| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 8 | 40 | 4 | 4 | 100 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 8 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 30/52 | 57.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 9/22 | 40.9% |
| • 3 pontos bal | 9/24 | 37.5% |
| • 3 pontos közép | 1/9 | 11.1% |
| • 3 pontos jobb | 6/21 | 28.6% |
| • 3 pontos jobb sarok | 10/32 | 31.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 17. |
|
Atomerőmű SE | 79 –75 | * | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Budapesti Honvéd SE | Tippmix Férfi NB I. A | 24 | 0 | 2.867 | 13.5325 | 0.717 | 1.433 | 51.551.5 | 0.410 | 1.843 | 23.323.3 | 0.13 | 0.36 | 5050 | 0.614 | 0.818 | 1.332 | 0.24 | 0.49 | 249 | 0.511 | 0.37 | 0.13 | 0.24 | 2.663 | |||
| 2023/2024 |
|
Budapesti Honvéd SE | Tippmix Férfi NB I. A | 24 | 11 | 3.378 | 12289 | 0.49 | 0.818 | 5050 | 0.818 | 2.356 | 32.132.1 | 0.36 | 0.410 | 6060 | 0.921 | 0.615 | 1.536 | 0.36 | 0.25 | 1.434 | 0.511 | 0.38 | 0.36 | 00 | 3.789 | |||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 25 | 17 | 3.383 | 16.8420 | 0.49 | 0.717 | 52.952.9 | 0.820 | 2.870 | 28.628.6 | 0.25 | 0.411 | 45.545.5 | 0.923 | 0.615 | 1.538 | 0.512 | 0.49 | 2.459 | 0.49 | 0.513 | 0.13 | 01 | 3.485 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 26 | 21 | 5.2135 | 17.7459 | 125 | 1.540 | 62.562.5 | 125 | 2.874 | 33.833.8 | 0.410 | 0.822 | 45.545.5 | 1.333 | 0.924 | 2.257 | 0.820 | 0.615 | 2.668 | 0.924 | 0.717 | 0.13 | 01 | 6.3165 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 1 | 7.723 | 18.756 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 13 | 1.34 | 0.31 | 2.37 | 00 | 00 | 00 | 00 | 6.319 | |||
| 3 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 73 | 28 | 3.1228 | 14.11034 | 0.535 | 0.968 | 51.451.5 | 0.748 | 2.3169 | 28.428.4 | 0.214 | 0.427 | 51.951.8 | 0.858 | 0.748 | 1.5106 | 0.322 | 0.323 | 1.9142 | 0.431 | 0.428 | 0.212 | 0.15 | 3.2237 | ||||
| 2 szezon |
|
Sopron KC | 29 | 22 | 6.4158 | 18.2515 | 1.129 | 1.846 | 64.963.1 | 1.330 | 3.687 | 36.634.5 | 0.210 | 0.422 | 45.545.5 | 0.834 | 0.826 | 1.660 | 1.124 | 0.516 | 2.575 | 0.524 | 0.317 | 0.13 | 01 | 6.3184 | ||||
| Összesítés | 102 | 50 | 4.4386 | 15.71549 | 0.764 | 1.3114 | 58.956.1 | 0.978 | 2.8256 | 32.630.5 | 0.224 | 0.449 | 49.249 | 0.892 | 0.774 | 1.5166 | 0.646 | 0.439 | 2.2217 | 0.455 | 0.445 | 0.115 | 06 | 4.5421 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 10 | 3 | 2.828 | 11.3113 | 0.66 | 1.212 | 5050 | 0.55 | 2.323 | 21.721.7 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.66 | 0.88 | 1.414 | 0.88 | 0.66 | 1.818 | 0.11 | 0.33 | 0.55 | 00 | 2.828 | |||
| 2022/2023 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi A, Play-out | 10 | 0 | 2.424 | 10100 | 0.44 | 0.77 | 57.157.1 | 0.55 | 1.818 | 27.827.8 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 1.111 | 0.33 | 1.414 | 0.33 | 0.11 | 1.414 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 0.11 | 2.727 | |||
| 2023/2024 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 7 | 3.427 | 17.4139 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 0.97 | 2.822 | 31.831.8 | 00 | 00 | 00 | 1.512 | 0.54 | 216 | 0.86 | 0.54 | 3.830 | 0.11 | 0.43 | 0.11 | 00 | 4.334 | |||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 4 | 2.828 | 13.7137 | 0.55 | 0.77 | 71.471.4 | 0.55 | 220 | 2525 | 0.33 | 0.55 | 6060 | 110 | 0.66 | 1.616 | 0.11 | 0.33 | 1.919 | 0.66 | 0.22 | 00 | 0.11 | 3.131 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 8 | 7.358 | 26.8214 | 1.411 | 2.923 | 47.847.8 | 1.310 | 4.334 | 29.429.4 | 0.86 | 18 | 7575 | 2.117 | 1.310 | 3.427 | 18 | 1.310 | 2.520 | 0.54 | 18 | 0.43 | 00 | 7.560 | |||
