MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Gergő Janka

Gergő Janka
10

175 cm Magasság
65 kg Súly
Dobóhátvéd Poszt
2007 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 17 17 11.1 24.7 2.9 5.6 51 1.2 5.1 23 1.8 2.4 75 4.7 3.1 7.8 3.1 1.2 2.5 1.5 2.9 0.3 0.2 18.2
Total 17 17 188 420 49 96 51 20 87 23 30 40 75 80 53 133 52 20 43 26 50 5 3 310
40 perc 17 17 17.9 40 4.7 9.1 51 1.9 8.3 23 2.9 3.8 75 7.6 5 12.7 5 1.9 4.1 2.5 4.8 0.5 0.3 29.5
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Piros csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport

Összesítés

37.7%
Összesített pontosság
69
sikeres dobás
183
kísérlet

Bontás

2 pontos:49/96 (51,0%)
3 pontos:20/87 (23,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2 2025. 10. 12. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 110 –45 * 13 26 3 6 50 0 6 0 7 8 87.5 6 5 11 0 1 2 4 1 1 0 19
3 2025. 10. 19. Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 14 –146 * 20 21 9 10 90 0 4 0 2 2 100 1 4 5 5 1 1 1 4 0 0 29
1 2025. 10. 26. Radobasket Radobasket 59 –77 * 14 31 4 7 57.1 2 6 33.3 0 0 0 9 7 16 5 4 5 0 1 0 1 25
4 2025. 10. 31. ZTE NKK ZTE NKK 46 –84 * 7 30 1 4 25 0 2 0 5 6 83.3 5 3 8 1 0 3 5 2 0 0 17
5 2025. 11. 06. Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 116 –35 * 7 26 1 4 25 1 6 16.7 2 4 50 3 5 8 4 1 0 2 5 2 0 17
7 2025. 11. 30. MAFC MAFC 103 –42 * 14 25 4 5 80 2 3 66.7 0 0 0 3 1 4 4 0 3 0 5 0 0 25
9 2025. 12. 17. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 81 –25 * 14 21 5 7 71.4 1 3 33.3 1 2 50 3 3 6 2 0 2 2 2 0 0 21
10 2025. 12. 21. Radobasket Radobasket 58 –47 * 8 25 0 3 0 2 9 22.2 2 2 100 8 2 10 2 1 3 1 4 0 1 14
8 2026. 01. 07. Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 35 –98 * 9 19 1 8 12.5 1 2 50 4 4 100 1 2 3 4 0 1 2 4 0 0 14
11 2026. 01. 11. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 59 –84 * 10 23 1 3 33.3 2 8 25 2 4 50 1 1 2 1 0 3 2 0 0 0 5
12 2026. 01. 18. Fo-PU-Mix VESC Fo-PU-Mix VESC 125 –22 * 15 30 5 9 55.6 1 6 16.7 2 2 100 10 2 12 8 0 2 1 4 0 0 31
13 2026. 01. 25. ZTE NKK ZTE NKK 73 –23 * 6 33 1 7 14.3 1 8 12.5 1 4 25 6 6 12 6 6 4 3 0 1 0 6
14 2026. 02. 08. Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 32 –132 * 13 29 3 5 60 2 9 22.2 1 1 100 8 5 13 2 2 2 1 6 0 0 24
15 2026. 02. 15. BEAC Újbuda BEAC Újbuda 107 –24 * 13 19 2 2 100 3 5 60 0 0 0 2 1 3 3 1 2 1 2 0 0 19
17 2026. 03. 01. Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 73 –24 * 2 14 1 4 25 0 2 0 0 0 0 4 3 7 1 0 2 0 0 0 1 5
16 2026. 03. 06. MAFC MAFC 44 –96 * 6 30 3 5 60 0 6 0 0 0 0 5 0 5 1 2 5 0 4 1 0 7
18 2026. 03. 08. Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 33 –105 * 17 18 5 7 71.4 2 2 100 1 1 100 5 3 8 3 1 3 1 6 0 0 32
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Sportdarázs-SMAFC Sportdarázs-SMAFC Női Amatőr NB I. Piros 6 0 2.314 10.362 16 3.320 3030 00 0.21 00 0.32 0.32 100100 2.314 2.515 4.829 16 1.27 2.213 0.53 16 00 00 636
2024/2025 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női NB I. A csoport 21 6 1.838 16.4345 0.511 2.145 24.524.5 00 0.24 00 0.816 1.123 69.669.6 241 1.532 3.573 1.124 1.531 2.450 1.124 0.918 0.13 0.25 5104
2025/2026 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női Amatőr NB I. Piros 17 17 11.1188 24.7420 2.949 5.696 5151 1.220 5.187 2323 1.830 2.440 7575 4.780 3.153 7.8133 3.152 1.220 2.543 1.526 2.950 0.35 0.23 18.2310
2026/2027 BKG Akadémia BKG Akadémia Női Amatőr NB I. Fehér 2 0 918 2142 2.55 6.513 38.538.5 12 2.55 4040 12 12 100100 2.55 612 8.517 36 24 24 12 1.53 00 12 15.531
2026/2027 BKG-PRIMA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA Szigetszentmiklós Női NB I. A csoport 4 2 832 27.8111 1.56 520 3030 1.35 2.811 45.545.5 1.35 1.56 83.383.3 4.518 3.313 7.831 0.83 2.39 3.313 1.87 2.811 0.31 0.52 13.855
3 szezon Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 44 23 5.1240 17.2827 1.566 3.7161 39.641 0.420 1.892 21.521.7 148 1.365 75.673.9 3135 2.4100 5.4235 1.782 1.358 2.4106 1.153 1.674 0.18 0.18 9.7450
