| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 5 | 6.5 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2.5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 10 | 13 | 2 | 2 | 100 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 30.8 | 40 | 6.2 | 6.2 | 100 | 6.2 | 15.4 | 40 | 0 | 0 | 0 | 3.1 | 0 | 3.1 | 0 | 3.1 | 6.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 3 | 2026. 05. 15. |
|
DH BASKET | 62 –104 | 7 | 11 | 2 | 2 | 100 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
DH BASKET | 94 –75 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
ELITE Basket | Férfi NB I. B Zöld | 22 | 6 | 2.453 | 17.3381 | 0.613 | 1.636 | 36.136.1 | 0.36 | 1.227 | 22.222.2 | 0.49 | 0.614 | 64.364.3 | 123 | 0.716 | 1.839 | 0.817 | 2.554 | 1.635 | 1.226 | 1.533 | 00 | 0.12 | 365 | |||
| 2022/2023 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 0 | 00 | 5.511 | 00 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | |||
| 2023/2024 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Piros | 22 | 10 | 3.168 | 13.4294 | 0.25 | 0.510 | 49.949.9 | 0.716 | 2.147 | 3434 | 0.510 | 0.512 | 83.583.5 | 0.511 | 0.511 | 122 | 0.511 | 0.919 | 245 | 0.817 | 0.920 | 01 | 0.24 | 3.782 | |||
| 2024/2025 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 3 | 440 | 16160 | 0.44 | 0.66 | 66.766.7 | 110 | 2.323 | 43.543.5 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 110 | 0.33 | 1.313 | 110 | 0.99 | 2.727 | 1.212 | 1.616 | 0.22 | 00 | 6.868 | |||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 15 | 0 | 3.147 | 9.8147 | 0.34 | 0.46 | 66.866.8 | 0.711 | 2.335 | 31.431.4 | 0.46 | 0.58 | 7575 | 0.58 | 0.58 | 1.116 | 0.710 | 1.117 | 1.624 | 0.58 | 0.711 | 0.12 | 00 | 3.349 | |||
| 2026/2027 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 0 | 48 | 1530 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 1.53 | 2.55 | 3.57 | 24 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 1 szezon |
|
ELITE Basket | 22 | 6 | 2.453 | 17.3381 | 0.613 | 1.636 | 36.136.1 | 0.36 | 1.227 | 22.222.2 | 0.49 | 0.614 | 64.364.3 | 123 | 0.716 | 1.839 | 0.817 | 2.554 | 1.635 | 1.226 | 1.533 | 00 | 0.12 | 365 | ||||
| 5 szezon |
|
BUDAFOK | 51 | 13 | 2.8163 | 11.9642 | 0.213 | 0.726 | 25.950 | 0.638 | 2.3114 | 26.333.3 | 0.723 | 130 | 72.976.7 | 0.530 | 0.423 | 0.953 | 0.532 | 0.948 | 2103 | 1.345 | 1.253 | 0.15 | 0.15 | 3.6207 | ||||
| Összesítés | 73 | 19 | 2.8216 | 12.81023 | 0.226 | 0.862 | 29.241.9 | 0.544 | 2.1141 | 25.931.2 | 0.732 | 0.944 | 71.972.8 | 0.653 | 0.439 | 192 | 0.649 | 1.1102 | 1.9138 | 1.371 | 1.386 | 0.15 | 0.17 | 3.5272 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 6 | 2 | 1.811 | 11.368 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 0.21 | 1.59 | 11.111.1 | 0.74 | 1.27 | 57.257.2 | 0.53 | 0.32 | 0.85 | 0.85 | 0.85 | 212 | 1.59 | 1.38 | 00 | 00 | 3.219 | |||
