MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Imre Nikolett Rita

Imre Nikolett Rita
0

172 cm Magasság
55 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2007 Születési év
Box score Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 7 5 6.7 17.3 1.6 3.6 44 0.7 2.3 31.2 1.4 2.3 62.5 1.4 0.7 2.1 2.1 2.1 2.1 2.7 1.1 0.6 0.1 8.9
Total 7 5 47 121 11 25 44 5 16 31.2 10 16 62.5 10 5 15 15 15 15 19 8 4 1 62
40 perc 7 5 15.5 40 3.6 8.3 44 1.7 5.3 31.2 3.3 5.3 62.5 3.3 1.7 5 5 5 5 6.3 2.6 1.3 0.3 20.5
Fejlett statisztikák Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Mérkőzésről mérkőzésre Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 03. 21. DEAC DEAC 61 –65 * 9 15 0 0 0 2 5 40 3 4 75 0 0 0 1 2 2 5 1 1 0 11
1 2026. 03. 29. DEAC DEAC 81 –53 * 6 22 2 5 40 0 1 0 2 3 66.7 2 1 3 4 0 2 2 3 1 0 14
2 2026. 04. 11. ELTE Fortis ELTE Fortis 41 –87 * 10 18 4 6 66.7 0 2 0 2 3 66.7 0 1 1 1 1 1 2 2 1 0 11
2 2026. 04. 19. ELTE Fortis ELTE Fortis 87 –41 3 19 1 5 20 0 1 0 1 2 50 1 2 3 2 3 2 3 1 0 0 3
3 2026. 04. 26. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 70 –70 * 14 26 4 7 57.1 2 4 50 0 0 0 2 0 2 4 7 3 2 0 1 1 11
3 2026. 05. 01. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 64 –60 * 0 11 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2 2 0 2 1 0 0 3
4 2026. 05. 10. Bajai Női Kosárlabda Klub Bajai Női Kosárlabda Klub 64 –57 5 10 0 1 0 1 3 33.3 2 4 50 4 1 5 1 0 5 3 0 0 0 9
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 BKG PRIMA BKG PRIMA Női Amatőr NB I. Piros 8 0 4.3 16.8 1.3 3.9 32.3 0.4 2.4 15.8 0.6 1.3 50 2.4 0.5 2.9 0.9 3.8 2.6 1.4 1 0.3 0.4 1.6
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Női Amatőr NB I. Piros 18 0 7.6 19.2 2.3 4.2 56 0.5 2.5 20 1.4 2.5 57.8 2.3 1.3 3.6 1.8 2.3 2.7 2.6 1.6 0.2 0.2 10.2
1 szezon Tatabányai Sport Club BKG PRIMA 8 0 4.3 16.8 1.3 3.9 32.3 0.4 2.4 15.8 0.6 1.3 50 2.4 0.5 2.9 0.9 3.8 2.6 1.4 1 0.3 0.4 1.6
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 18 0 7.6 19.2 2.3 4.2 56 0.5 2.5 20 1.4 2.5 57.8 2.3 1.3 3.6 1.8 2.3 2.7 2.6 1.6 0.2 0.2 10.2
Összesítés 26 0 5.9 18 1.8 4 44.6 0.4 2.4 17.9 1 1.9 55.2 2.3 0.9 3.2 1.4 3 2.6 2 1.3 0.2 0.3 5.9
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 BKG PRIMA BKG PRIMA Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 0 7.8 20.1 2.1 6.6 32.1 0.8 3.3 23.1 1.3 1.5 83.3 1.9 1.6 3.5 2.3 3.3 1.4 2.3 0.5 0.6 0.9 6.4
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 0 6.7 17.3 1.6 3.6 44 0.7 2.3 31.2 1.4 2.3 62.5 1.4 0.7 2.1 2.1 2.1 2.1 2.7 1.1 0.6 0.1 8.9
1 szezon Tatabányai Sport Club BKG PRIMA 8 0 7.8 20.1 2.1 6.6 32.1 0.8 3.3 23.1 1.3 1.5 83.3 1.9 1.6 3.5 2.3 3.3 1.4 2.3 0.5 0.6 0.9 6.4
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 7 0 6.7 17.3 1.6 3.6 44 0.7 2.3 31.2 1.4 2.3 62.5 1.4 0.7 2.1 2.1 2.1 2.1 2.7 1.1 0.6 0.1 8.9
Összesítés 15 0 7.2 18.7 1.8 5.1 36.2 0.7 2.8 26.4 1.3 1.9 70.8 1.7 1.2 2.8 2.2 2.7 1.8 2.5 0.8 0.6 0.5 7.6
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 BKG PRIMA BKG PRIMA Hepp Kupa, Női 1 0 9 29 3 11 27.3 1 2 50 0 0 0 3 0 3 4 5 2 1 0 1 0 4
2025/2026 Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club Hepp Kupa, Női 1 0 8 26 2 2 100 0 1 0 4 8 50 3 0 3 1 3 2 4 0 0 0 8
1 szezon Tatabányai Sport Club BKG PRIMA 1 0 9 29 3 11 27.3 1 2 50 0 0 0 3 0 3 4 5 2 1 0 1 0 4
1 szezon Tatabányai Sport Club Tatabányai Sport Club 1 0 8 26 2 2 100 0 1 0 4 8 50 3 0 3 1 3 2 4 0 0 0 8
Összesítés 2 0 8.5 27.5 2.5 6.5 38.5 0.5 1.5 33.3 2 4 50 3 0 3 2.5 4 2 2.5 0 0.5 0 6