| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 8 | 15.2 | 30.3 | 3.9 | 8.7 | 44.9 | 0.9 | 2.7 | 33.3 | 4.8 | 6.4 | 74.1 | 5.3 | 1 | 6.3 | 0.9 | 3 | 1.9 | 8 | 3.9 | 0 | 0.4 | 23.1 | |||||||||
| Total | 9 | 8 | 137 | 273 | 35 | 78 | 44.9 | 8 | 24 | 33.3 | 43 | 58 | 74.1 | 48 | 9 | 57 | 8 | 27 | 17 | 72 | 35 | 0 | 4 | 208 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 8 | 20.1 | 40 | 5.1 | 11.4 | 44.9 | 1.2 | 3.5 | 33.3 | 6.3 | 8.5 | 74.1 | 7 | 1.3 | 8.4 | 1.2 | 4 | 2.5 | 10.5 | 5.1 | 0 | 0.6 | 30.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 9 | 8 | 137 | 275 | 111.99 | 118.4 | -6.41 | 53.94 | 46.08 | 24.72 | 154 | 0.89 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 59/105 | 56.2% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/9 | 22.2% |
| • Közeli 2 pontos közép | 6/16 | 37.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/8 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/8 | 25% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 7/19 | 36.8% |
| • 3 pontos közép | 5/10 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 8/20 | 40% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 17. |
|
NKA Universitas Pécs | 108 –69 | 10 | 23 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 100 | 7 | 11 | 63.6 | 4 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 | 8 | 2 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 5480 | 2026. 04. 22. |
|
Körmend | 98 –89 | * | 23 | 35 | 6 | 14 | 42.9 | 2 | 7 | 28.6 | 5 | 7 | 71.4 | 4 | 4 | 8 | 3 | 4 | 3 | 11 | 4 | 0 | 1 | 30 | |||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
ZTE KK | 93 –87 | * | 21 | 31 | 4 | 10 | 40 | 1 | 3 | 33.3 | 10 | 11 | 90.9 | 4 | 0 | 4 | 2 | 3 | 2 | 13 | 1 | 0 | 0 | 29 | |||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
Szedeák | 95 –79 | * | 19 | 34 | 8 | 13 | 61.5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 7 | 42.9 | 6 | 3 | 9 | 0 | 4 | 2 | 7 | 4 | 0 | 1 | 24 | |||
| 5479 | 2026. 05. 09. |
|
NKA Universitas Pécs | 89 –84 | * | 14 | 28 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 9 | 66.7 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 | 8 | 6 | 0 | 0 | 26 | |||
| 5475 | 2026. 05. 13. |
|
Körmend | 123 –87 | * | 12 | 24 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 | 100 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 18 | |||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
ZTE KK | 91 –89 | * | 17 | 36 | 4 | 9 | 44.4 | 2 | 5 | 40 | 3 | 4 | 75 | 9 | 0 | 9 | 0 | 4 | 2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 27 | |||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
Szedeák | 102 –84 | * | 21 | 33 | 6 | 13 | 46.2 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 3 | 100 | 8 | 0 | 8 | 2 | 5 | 2 | 8 | 3 | 0 | 0 | 29 | |||
| 5483 | 2026. 05. 23. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 96 –86 | * | 0 | 29 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 5 | 6 | 0 | 2 | 10 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 26 | 26 | 21.5560 | 33.7877 | 5.8150 | 10.1263 | 5757 | 1.540 | 4.5117 | 34.234.2 | 5.4140 | 6.3165 | 84.984.9 | 4.8124 | 1.128 | 5.8152 | 252 | 2.566 | 2.361 | 7.8203 | 5.6145 | 0.26 | 0.39 | 32.2837 | |||
| 2025/2026 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 9 | 9 | 20.9188 | 33.8304 | 4.339 | 8.375 | 5252 | 1.413 | 3.229 | 44.844.8 | 7.971 | 1090 | 78.978.9 | 6.659 | 0.76 | 7.265 | 1.413 | 2.926 | 2.623 | 7.668 | 5.449 | 0.11 | 0.33 | 31.9287 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 26 | 26 | 21.5560 | 33.7877 | 5.8150 | 10.1263 | 5757 | 1.540 | 4.5117 | 34.234.2 | 5.4140 | 6.3165 | 84.984.9 | 4.8124 | 1.128 | 5.8152 | 252 | 2.566 | 2.361 | 7.8203 | 5.6145 | 0.26 | 0.39 | 32.2837 | ||||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 9 | 9 | 20.9188 | 33.8304 | 4.339 | 8.375 | 5252 | 1.413 | 3.229 | 44.844.8 | 7.971 | 1090 | 78.978.9 | 6.659 | 0.76 | 7.265 | 1.413 | 2.926 | 2.623 | 7.668 | 5.449 | 0.11 | 0.33 | 31.9287 | ||||
