 3 7 42.9 6 0 6 1 3 3 10 1 1 0 13
14 2026. 02. 08. Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 32 –132 * 7 25 1 8 12.5 1 9 11.1 2 4 50 2 2 4 0 6 3 2 1 0 3 -9
15 2026. 02. 14. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 76 –73 * 11 30 4 6 66.7 0 0 0 3 5 60 1 0 1 5 3 2 9 2 0 0 21
16 2026. 02. 21. ZTE NKK ZTE NKK 57 –84 * 5 26 0 5 0 1 5 20 2 2 100 1 0 1 4 3 2 3 5 0 1 6
17 2026. 02. 28. Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 43 –71 * 10 22 0 2 0 1 7 14.3 7 10 70 5 1 6 1 3 1 7 2 1 0 13
18 2026. 03. 08. BEAC Újbuda BEAC Újbuda 56 –61 9 26 3 7 42.9 0 1 0 3 4 75 3 0 3 2 5 1 5 3 0 1 11
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE Női Amatőr NB I. Piros 1 0 00 1616 00 11 00 00 33 00 00 00 00 00 00 00 00 11 22 11 00 00 00 -4-4
2023/2024 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér 4 0 2.510 1768 00 14 00 0.52 312 16.716.7 14 28 5050 0.31 0.52 0.83 0.83 0.52 0.83 1.56 28 00 00 2.510
2024/2025 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Zöld 8 0 2.923 14.6117 0.11 0.97 14.314.3 0.65 2.117 29.429.4 0.86 1.512 5050 0.86 0.43 1.19 0.86 1.915 0.86 1.915 2.117 00 0.32 3.931
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros 17 11 9.6164 26.1443 234 5.186 39.539.5 0.814 4.271 19.719.7 3.254 4.984 64.364.3 2.644 0.47 351 2.238 2.949 234 585 3.153 0.35 0.813 12.2208
2026/2027 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Fehér 2 0 12.525 20.541 24 510 4040 12 48 2525 5.511 6.513 84.684.6 12 00 12 24 00 2.55 5.511 24 0.51 12 16.533
3 szezon UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE 13 0 1.833 15.9201 01 112 4.38.3 0.47 2.732 13.821.9 0.610 1.220 5050 0.37 0.35 0.612 0.59 1.118 1.211 1.522 1.425 00 0.12 0.837
2 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 19 11 11.1189 23.3484 238 596 39.839.6 0.916 4.179 22.320.3 4.365 5.797 75.867 1.846 0.27 253 2.142 1.449 2.339 5.396 2.657 0.46 0.915 14.4241
Összesítés 32 11 5.5222 18.8685 0.839 2.6108 31.936.1 0.623 3.3111 18.120.7 2.175 3117 69.864.1 0.953 0.312 1.265 1.151 1.367 1.650 3118 1.882 0.26 0.417 6.2278
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Amatőr Női NB, 1-16. helyért 1 0 33 1515 00 11 00 11 33 33.333.3 00 00 00 00 00 00 00 00 11 00 11 00 00 11
2024/2025 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 2 4.129 18.9132 0.75 2.618 27.827.8 0.64 3.726 15.415.4 17 2.115 46.746.7 321 0.75 3.726 0.64 1.410 1.410 2.920 2.115 00 0.96 5.941
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 7 6.552 24.5196 1.613 540 32.532.5 0.11 3.830 3.33.3 2.923 5.947 48.948.9 216 0.54 2.520 216 3.326 2.318 5.645 2.621 0.32 0.32 6.350
2 szezon UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE 8 2 3.632 16.9147 0.45 1.819 2026.3 0.85 3.429 23.417.2 0.57 1.115 46.746.7 1.521 0.45 1.926 0.34 0.710 1.211 1.420 1.616 00 0.46 3.442
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 8 7 6.552 24.5196 1.613 540 32.532.5 0.11 3.830 3.33.3 2.923 5.947 48.948.9 216 0.54 2.520 216 3.326 2.318 5.645 2.621 0.32 0.32 6.350
Összesítés 16 9 4.584 19.5343 0.818 2.959 27.330.5 0.66 3.559 16.210.2 1.330 2.762 48.348.4 1.737 0.49 2.146 0.920 1.636 1.629 2.865 1.937 0.12 0.48 4.492
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE Hepp Kupa, Női 2 1 2.55 16.533 00 12 00 0.51 1.53 33.333.3 12 12 100100 0.51 0.51 12 00 00 1.53 0.51 0.51 00 00 2.55
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Hepp Kupa, Női 1 1 99 2727 22 44 5050 00 22 00 55 88 62.562.5 33 00 33 11 77 11 55 22 00 00 66
1 szezon UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 1 2.55 16.533 00 12 00 0.51 1.53 33.333.3 12 12 100100 0.51 0.51 12 00 00 1.53 0.51 0.51 00 00 2.55
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 1 1 99 2727 22 44 5050 00 22 00 55 88 62.562.5 33 00 33 11 77 11 55 22 00 00 66
Összesítés 3 2 5.814 21.860 12 2.56 4033.3 0.31 1.85 14.320 37 4.510 66.770 1.84 0.31 25 0.51 3.57 1.34 2.86 1.33 00 00 4.311
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE Női Amatőr NB I. Piros 1 0 00 1616 00 11 00 00 33 00 00 00 00 00 00 00 00 11 22 11 00 00 00 -4-4
2023/2024 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért 5 0 2.613 16.683 00 15 00 0.63 315 2020 0.84 1.68 5050 0.21 0.42 0.63 0.63 0.42 0.84 1.26 1.89 00 00 2.211
2024/2025 UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 17 3 3.457 16.6282 0.46 1.627 22.222.2 0.610 2.746 21.721.7 0.915 1.729 51.751.7 1.628 0.59 2.237 0.610 1.525 1.119 2.136 1.933 00 0.58 4.577
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 26 19 8.7225 25.6666 1.949 5130 37.737.7 0.615 4103 14.614.6 3.282 5.3139 5959 2.463 0.411 2.874 2.155 3.282 253 5.2135 2.976 0.37 0.615 10.2264
2026/2027 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Fehér 2 0 12.525 20.541 24 510 4040 12 48 2525 5.511 6.513 84.684.6 12 00 12 24 00 2.55 5.511 24 0.51 12 16.533
3 szezon UNI Győr SZESE UNI Győr SZESE 23 3 270 16.4381 0.16 1.233 9.818.2 0.413 2.964 13.620.3 0.619 1.137 50.951.3 0.629 0.311 0.940 0.413 128 1.325 1.443 1.242 00 0.28 0.984
2 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 28 19 10.6250 23.1707 1.953 5140 38.837.9 0.817 4111 19.815.3 4.393 5.9152 73.161.2 1.765 0.211 1.976 2.159 1.682 2.358 5.3146 2.580 0.48 0.817 13.3297
Összesítés 51 22 5.4320 19.11088 0.859 2.7173 31.234.1 0.630 3.3175 16.617.1 2.1112 3189 68.259.3 1.194 0.322 1.3116 1.172 1.2110 1.783 3189 1.7122 0.28 0.425 5.9381