| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 2 | 9.3 | 0.3 | 0.8 | 33.3 | 0.5 | 1.8 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0.8 | 0.3 | 1 | 0 | 0.3 | 1 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 8 | 37 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 8.6 | 40 | 1.1 | 3.2 | 33.3 | 2.2 | 7.6 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.2 | 3.2 | 1.1 | 4.3 | 0 | 1.1 | 4.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Százhalombattai KSE | 106 –68 | 2 | 7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 2 | 2026. 04. 30. |
|
Foody-BasketBaja SE | 59 –79 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2026. 05. 15. |
|
DH BASKET | 62 –104 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
DH BASKET | 94 –75 | 6 | 23 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 2 | 4.747 | 14.5145 | 0.44 | 0.77 | 57.157.1 | 1.313 | 3.333 | 39.439.4 | 00 | 0.22 | 00 | 0.77 | 0.33 | 110 | 1.111 | 0.44 | 1.717 | 0.22 | 0.77 | 00 | 00 | 4.848 | |||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 0 | 3.842 | 8.594 | 0.33 | 0.89 | 33.433.4 | 0.910 | 222 | 45.545.5 | 0.56 | 0.67 | 85.785.7 | 0.56 | 111 | 1.517 | 0.33 | 0.44 | 0.910 | 0.55 | 0.78 | 00 | 0.11 | 4.752 | |||
| 2026/2027 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 412 | 9.729 | 13 | 13 | 100100 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 2.78 | 13 | 2.37 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 6.319 | |||
| 3 szezon |
|
BUDAFOK | 24 | 2 | 4.2101 | 10.9268 | 0.610 | 0.819 | 66.452.7 | 125 | 2.259 | 43.442.4 | 0.26 | 0.39 | 65.266.6 | 0.413 | 0.716 | 1.129 | 1.322 | 0.611 | 1.634 | 0.27 | 0.717 | 00 | 01 | 5.3119 | ||||
| Összesítés | 24 | 2 | 4.2101 | 10.9268 | 0.610 | 0.819 | 66.452.7 | 125 | 2.259 | 43.442.4 | 0.26 | 0.39 | 65.266.6 | 0.413 | 0.716 | 1.129 | 1.322 | 0.611 | 1.634 | 0.27 | 0.717 | 00 | 01 | 5.3119 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 5 | 2 | 6.231 | 17.286 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 1.68 | 3.417 | 47.147.1 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 1.68 | 0.21 | 1.89 | 0.84 | 0.42 | 1.68 | 0.84 | 00 | 00 | 0.21 | 6.834 | |||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 10 | 0 | 0.88 | 3.737 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 0.22 | 0.77 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.33 | 0.11 | 0.44 | 00 | 0.11 | 0.44 | |||
| 2 szezon |
|
BUDAFOK | 15 | 2 | 3.539 | 10.5123 | 0.44 | 0.89 | 46.744.4 | 0.910 | 2.124 | 43.941.7 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.88 | 0.11 | 0.99 | 0.44 | 0.34 | 111 | 0.55 | 0.24 | 00 | 0.22 | 3.638 | ||||
| Összesítés | 15 | 2 | 3.539 | 10.5123 | 0.44 | 0.89 | 46.744.4 | 0.910 | 2.124 | 43.941.7 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.88 | 0.11 | 0.99 | 0.44 | 0.34 | 111 | 0.55 | 0.24 | 00 | 0.22 | 3.638 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 15 | 4 | 5.278 | 15.4231 | 0.57 | 0.913 | 53.853.8 | 1.421 | 3.350 | 4242 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 115 | 0.34 | 1.319 | 115 | 0.46 | 1.725 | 0.46 | 0.57 | 00 | 0.11 | 5.582 | |||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 21 | 0 | 2.450 | 6.2131 | 0.24 | 0.612 | 33.433.4 | 0.612 | 1.429 | 41.441.4 | 0.36 | 0.37 | 85.785.7 | 0.36 | 0.511 | 0.817 | 0.13 | 0.36 | 0.613 | 0.36 | 0.612 | 00 | 0.12 | 2.756 | |||
| 2026/2027 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 412 | 9.729 | 13 | 13 | 100100 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 2.78 | 13 | 2.37 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 6.319 | |||
| 3 szezon |
|
BUDAFOK | 39 | 4 | 3.9140 | 10.4391 | 0.614 | 0.828 | 6850 | 0.935 | 283 | 43.642.2 | 0.17 | 0.210 | 66.170 | 0.421 | 0.517 | 0.938 | 1.326 | 0.615 | 1.545 | 0.212 | 0.621 | 00 | 0.13 | 4.8157 | ||||
| Összesítés | 39 | 4 | 3.9140 | 10.4391 | 0.614 | 0.828 | 6850 | 0.935 | 283 | 43.642.2 | 0.17 | 0.210 | 66.170 | 0.421 | 0.517 | 0.938 | 1.326 | 0.615 | 1.545 | 0.212 | 0.621 | 00 | 0.13 | 4.8157 | ||||||