| Box score | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 2 | 6.5 | 22.5 | 1.8 | 5.3 | 33.3 | 0.5 | 3.5 | 14.3 | 1.5 | 2 | 75 | 3 | 1.5 | 4.5 | 2.3 | 3.5 | 2 | 1.3 | 2.3 | 0.5 | 0.8 | 6.8 | |||||||||
| Total | 4 | 2 | 26 | 90 | 7 | 21 | 33.3 | 2 | 14 | 14.3 | 6 | 8 | 75 | 12 | 6 | 18 | 9 | 14 | 8 | 5 | 9 | 2 | 3 | 27 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 2 | 11.6 | 40 | 3.1 | 9.3 | 33.3 | 0.9 | 6.2 | 14.3 | 2.7 | 3.6 | 75 | 5.3 | 2.7 | 8 | 4 | 6.2 | 3.6 | 2.2 | 4 | 0.9 | 1.3 | 12 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Lila csoport - Rájátszás első szakasz | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2026. 03. 05. |
|
DVTK U23 | 69 –47 | 6 | 20 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 100 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 10 | ||||
| 3 | 2026. 03. 08. |
|
TFSE U23 | 51 –59 | * | 11 | 26 | 5 | 10 | 50 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 50 | 7 | 2 | 9 | 2 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 5 | 2026. 03. 14. |
|
DVTK U23 | 75 –72 | 5 | 18 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 6 | 2026. 03. 29. |
|
TFSE U23 | 45 –49 | * | 4 | 26 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 5 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 18 | 15.8284 | 32.8590 | 5.599 | 14.1254 | 3939 | 0.59 | 3.461 | 14.814.8 | 3.359 | 4.784 | 70.270.2 | 5.192 | 1.934 | 7126 | 1.833 | 5.294 | 2.748 | 3.461 | 2.138 | 0.610 | 1.221 | 12.6226 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 13 | 13.1170 | 31.4408 | 4.254 | 11.3147 | 36.736.7 | 0.68 | 4.153 | 15.115.1 | 2.938 | 5.875 | 50.750.7 | 4.153 | 1.824 | 5.977 | 3.444 | 3.546 | 2.837 | 3.850 | 2.735 | 0.68 | 0.57 | 12.5163 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 12 | 0 | 0.89 | 5.566 | 0.22 | 0.45 | 4040 | 0.11 | 0.67 | 14.214.2 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.33 | 0.22 | 0.45 | 00 | 0.34 | 0.810 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.45 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 5 | 6.955 | 19.6157 | 1.613 | 6.149 | 26.526.5 | 0.65 | 4.536 | 13.913.9 | 1.814 | 324 | 58.358.3 | 1.814 | 216 | 3.830 | 1.814 | 4.939 | 2.419 | 2.621 | 1.411 | 00 | 0.65 | 1.915 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 5 | 0 | 2.613 | 12.864 | 0.42 | 2.613 | 15.415.4 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 1.26 | 1.47 | 85.785.7 | 1.26 | 0.21 | 1.47 | 0.21 | 3.216 | 315 | 0.84 | 1.26 | 00 | 0.42 | -00 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 3 | 12.738 | 3090 | 3.711 | 8.325 | 4444 | 13 | 515 | 2020 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 4.714 | 2.78 | 7.322 | 26 | 3.711 | 3.310 | 2.78 | 412 | 0.72 | 0.72 | 16.349 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 31 | 31 | 14.4454 | 32.1998 | 4.8153 | 12.7401 | 3838.2 | 0.617 | 3.7114 | 14.914.9 | 3.197 | 5.2159 | 59.461 | 4.6145 | 1.958 | 6.5203 | 2.677 | 4.4140 | 2.885 | 3.6111 | 2.473 | 0.618 | 0.928 | 12.5389 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 17 | 0 | 1.722 | 9.2130 | 0.34 | 1.518 | 18.822.2 | 0.12 | 0.711 | 20.518.2 | 0.78 | 0.89 | 87.288.9 | 0.79 | 0.23 | 0.912 | 0.11 | 1.820 | 1.925 | 0.45 | 0.67 | 0.12 | 0.22 | 0.25 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG Akadémia | 11 | 8 | 9.893 | 24.8247 | 2.624 | 7.274 | 36.632.4 | 0.88 | 4.851 | 17.115.7 | 221 | 333 | 68.163.6 | 3.228 | 2.324 | 5.552 | 1.920 | 4.350 | 2.929 | 2.629 | 2.723 | 0.32 | 0.67 | 9.164 | ||||
| Összesítés | 59 | 39 | 8.6569 | 221375 | 2.6181 | 7.1493 | 36.236.7 | 0.527 | 3.1176 | 16.515.3 | 1.9126 | 3201 | 64.762.7 | 2.8182 | 1.585 | 4.3267 | 1.598 | 3.5210 | 2.5139 | 2.2145 | 1.9103 | 0.322 | 0.637 | 7.3458 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 6 | 1272 | 31.2187 | 4.225 | 13.782 | 30.530.5 | 0.74 | 3.722 | 18.218.2 | 1.710 | 530 | 33.333.3 | 530 | 2.817 | 7.847 | 2.817 | 3.219 | 3.219 | 3.320 | 1.811 | 0.32 | 0.21 | 9.255 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 5 | 5 | 1890 | 30.4152 | 5.628 | 10.452 | 53.853.8 | 210 | 5.829 | 34.534.5 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 5.628 | 1.26 | 6.834 | 3.819 | 630 | 2.613 | 210 | 1.89 | 1.47 | 15 | 18.693 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport, Play-out | 2 | 0 | 12 | 8.517 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 0.51 | 12 | 36 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 2 | 6.526 | 22.590 | 1.87 | 5.321 | 