| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 5 | 6.9 | 18.9 | 0.4 | 1.7 | 25 | 1.7 | 4.1 | 41.4 | 0.9 | 1.1 | 75 | 0.7 | 0 | 0.7 | 0.6 | 0.4 | 2.6 | 1.4 | 1.6 | 0.1 | 0.1 | 6.9 | |||||||||
| Total | 7 | 5 | 48 | 132 | 3 | 12 | 25 | 12 | 29 | 41.4 | 6 | 8 | 75 | 5 | 0 | 5 | 4 | 3 | 18 | 10 | 11 | 1 | 1 | 48 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 5 | 14.5 | 40 | 0.9 | 3.6 | 25 | 3.6 | 8.8 | 41.4 | 1.8 | 2.4 | 75 | 1.5 | 0 | 1.5 | 1.2 | 0.9 | 5.5 | 3 | 3.3 | 0.3 | 0.3 | 14.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Phoenix-MT Fót | 95 –68 | * | 4 | 21 | 2 | 2 | 100 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Phoenix-MT Fót | 93 –105 | * | 0 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Phoenix-MT Fót | 96 –71 | * | 9 | 17 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Újbuda MAFC | 111 –101 | * | 3 | 21 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 6 | |||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Újbuda MAFC | 106 –93 | * | 8 | 21 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 40 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Nyíregyháza BS | 111 –78 | 10 | 19 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 40 | 4 | 4 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
Nyíregyháza BS | 82 –84 | 14 | 19 | 1 | 3 | 33.3 | 4 | 4 | 100 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 18 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 00 | 714 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | -1.5-3 | |||
| 2023/2024 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros | 26 | 1 | 2.873 | 14.2370 | 0.39 | 0.615 | 6060 | 0.615 | 1.848 | 31.331.3 | 0.410 | 0.512 | 83.383.3 | 0.820 | 0.24 | 0.924 | 0.513 | 0.512 | 1.949 | 0.717 | 0.38 | 0.12 | 01 | 3.284 | |||
| 2023/2024 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Osztályozó | 2 | 0 | 1.53 | 1428 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 36 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 00 | 36 | 12 | 00 | 00 | 00 | 12 | |||
| 2024/2025 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros | 5 | 0 | 1.89 | 3.417 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.84 | 0.21 | 0.63 | 0.21 | 00 | 2.412 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros | 20 | 10 | 6.5129 | 17.7353 | 1.122 | 1.733 | 66.766.7 | 1.121 | 2.958 | 36.236.2 | 1.122 | 1.325 | 8888 | 0.917 | 0.59 | 1.326 | 0.612 | 0.713 | 2.345 | 120 | 1.325 | 0.23 | 0.11 | 7.6151 | |||
| 2026/2027 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 3 | 2 | 4.714 | 20.762 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.37 | 0.72 | 39 | 0.72 | 0.72 | 2.37 | 26 | 1.75 | 00 | 00 | 8.726 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 2 | 0 | 00 | 714 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | -1.5-3 | ||||
| 4 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 53 | 11 | 3.1214 | 12.3768 | 0.533 | 0.951 | 62.664.7 | 0.538 | 2.1116 | 23.732.8 | 0.534 | 0.841 | 70.282.9 | 0.840 | 0.214 | 154 | 0.527 | 0.325 | 2104 | 0.740 | 0.536 | 0.16 | 02 | 3.5249 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 3 | 2 | 4.714 | 20.762 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.37 | 0.72 | 39 | 0.72 | 0.72 | 2.37 | 26 | 1.75 | 00 | 00 | 8.726 | ||||
