| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 35/68 | 51.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/6 | 16.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 5/12 | 41.7% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/7 | 14.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 3/7 | 42.9% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 3/4 | 75% |
| • 3 pontos bal | 11/42 | 26.2% |
| • 3 pontos közép | 14/42 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb | 20/41 | 48.8% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 10 | 10 | 17.5175 | 37.4374 | 4.343 | 7.979 | 54.454.4 | 1.515 | 6.262 | 24.224.2 | 4.444 | 5.353 | 8383 | 3.838 | 0.77 | 4.545 | 1.111 | 4.242 | 2.727 | 5.959 | 6.767 | 00 | 0.44 | 22.3223 | |||
| 2025/2026 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 23 | 22 | 12.2281 | 33.8778 | 2.251 | 4.9112 | 45.545.5 | 2.149 | 5.9135 | 36.336.3 | 1.432 | 2.250 | 6464 | 2.763 | 0.410 | 3.273 | 0.613 | 246 | 2.558 | 3.683 | 5114 | 00 | 0.38 | 15.3353 | |||
| 2 szezon |
|
Szedeák | 33 | 32 | 14.9456 | 35.61152 | 3.394 | 6.4191 | 5149.2 | 1.864 | 6197 | 30.132.5 | 2.976 | 3.7103 | 77.573.8 | 3.3101 | 0.617 | 3.8118 | 0.824 | 3.188 | 2.685 | 4.8142 | 5.8181 | 00 | 0.412 | 18.8576 | ||||
| Összesítés | 33 | 32 | 14.9456 | 35.61152 | 3.394 | 6.4191 | 5149.2 | 1.864 | 6197 | 30.132.5 | 2.976 | 3.7103 | 77.573.8 | 3.3101 | 0.617 | 3.8118 | 0.824 | 3.188 | 2.685 | 4.8142 | 5.8181 | 00 | 0.412 | 18.8576 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szedeák | Férfi NBI. A, Play-out | 8 | 8 | 14.8118 | 38304 | 2.520 | 5.645 | 44.444.4 | 1.915 | 6.552 | 28.828.8 | 4.133 | 4.637 | 89.289.2 | 3.125 | 0.43 | 3.528 | 0.86 | 2.923 | 2.117 | 5.342 | 6.350 | 00 | 0.54 | 19.4155 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 8 | 8 | 14.8118 | 38304 | 2.520 | 5.645 | 44.444.4 | 1.915 | 6.552 | 28.828.8 | 4.133 | 4.637 | 89.289.2 | 3.125 | 0.43 | 3.528 | 0.86 | 2.923 | 2.117 | 5.342 | 6.350 | 00 | 0.54 | 19.4155 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 14.8118 | 38304 | 2.520 | 5.645 | 44.444.4 | 1.915 | 6.552 | 28.828.8 | 4.133 | 4.637 | 89.289.2 | 3.125 | 0.43 | 3.528 | 0.86 | 2.923 | 2.117 | 5.342 | 6.350 | 00 | 0.54 | 19.4155 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 18 | 18 | 16.3293 | 37.7678 | 3.563 | 6.9124 | 50.850.8 | 1.730 | 6.3114 | 26.326.3 | 4.377 | 590 | 85.685.6 | 3.563 | 0.610 | 4.173 | 0.917 | 3.665 | 2.444 | 5.6101 | 6.5117 | 00 | 0.48 | 21378 | |||
| 2025/2026 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 23 | 22 | 12.2281 | 33.8778 | 2.251 | 4.9112 | 45.545.5 | 2.149 | 5.9135 | 36.336.3 | 1.432 | 2.250 | 6464 | 2.763 | 0.410 | 3.273 | 0.613 | 246 | 2.558 | 3.683 | 5114 | 00 | 0.38 | 15.3353 | |||
| 2 szezon |
|
Szedeák | 41 | 40 | 14.2574 | 35.71456 | 2.9114 | 5.9236 | 48.648.3 | 1.979 | 6.1249 | 31.131.7 | 2.8109 | 3.6140 | 7977.9 | 3.1126 | 0.520 | 3.6146 | 0.830 | 2.8111 | 2.5102 | 4.6184 | 5.7231 | 00 | 0.416 | 18.2731 | ||||
| Összesítés | 41 | 40 | 14.2574 | 35.71456 | 2.9114 | 5.9236 | 48.648.3 | 1.979 | 6.1249 | 31.131.7 | 2.8109 | 3.6140 | 7977.9 | 3.1126 | 0.520 | 3.6146 | 0.830 | 2.8111 | 2.5102 | 4.6184 | 5.7231 | 00 | 0.416 | 18.2731 | ||||||