| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 40 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 40 | 40 | 100 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 60 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 10/18 | 55.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/10 | 10% |
| • 3 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 3/10 | 30% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/4 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
DEAC | 86 –57 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 64 –77 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 12 | 2 | 112 | 7.590 | 0.56 | 1.214 | 42.842.8 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.89 | 0.78 | 1.417 | 0.11 | 0.45 | 1.821 | 0.22 | 0.22 | 0.22 | 0.11 | 1.923 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 26 | 3 | 1.744 | 5.7147 | 0.514 | 0.821 | 66.666.6 | 0.13 | 0.924 | 12.512.5 | 0.37 | 0.513 | 53.853.8 | 0.718 | 0.513 | 1.231 | 0.24 | 0.38 | 1.334 | 0.512 | 0.39 | 00 | 0.13 | 2.258 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 2.37 | 7.322 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 3.310 | |||
| 3 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 41 | 5 | 1.763 | 6.8259 | 0.622 | 1.139 | 51.556.4 | 0.14 | 0.526 | 28.215.3 | 0.17 | 0.213 | 53.853.8 | 0.729 | 0.522 | 1.251 | 0.26 | 0.414 | 1.660 | 0.416 | 0.312 | 0.12 | 0.14 | 2.591 | ||||
| Összesítés | 41 | 5 | 1.763 | 6.8259 | 0.622 | 1.139 | 51.556.4 | 0.14 | 0.526 | 28.215.3 | 0.17 | 0.213 | 53.853.8 | 0.729 | 0.522 | 1.251 | 0.26 | 0.414 | 1.660 | 0.416 | 0.312 | 0.12 | 0.14 | 2.591 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 5 | 2.525 | 12.3123 | 0.77 | 1.515 | 46.746.7 | 0.22 | 110 | 2020 | 0.55 | 0.66 | 83.383.3 | 1.818 | 0.99 | 2.727 | 0.11 | 0.77 | 2.525 | 0.55 | 0.33 | 0.11 | 0.11 | 3.838 | |||
| 2025/2026 |
|
Honvéd | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 1 | 18 | 3.528 | 00 | 0.54 | 00 | 0.32 | 0.86 | 33.333.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.54 | 0.32 | 0.86 | 00 | 0.11 | 0.65 | 0.11 | 00 | 00 | 0.32 | 0.86 | |||
| 2 szezon |
|
Honvéd | 18 | 6 | 1.833 | 7.9151 | 0.47 | 119 | 3536.8 | 0.24 | 0.916 | 25.725 | 0.47 | 0.48 | 88.287.5 | 1.222 | 0.611 | 1.733 | 0.11 | 0.48 | 1.630 | 0.36 | 0.23 | 0.11 | 0.23 | 2.344 | ||||
| Összesítés | 18 | 6 | 1.833 | 7.9151 | 0.47 | 119 | 3536.8 | 0.24 | 0.916 | 25.725 | 0.47 | 0.48 | 88.287.5 | 1.222 | 0.611 | 1.733 | 0.11 | 0.48 | 1.630 | 0.36 | 0.23 | 0.11 | 0.23 | 2.344 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 2 | 0 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 2 | 0 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 22 | 7 | 1.737 | 9.7213 | 0.613 | 1.329 | 44.844.8 | 0.12 | 0.510 | 2020 | 0.25 | 0.36 | 83.383.3 | 1.227 | 0.817 | 244 | 0.12 | 0.512 | 2.146 | 0.37 | 0.25 | 0.13 | 0.12 | 2.861 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 36 | 4 | 1.554 | 4.9177 | 0.414 | 0.725 | 55.955.9 | 0.15 | 0.931 | 16.116.1 | 0.311 | 0.517 | 64.764.7 | 0.622 | 0.415 | 137 | 0.15 | 0.39 | 1.139 | 0.414 | 0.29 | 00 | 0.15 | 1.967 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 2.37 | 7.322 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 3.310 | |||
| 3 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 61 | 11 | 1.898 | 7.3412 | 0.529 | 1.158 | 49.250 | 0.28 | 0.743 | 28.418.6 | 0.216 | 0.223 | 71.569.5 | 0.851 | 0.533 | 1.384 | 0.28 | 0.422 | 1.690 | 0.523 | 0.315 | 03 | 0.17 | 2.7138 | ||||
| Összesítés | 61 | 11 | 1.898 | 7.3412 | 0.529 | 1.158 | 49.250 | 0.28 | 0.743 | 28.418.6 | 0.216 | 0.223 | 71.569.5 | 0.851 | 0.533 | 1.384 | 0.28 | 0.422 | 1.690 | 0.523 | 0.315 | 03 | 0.17 | 2.7138 | ||||||