| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 7 | 8.9 | 24.6 | 1.9 | 4.9 | 38.2 | 1.1 | 3.3 | 34.8 | 1.7 | 2.3 | 75 | 2.9 | 1.9 | 4.7 | 2.6 | 1.6 | 1.6 | 1.4 | 2.9 | 0 | 0 | 13.1 | |||||||||
| Total | 7 | 7 | 62 | 172 | 13 | 34 | 38.2 | 8 | 23 | 34.8 | 12 | 16 | 75 | 20 | 13 | 33 | 18 | 11 | 11 | 10 | 20 | 0 | 0 | 92 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 7 | 14.4 | 40 | 3 | 7.9 | 38.2 | 1.9 | 5.3 | 34.8 | 2.8 | 3.7 | 75 | 4.7 | 3 | 7.7 | 4.2 | 2.6 | 2.6 | 2.3 | 4.7 | 0 | 0 | 21.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 03. 22. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 121 –48 | * | 5 | 26 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | |||
| 1 | 2026. 03. 29. |
|
Zsiráfok Kosársuli | 37 –113 | * | 12 | 15 | 3 | 5 | 60 | 1 | 1 | 100 | 3 | 4 | 75 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 17 | |||
| 2 | 2026. 04. 02. |
|
MTK Budapest | 47 –99 | * | 9 | 26 | 2 | 2 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 14 | |||
| 2 | 2026. 04. 11. |
|
MTK Budapest | 81 –36 | * | 7 | 18 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 14 | |||
| 3 | 2026. 04. 26. |
|
Szent István Király-Ajka | 45 –109 | * | 11 | 24 | 3 | 6 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 2 | 100 | 5 | 2 | 7 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 | |||
| 3 | 2026. 05. 01. |
|
Szent István Király-Ajka | 80 –56 | * | 13 | 31 | 2 | 9 | 22.2 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 8 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 14 | |||
| 4 | 2026. 05. 10. |
|
ELTE Fortis | 46 –75 | * | 5 | 32 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 50 | 6 | 1 | 7 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11 | |||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Női Amatőr NB I. Piros | 6 | 0 | 2.3 | 10.3 | 1 | 3.3 | 30 | 0 | 0.2 | 0 | 0.3 | 0.3 | 100 | 2.3 | 2.5 | 4.8 | 1 | 1.2 | 2.2 | 0.5 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 2024/2025 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női NB I. A csoport | 21 | 0 | 1.8 | 16.4 | 0.5 | 2.1 | 24.5 | 0 | 0.2 | 0 | 0.8 | 1.1 | 69.6 | 2 | 1.5 | 3.5 | 1.1 | 1.5 | 2.4 | 1.1 | 0.9 | 0.1 | 0.2 | 5 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 0 | 11.1 | 24.7 | 2.9 | 5.6 | 51 | 1.2 | 5.1 | 23 | 1.8 | 2.4 | 75 | 4.7 | 3.1 | 7.8 | 3.1 | 1.2 | 2.5 | 1.5 | 2.9 | 0.3 | 0.2 | 18.2 | |||
| 3 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 44 | 0 | 5.1 | 17.2 | 1.5 | 3.7 | 39.6 | 0.4 | 1.8 | 21.5 | 1 | 1.3 | 75.6 | 3 | 2.4 | 5.4 | 1.7 | 1.3 | 2.4 | 1.1 | 1.6 | 0.1 | 0.1 | 9.7 | ||||
| Összesítés | 44 | 0 | 5.1 | 17.2 | 1.5 | 3.7 | 39.6 | 0.4 | 1.8 | 21.5 | 1 | 1.3 | 75.6 | 3 | 2.4 | 5.4 | 1.7 | 1.3 | 2.4 | 1.1 | 1.6 | 0.1 | 0.1 | 9.7 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 1.5 | 10 | 0.3 | 1.8 | 14.3 | 0 | 0.3 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2.3 | 1.3 | 3.5 | 1.3 | 0.8 | 2.3 | 0.8 | 0.3 | 0 | 0 | 4.8 | |||
| 2024/2025 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női NB I. A csoport, Play-out | 5 | 0 | 3.2 | 14.8 | 1.4 | 3.6 | 38.9 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.8 | 50 | 2.6 | 2.2 | 4.8 | 0.6 | 0.6 | 3 | 1.4 | 0.8 | 0.4 | 0.2 | 8 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 8.9 | 24.6 | 1.9 | 4.9 | 38.2 | 1.1 | 3.3 | 34.8 | 1.7 | 2.3 | 75 | 2.9 | 1.9 | 4.7 | 2.6 | 1.6 | 1.6 | 1.4 | 2.9 | 0 | 0 | 13.1 | |||
| 3 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 16 | 0 | 4.5 | 16.5 | 1.2 | 3.4 | 34.4 | 0.4 | 1.2 | 32.3 | 1 | 1.4 | 76.2 | 2.6 | 1.8 | 4.3 | 1.5 | 1 | 2.3 | 1.2 | 1.3 | 0.1 | 0.1 | 8.6 | ||||
| Összesítés | 16 | 0 | 4.5 | 16.5 | 1.2 | 3.4 | 34.4 | 0.4 | 1.2 | 32.3 | 1 | 1.4 | 76.2 | 2.6 | 1.8 | 4.3 | 1.5 | 1 | 2.3 | 1.2 | 1.3 | 0.1 | 0.1 | 8.6 | ||||||
| Karrier | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 8.7 | 23 | 1.7 | 2.7 | 62.5 | 1 | 3 | 33.3 | 2.3 | 2.7 | 87.5 | 5 | 1.3 | 6.3 | 2.3 | 1.7 | 3 | 2 | 1.7 | 0 | 0.3 | 16 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 3 | 0 | 8.7 | 23 | 1.7 | 2.7 | 62.5 | 1 | 3 | 33.3 | 2.3 | 2.7 | 87.5 | 5 | 1.3 | 6.3 | 2.3 | 1.7 | 3 | 2 | 1.7 | 0 | 0.3 | 16 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 8.7 | 23 | 1.7 | 2.7 | 62.5 | 1 | 3 | 33.3 | 2.3 | 2.7 | 87.5 | 5 | 1.3 | 6.3 | 2.3 | 1.7 | 3 | 2 | 1.7 | 0 | 0.3 | 16 | ||||||