| Összesítés | 58 | 13 | 2.9228 | 12.8844 | 0.434 | 0.855 | 52.161.8 | 0.541 | 2.1126 | 24.532.5 | 0.537 | 0.745 | 71.782.2 | 148 | 0.216 | 1.264 | 0.529 | 0.529 | 1.9113 | 0.846 | 0.742 | 0.16 | 02 | 3.6272 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 6 | 2 | 1.710 | 19.3116 | 00 | 0.74 | 00 | 0.53 | 318 | 16.716.7 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 1.38 | 00 | 1.38 | 0.74 | 0.53 | 2.213 | 0.53 | 0.85 | 00 | 0.21 | 1.27 | |||
| 2024/2025 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért | 1 | 1 | 00 | 55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 5 | 6.948 | 18.9132 | 0.43 | 1.712 | 2525 | 1.712 | 4.129 | 41.441.4 | 0.96 | 1.18 | 7575 | 0.75 | 00 | 0.75 | 0.64 | 0.43 | 2.618 | 1.410 | 1.611 | 0.11 | 0.11 | 6.948 | |||
| 3 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 14 | 8 | 2.858 | 14.4253 | 0.13 | 0.816 | 1818.8 | 0.715 | 2.447 | 3131.9 | 0.37 | 0.510 | 69.470 | 0.713 | 00 | 0.713 | 0.79 | 0.36 | 1.932 | 0.613 | 1.117 | 01 | 0.12 | 3.357 | ||||
| Összesítés | 14 | 8 | 2.858 | 14.4253 | 0.13 | 0.816 | 1818.8 | 0.715 | 2.447 | 3131.9 | 0.37 | 0.510 | 69.470 | 0.713 | 00 | 0.713 | 0.79 | 0.36 | 1.932 | 0.613 | 1.117 | 01 | 0.12 | 3.357 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 00 | 714 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | -1.5-3 | |||
| 2023/2024 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Osztályozó / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 34 | 3 | 2.586 | 15.1514 | 0.310 | 0.621 | 47.647.6 | 0.518 | 2.172 | 2525 | 0.412 | 0.516 | 7575 | 0.931 | 0.14 | 135 | 0.619 | 0.415 | 268 | 0.622 | 0.413 | 0.12 | 0.12 | 2.793 | |||
| 2024/2025 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért | 6 | 1 | 1.59 | 3.722 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.32 | 0.74 | 5050 | 0.21 | 0.32 | 5050 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.85 | 0.21 | 0.74 | 0.21 | 00 | 2.314 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 27 | 15 | 6.6177 | 18485 | 0.925 | 1.745 | 55.655.6 | 1.233 | 3.287 | 37.937.9 | 128 | 1.233 | 84.884.8 | 0.822 | 0.39 | 1.131 | 0.616 | 0.616 | 2.363 | 1.130 | 1.336 | 0.14 | 0.12 | 7.4199 | |||
| 2026/2027 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 3 | 2 | 4.714 | 20.762 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.37 | 0.72 | 39 | 0.72 | 0.72 | 2.37 | 26 | 1.75 | 00 | 00 | 8.726 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 2 | 0 | 00 | 714 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | -1.5-3 | ||||
| 3 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 67 | 19 | 3.5272 | 12.21021 | 0.536 | 0.867 | 56.653.7 | 0.753 | 2163 | 34.732.5 | 0.541 | 0.751 | 76.880.4 | 0.653 | 0.214 | 0.867 | 0.436 | 0.331 | 1.7136 | 0.653 | 0.853 | 0.17 | 04 | 4.1306 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 3 | 2 | 4.714 | 20.762 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.37 | 0.72 | 39 | 0.72 | 0.72 | 2.37 | 26 | 1.75 | 00 | 00 | 8.726 | ||||
| Összesítés | 72 | 21 | 3.1286 | 12.91097 | 0.337 | 0.871 | 45.452.1 | 0.656 | 2173 | 31.432.4 | 0.544 | 0.755 | 76.180 | 0.961 | 0.316 | 1.277 | 0.438 | 0.535 | 1.7145 | 0.859 | 0.959 | 0.17 | 04 | 3.9329 | ||||||