| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 0 | 1.4 | 8.3 | 0.2 | 1 | 23.1 | 0.3 | 1.3 | 23.5 | 0 | 0 | 0 | 0.2 | 0.1 | 0.3 | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 13 | 0 | 18 | 108 | 3 | 13 | 23.1 | 4 | 17 | 23.5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 0 | 6.7 | 40 | 1.1 | 4.8 | 23.1 | 1.5 | 6.3 | 23.5 | 0 | 0 | 0 | 1.1 | 0.4 | 1.5 | 0.7 | 1.5 | 2.2 | 0.7 | 0.4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 10. 05. |
|
MAFC | 47 –57 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 5 | 2025. 11. 06. |
|
Darazsak Sportakadémia | 116 –35 | 3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 7 | 2025. 11. 23. |
|
ZTE NKK | 77 –53 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 8 | 2025. 12. 07. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 114 –39 | 10 | 16 | 2 | 6 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 9 | 2025. 12. 14. |
|
BEAC Újbuda | 87 –63 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 10 | 2025. 12. 21. |
|
MAFC | 88 –63 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 12 | 2026. 01. 18. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 79 –74 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 13 | 2026. 01. 23. |
|
Radobasket | 104 –45 | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 11 | 2026. 02. 01. |
|
Pécsi VSK 1919 | 68 –55 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 14 | 2026. 02. 08. |
|
Darazsak Sportakadémia | 32 –132 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 16 | 2026. 02. 21. |
|
ZTE NKK | 57 –84 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 17 | 2026. 02. 28. |
|
Fo-PU-Mix VESC | 43 –71 | 2 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 18 | 2026. 03. 08. |
|
BEAC Újbuda | 56 –61 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 0 | 1.418 | 8.3108 | 0.23 | 113 | 23.123.1 | 0.34 | 1.317 | 23.523.5 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.11 | 0.34 | 0.22 | 0.34 | 0.56 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 1.53 | 5.511 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 15 | 0 | 1.421 | 6.9119 | 0.13 | 0.814 | 15.421.5 | 0.45 | 1.219 | 3526.3 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 01 | 0.24 | 0.33 | 0.76 | 0.26 | 0.12 | 01 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 15 | 0 | 1.421 | 6.9119 | 0.13 | 0.814 | 15.421.5 | 0.45 | 1.219 | 3526.3 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 01 | 0.24 | 0.33 | 0.76 | 0.26 | 0.12 | 01 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 2.316 | 8.761 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.32 | 0.11 | 0.43 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 2.115 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 7 | 0 | 2.316 | 8.761 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.32 | 0.11 | 0.43 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 2.115 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 2.316 | 8.761 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 0.64 | 1.410 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.32 | 0.11 | 0.43 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 2.115 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 1111 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 0 | 1.634 | 8.6180 | 0.25 | 0.918 | 27.827.8 | 0.48 | 1.327 | 29.629.6 | 00 | 00 | 00 | 0.36 | 0.24 | 0.510 | 0.24 | 0.25 | 0.49 | 0.12 | 0.13 | 00 | 00 | 0.816 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 0 | 1.53 | 5.511 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 23 | 0 | 1.637 | 7191 | 0.15 | 0.719 | 17.626.3 | 0.49 | 1.129 | 38.531 | 00 | 00 | 00 | 0.16 | 0.14 | 0.210 | 0.35 | 0.67 | 0.29 | 02 | 0.13 | 00 | 00 | 0.416 | ||||
| Összesítés | 23 | 0 | 1.637 | 7191 | 0.15 | 0.719 | 17.626.3 | 0.49 | 1.129 | 38.531 | 00 | 00 | 00 | 0.16 | 0.14 | 0.210 | 0.35 | 0.67 | 0.29 | 02 | 0.13 | 00 | 00 | 0.416 | ||||||