| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 27/48 | 56.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/6 | 33.3% |
| • 3 pontos bal | 3/10 | 30% |
| • 3 pontos közép | 1/13 | 7.7% |
| • 3 pontos jobb | 4/13 | 30.8% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/7 | 14.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 6 | 6 | 17102 | 36.7220 | 5.332 | 742 | 76.276.2 | 1.38 | 3.521 | 38.138.1 | 2.314 | 3.722 | 63.663.6 | 6.740 | 2.314 | 954 | 0.53 | 1.38 | 1.38 | 424 | 16 | 0.21 | 00 | 25.2151 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 5 | 1 | 1050 | 23115 | 2.412 | 420 | 6060 | 15 | 4.221 | 23.823.8 | 2.211 | 2.814 | 78.678.6 | 3.417 | 0.84 | 4.221 | 0.63 | 0.84 | 3.216 | 315 | 15 | 0.42 | 0.42 | 1365 | |||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 16.349 | 33.3100 | 3.711 | 721 | 52.452.4 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 515 | 618 | 83.383.3 | 4.714 | 2.78 | 7.322 | 0.72 | 1.34 | 1.75 | 5.316 | 0.31 | 00 | 0.72 | 2266 | |||
| 2 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 9 | 9 | 16.7151 | 35320 | 4.543 | 763 | 64.368.3 | 1.312 | 3.632 | 37.237.5 | 3.729 | 4.840 | 75.972.5 | 5.754 | 2.522 | 8.276 | 0.65 | 1.312 | 1.513 | 4.740 | 0.77 | 0.11 | 0.32 | 23.6217 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 5 | 1 | 1050 | 23115 | 2.412 | 420 | 6060 | 15 | 4.221 | 23.823.8 | 2.211 | 2.814 | 78.678.6 | 3.417 | 0.84 | 4.221 | 0.63 | 0.84 | 3.216 | 315 | 15 | 0.42 | 0.42 | 1365 | ||||
| Összesítés | 14 | 10 | 14.4201 | 31435 | 3.855 | 683 | 63.366.3 | 1.217 | 3.853 | 32.332.1 | 3.240 | 4.254 | 76.574.1 | 4.971 | 1.926 | 6.897 | 0.68 | 1.216 | 2.129 | 4.155 | 0.812 | 0.23 | 0.44 | 20.1282 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szedeák | Férfi NBI. A, Play-out | 8 | 8 | 14.8118 | 36.1289 | 4.838 | 756 | 67.967.9 | 18 | 432 | 2525 | 2.318 | 3.125 | 7272 | 6.552 | 324 | 9.576 | 0.86 | 18 | 2.318 | 3.830 | 1.512 | 0.54 | 0.11 | 23.6189 | |||
| 2025/2026 |
|
Honvéd | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 4 | 9.173 | 25.9207 | 2.520 | 4.838 | 52.652.6 | 0.86 | 3.528 | 21.421.4 | 1.915 | 324 | 62.562.5 | 4.334 | 1.613 | 5.947 | 0.86 | 0.32 | 1.411 | 2.520 | 1.19 | 0.32 | 0.54 | 13.3106 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 8 | 8 | 14.8118 | 36.1289 | 4.838 | 756 | 67.967.9 | 18 | 432 | 2525 | 2.318 | 3.125 | 7272 | 6.552 | 324 | 9.576 | 0.86 | 18 | 2.318 | 3.830 | 1.512 | 0.54 | 0.11 | 23.6189 | ||||
| 1 szezon |
|
Honvéd | 8 | 4 | 9.173 | 25.9207 | 2.520 | 4.838 | 52.652.6 | 0.86 | 3.528 | 21.421.4 | 1.915 | 324 | 62.562.5 | 4.334 | 1.613 | 5.947 | 0.86 | 0.32 | 1.411 | 2.520 | 1.19 | 0.32 | 0.54 | 13.3106 | ||||
| Összesítés | 16 | 12 | 11.9191 | 31496 | 3.658 | 5.994 | 61.761.7 | 0.914 | 3.860 | 23.323.3 | 2.133 | 3.149 | 67.367.3 | 5.486 | 2.337 | 7.7123 | 0.812 | 0.610 | 1.829 | 3.150 | 1.321 | 0.46 | 0.35 | 18.4295 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 14 | 14 | 15.7220 | 36.4509 | 570 | 798 | 71.471.4 | 1.116 | 3.853 | 30.230.2 | 2.332 | 3.447 | 68.168.1 | 6.692 | 2.738 | 9.3130 | 0.69 | 1.116 | 1.926 | 3.954 | 1.318 | 0.45 | 0.11 | 24.3340 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 13 | 5 | 9.5123 | 24.8322 | 2.532 | 4.558 | 55.255.2 | 0.811 | 3.849 | 22.422.4 | 226 | 2.938 | 68.468.4 | 3.951 | 1.317 | 5.268 | 0.79 | 0.56 | 2.127 | 2.735 | 1.114 | 0.34 | 0.56 | 13.2171 | |||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 16.349 | 33.3100 | 3.711 | 721 | 52.452.4 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 515 | 618 | 83.383.3 | 4.714 | 2.78 | 7.322 | 0.72 | 1.34 | 1.75 | 5.316 | 0.31 | 00 | 0.72 | 2266 | |||
| 2 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 17 | 17 | 16269 | 34.8609 | 4.381 | 7119 | 61.968.1 | 1.220 | 3.764 | 33.231.2 | 3.647 | 4.765 | 77.972.3 | 5.6106 | 2.746 | 8.3152 | 0.711 | 1.220 | 1.831 | 4.670 | 0.819 | 0.25 | 0.43 | 23.1406 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 13 | 5 | 9.5123 | 24.8322 | 2.532 | 4.558 | 55.255.2 | 0.811 | 3.849 | 22.422.4 | 226 | 2.938 | 68.468.4 | 3.951 | 1.317 | 5.268 | 0.79 | 0.56 | 2.127 | 2.735 | 1.114 | 0.34 | 0.56 | 13.2171 | ||||
| Összesítés | 30 | 22 | 13.8392 | 31.5931 | 3.7113 | 6.2177 | 60.363.8 | 1.131 | 3.7113 | 29.627.4 | 3.173 | 4.1103 | 75.670.9 | 5.1157 | 2.263 | 7.3220 | 0.720 | 126 | 1.958 | 4105 | 0.933 | 0.29 | 0.49 | 19.8577 | ||||||