| Összesítés | 35 | 35 | 21.2748 | 33.81181 | 5.1189 | 9.2338 | 54.855.9 | 1.553 | 3.9146 | 38.636.3 | 6.6211 | 8.2255 | 81.282.8 | 5.7183 | 0.934 | 6.5217 | 1.765 | 2.792 | 2.584 | 7.7271 | 5.5194 | 0.27 | 0.312 | 321124 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 2 | 2 | 1530 | 29.559 | 3.57 | 510 | 7070 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 6.513 | 714 | 92.992.9 | 612 | 00 | 612 | 12 | 2.55 | 24 | 714 | 6.513 | 00 | 0.51 | 2856 | |||
| 2025/2026 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NBI. A, Play-out | 9 | 8 | 15.2137 | 30.3273 | 3.935 | 8.778 | 44.944.9 | 0.98 | 2.724 | 33.333.3 | 4.843 | 6.458 | 74.174.1 | 5.348 | 19 | 6.357 | 0.98 | 327 | 1.917 | 872 | 3.935 | 00 | 0.44 | 23.1208 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 2 | 2 | 1530 | 29.559 | 3.57 | 510 | 7070 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 6.513 | 714 | 92.992.9 | 612 | 00 | 612 | 12 | 2.55 | 24 | 714 | 6.513 | 00 | 0.51 | 2856 | ||||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 9 | 8 | 15.2137 | 30.3273 | 3.935 | 8.778 | 44.944.9 | 0.98 | 2.724 | 33.333.3 | 4.843 | 6.458 | 74.174.1 | 5.348 | 19 | 6.357 | 0.98 | 327 | 1.917 | 872 | 3.935 | 00 | 0.44 | 23.1208 | ||||
| Összesítés | 11 | 10 | 15.1167 | 29.9332 | 3.742 | 6.888 | 54.147.7 | 0.79 | 3.131 | 22.529 | 5.656 | 6.772 | 83.977.8 | 5.760 | 0.59 | 6.269 | 0.910 | 2.832 | 1.921 | 7.586 | 5.248 | 00 | 0.55 | 25.6264 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 3 | 1751 | 33.7101 | 3.711 | 927 | 40.740.7 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 5.717 | 5.717 | 100100 | 412 | 0.72 | 4.714 | 1.75 | 26 | 2.78 | 6.720 | 6.319 | 13 | 13 | 2781 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 3 | 3 | 1751 | 33.7101 | 3.711 | 927 | 40.740.7 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 5.717 | 5.717 | 100100 | 412 | 0.72 | 4.714 | 1.75 | 26 | 2.78 | 6.720 | 6.319 | 13 | 13 | 2781 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1751 | 33.7101 | 3.711 | 927 | 40.740.7 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 5.717 | 5.717 | 100100 | 412 | 0.72 | 4.714 | 1.75 | 26 | 2.78 | 6.720 | 6.319 | 13 | 13 | 2781 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 31 | 31 | 20.7641 | 33.51037 | 5.4168 | 9.7300 | 5656 | 1.545 | 4.4137 | 32.832.8 | 5.5170 | 6.3196 | 86.786.7 | 4.8148 | 130 | 5.7178 | 1.959 | 2.577 | 2.473 | 7.6237 | 5.7177 | 0.39 | 0.413 | 31.4974 | |||
| 2025/2026 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 18 | 17 | 18.1325 | 32.1577 | 4.174 | 8.5153 | 48.448.4 | 1.221 | 2.953 | 39.639.6 | 6.3114 | 8.2148 | 7777 | 5.9107 | 0.815 | 6.8122 | 1.221 | 2.953 | 2.240 | 7.8140 | 4.784 | 0.11 | 0.47 | 27.5495 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 31 | 31 | 20.7641 | 33.51037 | 5.4168 | 9.7300 | 5656 | 1.545 | 4.4137 | 32.832.8 | 5.5170 | 6.3196 | 86.786.7 | 4.8148 | 130 | 5.7178 | 1.959 | 2.577 | 2.473 | 7.6237 | 5.7177 | 0.39 | 0.413 | 31.4974 | ||||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 18 | 17 | 18.1325 | 32.1577 | 4.174 | 8.5153 | 48.448.4 | 1.221 | 2.953 | 39.639.6 | 6.3114 | 8.2148 | 7777 | 5.9107 | 0.815 | 6.8122 | 1.221 | 2.953 | 2.240 | 7.8140 | 4.784 | 0.11 | 0.47 | 27.5495 | ||||
| Összesítés | 49 | 48 | 19.4966 | 32.81614 | 4.8242 | 9.1453 | 52.453.4 | 1.366 | 3.7190 | 35.534.7 | 5.9284 | 7.3344 | 81.382.6 | 5.4255 | 0.945 | 6.3300 | 1.580 | 2.7130 | 2.3113 | 7.7377 | 5.2261 | 0.210 | 0.420 | 29.51469 | ||||||