| 4 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 38 | 14 | 2.8107 | 13.1489 | 0.518 | 0.830 | 60.560 | 0.622 | 2.283 | 26.826.5 | 0.15 | 0.29 | 55.655.6 | 1.139 | 0.621 | 1.660 | 0.518 | 0.414 | 2.281 | 0.29 | 0.310 | 0.27 | 0.12 | 3.2120 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 8 | 8 | 7.358 | 26.8214 | 1.411 | 2.923 | 47.847.8 | 1.310 | 4.334 | 29.429.4 | 0.86 | 18 | 7575 | 2.117 | 1.310 | 3.427 | 18 | 1.310 | 2.520 | 0.54 | 18 | 0.43 | 00 | 7.560 | ||||
| Összesítés | 46 | 22 | 3.7165 | 15.8703 | 0.729 | 1.253 | 54.454.7 | 0.732 | 2.6117 | 27.727.4 | 0.311 | 0.417 | 65.864.7 | 1.356 | 0.731 | 287 | 0.626 | 0.624 | 2.3101 | 0.313 | 0.418 | 0.210 | 02 | 4.1180 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 22 | 1010 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 1 | 1 | 22 | 1010 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 22 | 1010 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 10 | 3 | 2.828 | 11.3113 | 0.66 | 1.212 | 5050 | 0.55 | 2.323 | 21.721.7 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.66 | 0.88 | 1.414 | 0.88 | 0.66 | 1.818 | 0.11 | 0.33 | 0.55 | 00 | 2.828 | |||
| 2022/2023 |
|
Budapesti Honvéd SE | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 34 | 0 | 2.791 | 12.5425 | 0.621 | 1.240 | 52.552.5 | 0.415 | 1.861 | 24.624.6 | 0.14 | 0.28 | 5050 | 0.725 | 0.621 | 1.446 | 0.27 | 0.310 | 1.963 | 0.412 | 0.39 | 0.14 | 0.15 | 2.690 | |||
| 2023/2024 |
|
Budapesti Honvéd SE | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 32 | 18 | 3.3105 | 13.4428 | 0.412 | 0.722 | 54.554.5 | 0.825 | 2.478 | 32.132.1 | 0.26 | 0.310 | 6060 | 133 | 0.619 | 1.652 | 0.412 | 0.39 | 264 | 0.412 | 0.311 | 0.27 | 00 | 3.8123 | |||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 35 | 21 | 3.2111 | 15.9557 | 0.414 | 0.724 | 58.358.3 | 0.725 | 2.690 | 27.827.8 | 0.28 | 0.516 | 5050 | 0.933 | 0.621 | 1.554 | 0.413 | 0.312 | 2.278 | 0.415 | 0.415 | 0.13 | 0.12 | 3.3116 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 35 | 30 | 5.6195 | 19.5683 | 1.137 | 1.864 | 57.857.8 | 135 | 3.1110 | 31.831.8 | 0.516 | 0.930 | 53.453.4 | 1.551 | 135 | 2.586 | 0.829 | 0.725 | 2.690 | 0.828 | 0.725 | 0.26 | 01 | 6.5228 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A csoport | 3 | 1 | 7.723 | 18.756 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 13 | 1.34 | 0.31 | 2.37 | 00 | 00 | 00 | 00 | 6.319 | |||
| 4 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 111 | 42 | 3335 | 13.31523 | 0.553 | 0.998 | 53.154.1 | 0.670 | 2.3252 | 26.827.8 | 0.219 | 0.336 | 52.652.8 | 0.897 | 0.769 | 1.5166 | 0.440 | 0.437 | 2223 | 0.340 | 0.338 | 0.219 | 0.17 | 3.2357 | ||||
| 2 szezon |
|
Sopron KC | 38 | 31 | 6.6218 | 19.1739 | 1.241 | 1.970 | 62.458.6 | 1.340 | 3.7123 | 35.732.5 | 0.216 | 0.430 | 53.453.4 | 0.952 | 0.837 | 1.789 | 1.133 | 0.526 | 2.597 | 0.428 | 0.425 | 0.16 | 01 | 6.4247 | ||||
| Összesítés | 149 | 73 | 4.2553 | 15.22262 | 0.794 | 1.3168 | 57.856 | 0.9110 | 2.8375 | 30.829.3 | 0.235 | 0.366 | 52.953 | 0.8149 | 0.7106 | 1.6255 | 0.773 | 0.463 | 2.1320 | 0.368 | 0.363 | 0.225 | 08 | 4.2604 | ||||||