1 szezon BKG Akadémia BKG Akadémia 2 0 918 2142 2.55 6.513 38.538.5 12 2.55 4040 12 12 100100 2.55 612 8.517 36 24 24 12 1.53 00 12 15.531
1 szezon BKG-PRIMA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA Szigetszentmiklós 4 2 832 27.8111 1.56 520 3030 1.35 2.811 45.545.5 1.35 1.56 83.383.3 4.518 3.313 7.831 0.83 2.39 3.313 1.87 2.811 0.31 0.52 13.855
Összesítés 50 25 6.4290 20980 1.777 4.5194 37.239.7 0.727 2.1108 31.925 155 1.373 81.475.4 3.2158 3.3125 6.5283 1.891 1.671 2.5123 1.262 1.888 0.19 0.412 11.7536
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Sportdarázs-SMAFC Sportdarázs-SMAFC Amatőr Női NB, 1-16. helyért 4 0 1.56 1040 0.31 1.87 14.314.3 00 0.31 00 14 14 100100 2.39 1.35 3.514 1.35 0.83 2.39 0.83 0.31 00 00 4.819
2024/2025 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női NB I. A csoport, Play-out 5 0 3.216 14.874 1.47 3.618 38.938.9 00 00 00 0.42 0.84 5050 2.613 2.211 4.824 0.63 0.63 315 1.47 0.84 0.42 0.21 840
2025/2026 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 8 972 24.4195 1.915 4.838 39.539.5 1.310 3.427 3737 1.512 216 7575 3.427 2.318 5.645 2.520 1.613 1.613 1.411 324 00 00 14.4115
3 szezon Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 17 8 4.694 16.4309 1.223 3.463 34.936.5 0.410 1.228 34.535.7 118 1.324 76.375 2.749 1.934 4.683 1.528 119 2.337 1.221 1.429 0.12 0.11 9174
Összesítés 17 8 4.694 16.4309 1.223 3.463 34.936.5 0.410 1.228 34.535.7 118 1.324 76.375 2.749 1.934 4.683 1.528 119 2.337 1.221 1.429 0.12 0.11 9174
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Hepp Kupa, Női 3 3 8.726 2369 1.75 2.78 62.562.5 13 39 33.333.3 2.37 2.78 87.587.5 515 1.34 6.319 2.37 1.75 39 26 1.75 00 0.31 1648
1 szezon Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 3 3 8.726 2369 1.75 2.78 62.562.5 13 39 33.333.3 2.37 2.78 87.587.5 515 1.34 6.319 2.37 1.75 39 26 1.75 00 0.31 1648
Összesítés 3 3 8.726 2369 1.75 2.78 62.562.5 13 39 33.333.3 2.37 2.78 87.587.5 515 1.34 6.319 2.37 1.75 39 26 1.75 00 0.31 1648
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Sportdarázs-SMAFC Sportdarázs-SMAFC Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért 10 0 220 10.2102 0.77 2.727 25.925.9 00 0.22 00 0.66 0.66 100100 2.323 220 4.343 1.111 110 2.222 0.66 0.77 00 00 5.555
2024/2025 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out 26 6 2.154 16.1419 0.718 2.463 28.628.6 00 0.24 00 0.718 127 66.766.7 2.154 1.743 3.797 127 1.334 2.565 1.231 0.822 0.25 0.26 5.5144
2025/2026 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 28 28 10.2286 24.4684 2.569 5.1142 48.648.6 1.233 4.4123 26.826.8 1.849 2.364 76.676.6 4.4122 2.775 7197 2.879 1.438 2.365 1.543 2.879 0.25 0.14 16.9473
2026/2027 BKG Akadémia BKG Akadémia Női Amatőr NB I. Fehér 2 0 918 2142 2.55 6.513 38.538.5 12 2.55 4040 12 12 100100 2.55 612 8.517 36 24 24 12 1.53 00 12 15.531
2026/2027 BKG-PRIMA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA Szigetszentmiklós Női NB I. A csoport 4 2 832 27.8111 1.56 520 3030 1.35 2.811 45.545.5 1.35 1.56 83.383.3 4.518 3.313 7.831 0.83 2.39 3.313 1.87 2.811 0.31 0.52 13.855
3 szezon Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 64 34 4.8360 16.91205 1.394 3.4232 37.840.5 0.433 1.6129 24.825.6 173 1.397 77.575.3 2.9199 2.1138 5337 1.7117 1.282 2.3152 1.180 1.5108 0.110 0.110 9.3672
1 szezon BKG Akadémia BKG Akadémia 2 0 918 2142 2.55 6.513 38.538.5 12 2.55 4040 12 12 100100 2.55 612 8.517 36 24 24 12 1.53 00 12 15.531
1 szezon BKG-PRIMA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA Szigetszentmiklós 4 2 832 27.8111 1.56 520 3030 1.35 2.811 45.545.5 1.35 1.56 83.383.3 4.518 3.313 7.831 0.83 2.39 3.313 1.87 2.811 0.31 0.52 13.855
Összesítés 70 36 6.3410 19.91358 1.6105 4.3265 36.239.6 0.740 2145 34.327.6 1.180 1.3105 82.476.2 3.1222 3.1163 6.3385 1.7126 1.695 2.5169 1.289 1.7122 0.111 0.414 11.4758

Játékoshírek