33.333.3 | 0.52 | 3.514 | 14.314.3 | 1.56 | 28 | 7575 | 312 | 1.56 | 4.518 | 2.39 | 3.514 | 28 | 1.35 | 2.39 | 0.52 | 0.83 | 6.827 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 3 | 8.534 | 23.895 | 1.35 | 6.325 | 2020 | 14 | 5.823 | 17.417.4 | 312 | 4.317 | 70.670.6 | 312 | 1.35 | 4.317 | 2.39 | 3.815 | 3.514 | 4.317 | 2.39 | 0.31 | 14 | 728 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 11 | 11 | 15162 | 30.8339 | 4.953 | 12134 | 40.639.6 | 1.314 | 4.751 | 28.227.5 | 1.214 | 3.237 | 38.537.8 | 5.358 | 223 | 7.381 | 3.336 | 4.649 | 2.932 | 2.730 | 1.820 | 0.99 | 0.66 | 13.9148 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 2 | 0 | 12 | 8.517 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 0.51 | 12 | 36 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 8 | 5 | 7.560 | 23.1185 | 1.512 | 5.846 | 26.126.1 | 0.86 | 4.637 | 16.216.2 | 2.318 | 3.125 | 7272 | 324 | 1.411 | 4.435 | 2.318 | 3.629 | 2.822 | 2.822 | 2.318 | 0.43 | 0.97 | 6.955 | ||||
| Összesítés | 21 | 16 | 9.2224 | 23.3541 | 2.766 | 7.5184 | 35.335.9 | 0.820 | 3.889 | 21.722.5 | 1.432 | 2.562 | 55.151.6 | 3.685 | 1.636 | 5.2121 | 2.355 | 3.580 | 2.960 | 2.252 | 1.840 | 0.512 | 0.714 | 8.7207 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1010 | 2525 | 55 | 1212 | 41.741.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 55 | 44 | 22 | 00 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 99 | 2222 | 22 | 88 | 2525 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 44 | 5050 | 44 | 11 | 55 | 11 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 2 | 2 | 9.519 | 23.547 | 3.57 | 1020 | 3535 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 3.57 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 510 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 9.519 | 23.547 | 3.57 | 1020 | 3535 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 3.57 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 510 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 25 | 14.6366 | 32.1802 | 5.2129 | 13.9348 | 37.137.1 | 0.513 | 3.383 | 15.715.7 | 2.869 | 4.6114 | 60.560.5 | 4.9122 | 251 | 6.9173 | 2.254 | 4.7118 | 2.871 | 3.383 | 249 | 0.512 | 0.922 | 11.4285 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 19 | 14.2269 | 30.6582 | 4.484 | 10.9207 | 40.640.6 | 119 | 4.585 | 22.322.3 | 2.344 | 4.586 | 51.251.2 | 4.585 | 1.631 | 6.1116 | 3.464 | 4.178 | 2.650 | 3.362 | 2.445 | 0.815 | 0.612 | 13.8262 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 14 | 0 | 0.811 | 5.983 | 0.23 | 0.69 | 33.433.4 | 0.11 | 0.68 | 12.512.5 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.46 | 0.34 | 0.710 | 0.11 | 0.46 | 1.116 | 0.11 | 0.23 | 0.12 | 0.11 | 0.69 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 16 | 10 | 7.2115 | 21.4342 | 1.625 | 5.995 | 26.326.3 | 0.711 | 4.673 | 15.115.1 | 232 | 3.149 | 65.365.3 | 2.438 | 1.727 | 4.165 | 232 | 4.368 | 2.641 | 2.743 | 1.829 | 0.23 | 0.812 | 4.470 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 5 | 0 | 2.613 | 12.864 | 0.42 | 2.613 | 15.415.4 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 1.26 | 1.47 | 85.785.7 | 1.26 | 0.21 | 1.47 | 0.21 | 3.216 | 315 | 0.84 | 1.26 | 00 | 0.42 | -00 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 3 | 3 | 12.738 | 3090 | 3.711 | 8.325 | 4444 | 13 | 515 | 2020 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 4.714 | 2.78 | 7.322 | 26 | 3.711 | 3.310 | 2.78 | 412 | 0.72 | 0.72 | 16.349 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 44 | 44 | 14.4635 | 31.41384 | 4.8213 | 12.4555 | 38.638.4 | 0.832 | 3.9168 | 19.519 | 2.5113 | 4.5200 | 55.956.5 | 4.7207 | 1.882 | 6.5289 | 2.8118 | 4.4196 | 2.7121 | 3.3145 | 2.294 | 0.627 | 0.834 | 12.6547 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 19 | 0 | 1.724 | 9.4147 | 0.35 | 1.622 | 18.922.7 | 0.12 | 0.712 | 19.816.6 | 0.78 | 0.89 | 8788.9 | 0.812 | 0.25 | 1.117 | 0.12 | 1.822 | 2.131 | 0.45 | 0.79 | 0.12 | 0.23 | 0.39 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG Akadémia | 19 | 13 | 9.9153 | 25.7432 | 2.636 | 7.1120 | 36.630 | 0.814 | 4.888 | 17.615.9 | 2.239 | 358 | 71.567.2 | 3.552 | 2.235 | 5.787 | 238 | 479 | 2.951 | 2.751 | 2.941 | 0.45 | 0.714 | 10.4119 | ||||
| Összesítés | 82 | 57 | 8.7812 | 22.11963 | 2.6254 | 7.1697 | 36.436.4 | 0.648 | 3.1268 | 18.617.9 | 1.8160 | 2.8267 | 64.459.9 | 3271 | 1.4122 | 4.4393 | 1.6158 | 3.4297 | 2.6203 | 2.1201 | 1.9144 | 0.434 | 0.651 | 7.8675 | ||||||