| 2024/2025 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 1 | 2.316 | 16.3114 | 0.64 | 0.75 | 8080 | 0.32 | 214 | 14.314.3 | 0.32 | 0.64 | 50.150.1 | 0.96 | 0.32 | 1.18 | 1.410 | 1.18 | 2.115 | 1.39 | 0.96 | 0.11 | 00 | 3.927 | |||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 2 | 0 | 510 | 6.513 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 3 szezon |
|
BUDAFOK | 15 | 3 | 337 | 11.4195 | 0.68 | 0.812 | 74.866.6 | 0.55 | 228 | 24.217.9 | 0.36 | 0.611 | 54.854.6 | 0.610 | 0.24 | 0.814 | 0.815 | 0.814 | 1.729 | 0.918 | 0.714 | 01 | 00 | 3.553 | ||||
| Összesítés | 15 | 3 | 337 | 11.4195 | 0.68 | 0.812 | 74.866.6 | 0.55 | 228 | 24.217.9 | 0.36 | 0.611 | 54.854.6 | 0.610 | 0.24 | 0.814 | 0.815 | 0.814 | 1.729 | 0.918 | 0.714 | 01 | 00 | 3.553 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
ELITE Basket | Férfi NB I. B Zöld | 22 | 6 | 2.453 | 17.3381 | 0.613 | 1.636 | 36.136.1 | 0.36 | 1.227 | 22.222.2 | 0.49 | 0.614 | 64.364.3 | 123 | 0.716 | 1.839 | 0.817 | 2.554 | 1.635 | 1.226 | 1.533 | 00 | 0.12 | 365 | |||
| 2022/2023 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 0 | 00 | 5.511 | 00 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | |||
| 2023/2024 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 28 | 12 | 2.879 | 12.9362 | 0.27 | 0.515 | 46.646.6 | 0.617 | 256 | 30.430.4 | 0.514 | 0.719 | 73.873.8 | 0.514 | 0.513 | 127 | 0.616 | 0.924 | 257 | 0.926 | 128 | 01 | 0.14 | 3.6101 | |||
| 2024/2025 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 17 | 4 | 3.356 | 16.1274 | 0.58 | 0.611 | 72.772.7 | 0.712 | 2.237 | 32.432.4 | 0.24 | 0.47 | 57.257.2 | 0.916 | 0.35 | 1.221 | 1.220 | 117 | 2.542 | 1.221 | 1.322 | 0.23 | 00 | 5.695 | |||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 17 | 0 | 3.457 | 9.4160 | 0.46 | 0.58 | 75.175.1 | 0.813 | 2.440 | 32.532.5 | 0.46 | 0.58 | 7575 | 0.59 | 0.58 | 117 | 0.610 | 1.118 | 1.526 | 0.58 | 0.611 | 0.12 | 00 | 3.356 | |||
| 2026/2027 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 0 | 48 | 1530 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 2.55 | 3.57 | 71.471.4 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 1.53 | 2.55 | 3.57 | 24 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 1 szezon |
|
ELITE Basket | 22 | 6 | 2.453 | 17.3381 | 0.613 | 1.636 | 36.136.1 | 0.36 | 1.227 | 22.222.2 | 0.49 | 0.614 | 64.364.3 | 123 | 0.716 | 1.839 | 0.817 | 2.554 | 1.635 | 1.226 | 1.533 | 00 | 0.12 | 365 | ||||
| 5 szezon |
|
BUDAFOK | 66 | 16 | 2.7200 | 11.8837 | 0.221 | 0.738 | 29.455.2 | 0.543 | 2.2142 | 23.430.3 | 0.729 | 141 | 70.970.8 | 0.540 | 0.327 | 0.867 | 0.647 | 0.962 | 1.9132 | 1.363 | 1.267 | 0.16 | 0.15 | 3.3260 | ||||
| Összesítés | 88 | 22 | 2.6253 | 12.71218 | 0.334 | 0.974 | 31.545.9 | 0.549 | 2169 | 23.329 | 0.738 | 0.955 | 70.269.1 | 0.663 | 0.443 | 1106 | 0.664 | 1.1116 | 1.9167 | 1.389 | 1.2100 | 0.16 | 0.17 | 3.2325 | ||||||