| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 3 | 7.4 | 23.1 | 1.4 | 1.9 | 76.9 | 1.4 | 4.3 | 33.3 | 0.3 | 0.4 | 66.7 | 1.6 | 0 | 1.6 | 1.3 | 1.1 | 2.7 | 1.4 | 3.1 | 0.3 | 0.1 | 10.6 | |||||||||
| Total | 7 | 3 | 52 | 162 | 10 | 13 | 76.9 | 10 | 30 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 11 | 0 | 11 | 9 | 8 | 19 | 10 | 22 | 2 | 1 | 74 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 3 | 12.8 | 40 | 2.5 | 3.2 | 76.9 | 2.5 | 7.4 | 33.3 | 0.5 | 0.7 | 66.7 | 2.7 | 0 | 2.7 | 2.2 | 2 | 4.7 | 2.5 | 5.4 | 0.5 | 0.2 | 18.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 7 | 3 | 52 | 163 | 115.32 | 107.98 | 7.34 | 60.47 | 58.14 | 13.86 | 51 | 1.02 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 8/11 | 72.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/2 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 3/4 | 75% |
| • 3 pontos bal | 3/14 | 21.4% |
| • 3 pontos közép | 1/9 | 11.1% |
| • 3 pontos jobb | 5/7 | 71.4% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
ZTE KK | 105 –86 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 5483 | 2026. 05. 02. |
|
NKA Universitas Pécs | 89 –83 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 5479 | 2026. 05. 09. |
|
Szedeák | 90 –82 | 10 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | ||||
| 5475 | 2026. 05. 13. |
|
MVM-OSE Lions | 123 –87 | 5 | 19 | 1 | 1 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 8 | ||||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 81 –77 | * | 8 | 26 | 1 | 1 | 100 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 11 | |||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
ZTE KK | 101 –99 | * | 20 | 37 | 3 | 4 | 75 | 4 | 7 | 57.1 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 0 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 9 | 1 | 0 | 34 | |||
| 5478 | 2026. 05. 23. |
|
NKA Universitas Pécs | 118 –98 | * | 9 | 32 | 3 | 4 | 75 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 | 18 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 1.18 | 214 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 17 | |||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 18 | 0 | 0.713 | 3.258 | 0.11 | 0.12 | 50.550.5 | 0.23 | 0.48 | 37.637.6 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.23 | 00 | 0.23 | 0.35 | 0.35 | 0.35 | 0.12 | 0.35 | 00 | 00 | 0.815 | |||
| 2026/2027 |
|
Egis Körmend | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 10.732 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
Egis Körmend | 28 | 0 | 0.823 | 5.3104 | 0.12 | 0.24 | 33.950.3 | 0.25 | 0.615 | 24.833.4 | 0.34 | 0.36 | 87.566.7 | 0.25 | 00 | 0.25 | 0.16 | 0.37 | 0.48 | 0.13 | 0.16 | 00 | 00 | 0.622 | ||||
| Összesítés | 28 | 0 | 0.823 | 5.3104 | 0.12 | 0.24 | 33.950.3 | 0.25 | 0.615 | 24.833.4 | 0.34 | 0.36 | 87.566.7 | 0.25 | 00 | 0.25 | 0.16 | 0.37 | 0.48 | 0.13 | 0.16 | 00 | 00 | 0.622 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 2 | 0 | 1.53 | 9.519 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | |||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NBI. A, Play-out | 7 | 3 | 7.452 | 23.1162 | 1.410 | 1.913 | 7777 | 1.410 | 4.330 | 33.333.3 | 0.32 | 0.43 | 66.766.7 | 1.611 | 00 | 1.611 | 1.39 | 1.18 | 2.719 | 1.410 | 3.122 | 0.32 | 0.11 | 10.674 | |||
| 2 szezon |
|
Körmend | 9 | 3 | 4.555 | 16.3181 | 0.710 | 0.913 | 7777 | 111 | 3.435 | 28.431.4 | 0.12 | 0.23 | 66.766.7 | 1.313 | 00 | 1.313 | 0.69 | 0.89 | 1.921 | 0.710 | 1.823 | 0.12 | 0.32 | 5.575 | ||||
| Összesítés | 9 | 3 | 4.555 | 16.3181 | 0.710 | 0.913 | 7777 | 111 | 3.435 | 28.431.4 | 0.12 | 0.23 | 66.766.7 | 1.313 | 00 | 1.313 | 0.69 | 0.89 | 1.921 | 0.710 | 1.823 | 0.12 | 0.32 | 5.575 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 10 | 0 | 1.111 | 3.535 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.33 | 110 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 00 | 0.33 | 0.11 | 0.22 | 0.22 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.88 | |||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 25 | 3 | 2.665 | 8.8220 | 0.411 | 0.615 | 73.473.4 | 0.513 | 1.538 | 34.234.2 | 0.24 | 0.37 | 57.257.2 | 0.614 | 00 | 0.614 | 0.614 | 0.513 | 124 | 0.512 | 1.127 | 0.12 | 01 | 3.689 | |||
| 2026/2027 |
|
Egis Körmend | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 10.732 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
Egis Körmend | 38 | 3 | 1.578 | 7.7287 | 0.212 | 0.317 | 52.370.7 | 0.316 | 1.150 | 25.832 | 0.36 | 0.39 | 87.366.7 | 0.418 | 00 | 0.418 | 0.215 | 0.416 | 0.729 | 0.313 | 0.429 | 02 | 02 | 1.597 | ||||
| Összesítés | 38 | 3 | 1.578 | 7.7287 | 0.212 | 0.317 | 52.370.7 | 0.316 | 1.150 | 25.832 | 0.36 | 0.39 | 87.366.7 | 0.418 | 00 | 0.418 | 0.215 | 0.416 | 0.729 | 0.313 | 0.429 | 02 | 02 | 1.597 | ||||||